Máme co jsme chtěli: „Islám už je v Bruselu hlavním náboženstvím“

Máme co jsme chtěli: „Islám už je v Bruselu hlavním náboženstvím“

Postupná islamizace Evropy je nejvíce vidět v hlavním městě Evropské unie – Bruselu. V městě již muslimové tvoří největší část společnosti. Odvahu říci to měli Vatikánský rozhlas a belgický primas.

Článek „Islám už je v Bruselu hlavním náboženstvím, varoval nový belgický primas“ byl zveřejněn na webu Novinek.cz a jen dokresluje to, co již mnozí z nás vědí. Mrzí mne to, ale musím to říci, naše společnost má co chtěla.

Od dob francouzské revoluce pracovali socialisté, ateisté a další nekřesťané na tom, aby v Evropě vymýtili nebo aspoň radikálně oslabili křesťanství. Modlou společnosti se stalo užíváni si teď a tady, logicky to vedlo k tak radikálnímu poklesu porodnosti, že od poloviny 20. století musely evropské vlády řešit nedostatek pracujícího lidu dovozem dělníků z mimoevropských zemí – převážně muslimských.

Samozřejmě pod vlivem ideologie marxismu, ateismu a tzv. Abrahamovských náboženství si naši evropští vládci mysleli, že islám dokáži zničit stejně, jako se jim to daří s křesťanstvím. Jenže ohá, on ten islám je jiný než křesťanství, je radikálně agresivní a netolerantní. A než to mnohým evropským vládcům došlo, některým to nedošlo doteď, tak mají islamizovanou Evropu.

Ano, naše společnost má co chtěla. Nemá zde křesťanskou společnost, ale vymírajíci ateistickou a „něcistickou“ společnost, kterou stále více drtí islám. A nemyslí si, že by ten tlak islámu vedl k návratu ke křesťanství, jak si blahově myslí někteří křesťané. Naopak islám je svou agresivitou, netoleranci a jednoduchosti tak přitažlivý, že táhne více než jiné náboženství a filozofie.

Nejhorší je, že u nás to ještě není vidět. Naše společnost žije v bublině, kdy díky komunismu lidé mají dojem, že problémy s islamizaci Evropy se nás ještě tak moc netýkají. V knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? Popisuji, jak muslimové dokáži využít institucí Evropské unie k tomu, aby demokratickou cestou dobyli i zbytek doposud bez výraznější muslimské populace žijící části EU.

Možná nejlepší komentář k dnešní naši situaci napsala redakce Neprojdou NO pasaran:
„Zatímco se Konvička s Hampl hádají s Volfovou a Lidínským a ti zase brojí proti Okamurovi, Fialovi a Babišovi, z Čech se pomalu stává trasa pro muslimské migranty. Lidé začínají být po dvou letech neustálého žvanění o migrační krizi a žádných řešení otupělí.“ Zdroj.

muslimska populace

islam eu
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Máme co jsme chtěli: „Islám už je v Bruselu hlavním náboženstvím“

 • Plány se jim dosud daří a my jen zíráme a říkáme si v duchu , že to snad není možné co se to děje. Zrovna tak, jako zvolení Obamy byl výborný tah, který většina lidí spolkla i s navijákem, tak i zvolení toho zvláštního papeže, je také výborný tah . A kdo tahá figurkama to přece musí být jasný. To co nám chtějí násilím vnutit nechceme – žádné migranty, žádné přijetí TTIP a žádné nastolení NWO.

 • v historii to bylo asi takto:

  Řím se pokoušel před 4.st. ORIGINÁLNÍ Kristovo učení zničit, ale jeho hnutí nebylo možné žádným násilím vymý­tit. Vznikla proto ďábelská myšlenka a římští mocipáni si řekli: Jak zničit Kristovo hnutí, když to nejde silou? Uděláme to podvodem! Vytvoříme falešné křesťanské náboženství! Tak vznikla římsko-katolická cézaro-papežská církev, která je jen falešnou napodobeninou originálního Kristova učení o poznání-sama-sebe.

  Jediným způsobem, jak zničit vliv (originálního) křesťanského hnutí, bylo vytvořit falešné křesťanské náboženství…

  A TOTO FALEŠNÉ KŘESŤANSTVÍ POD NÁZVEM KATOLICISMUS DĚLÁ Z LIDSTVA OVCE DODNES… jako mocenský nástroj ovládání lidí bylo dlouho vysoce úspěšné… Mezitím ve Vatikánu mimo jiné vymysleli islám, který jim umožnil ovládnout Araby, kteří katolicismus odmítli… no a to jsme u současnosti: Lidé utíkají Vatikánu z lopaty, katolicismus ztrácí ovečky… a síly co stojí v pozadí za Římem se tedy rozhodli nasadit islám i do Evropy aby znovu myšlenkově a duchovně ovládli národy…

  důkazy o tom jak to provedli:

  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

 • Ve skutečnosti papeženci a islamisté táhnou za jeden provaz. Samozřejmě se to věřícím ovečkám na nízkých úrovních neříká, ty slouží jen jako kanónfutr…

  Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu za posledních 2000 let!

  Ovečky netuší, zato Franta vatikánský I. jistěže ano… kdo není slepý vidí že Franta je lídrem budování Nového světového řádu, NWO… což bude jeden velký ovčinec pro oblbování ovcí…

  Kdo není slepý vidí že Franta je lídrem islamizace Evropy, proč by to dělal když i slepý vidí že islám vždy byl pro křesťany likvidační… nedává to smysl…

  ovšem pokud víte že Vatikán a mohamedáni jsou ve skutečnosti spojenci, pak to dává naopak dokonalý smysl…

  důkazy najdete v historii… ovšem historii píší vítězové… proto tohle v učebnicích nenajdete!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*