Marocký migrant, který řídil kradené auto, přejel francouzského policistu

Marocký migrant, který řídil kradené auto, přejel francouzského policistu

Ilegální cizinec z Maroka je podezřelý z krádeže automobilu a následného úmyslného přejetí francouzského policisty, který se ho podle zpráv pokoušel zastavit.

Devatenáctiletý Maročan, který je úřadům známý, byl vzat do vazby v obci Quimper po násilném řádění.Přibližně ve 21:15 nahlásil muž krádež svého vozidla ve městě Daoulas.

Oběť policii informovala, že podezřelý jel zřejmě vysokou rychlostí směrem na Quimper, vzdálený asi 50 kilometrů.

„Důstojníci z BAC se postavili na úroveň dálnice, na výjezd Park-Poullic vedoucí do Quimperu, zatímco jejich kolegové se přesunuli k dalšímu výjezdu,“ informoval Actu 17.

„zatímco policisté z BAC právě nainstalovali zastavovací pás, řidič jel špatným směrem a strhl řízení, přičemž úmyslně srazil jednoho z policistů.“

Třiatřicetiletý policista upadl do bezvědomí a utrpěl vážná zranění a byl převezen k ošetření do místní nemocnice.

„Policista, který je v šoku, utrpěl zlomeninu klíční kosti a zranění hlavy,“ řekl zdroj.

Vozidlo bylo krátce nato nalezeno opuštěné, ale policie neměla problém vystopovat podezřelého, který je úřadům „velmi nepříznivě“ znám.

„Podezřelý, který je marockým státním příslušníkem v neregulérní situaci na francouzském území, uprchl z Quimperského psychiatrického centra před několika hodinami. Byl hospitalizován kvůli výhrůžkám s noži,“ píše Actu 17, který naznačuje, že muž již dříve dostal rozkaz opustit Francii.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Marocký migrant, který řídil kradené auto, přejel francouzského policistu

  • · Edit

    Proč nemůžou použít zbran v sebeobraně a vykonat spravedlnost sami … vždyť by to ušetřili spoustu lidem tam život zvlášť když už tam neměl co dělat.snad jediné ze díky ze to je tam není tady a snad ani nikdy nebude !

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*