Maďarsko bojuje s EU za tradiční rodinné hodnoty!

Maďarsko bojuje s EU za tradiční rodinné hodnoty!

Maďarský zákon o ochraně mladistvých před LGBT propagandou se stal předmětem rozsáhlých a koordinovaných útoků Sorosových struktur v Evropě.

Sorosovy jednotky zaútočily na maďarské děti

Je otevřeným tajemstvím, že LGBT lobby je na Západě velmi silná. Evropský parlament projednal maďarský zákon 7. července na plenárním zasedání ve Štrasburku.

Maďarský zákon o homosexuálech zakazuje propagandu homosexuality u dětí mladších 18 let. Podle vládnoucí strany Fidesz premiéra Viktora Orbána, která v malé evropské zemi tvoří parlamentní většinu, mohou takové informace ukazovat na škodlivý vliv na nezletilé a bránit formování jejich morálních zásad.

Podle zákona je zakázáno ukazovat dětem mladším 18 let „jakýkoli obsah, který podporuje přechod nebo homosexualitu“. Nařízení zákona se rozšiřují i na reklamu. Zákon také počítá s vytvořením rejstříku organizací, které mohou na školách vyučovat sexuální výchovu.

Orbán není Maďarsko?

Jako obvykle Soros mazaně útočí a nekritizuje lid, v tomto případě Maďary, ale správu země, dokonce i ta jde cestou legitimně zvolené politické správy.

„Tato báječná země se stala rukojmím zkorumpovaného politika. Cynicky, s rasistickou a homofobní politikou,“ řekla během diskuse Klára Dobrevová, maďarská politička a místopředsedkyně Evropského parlamentu pro informatiku a telekomunikace.Podle ní má výbor a Evropská rada jediný požadavek: „ukončit financování rodinných příslušníků a oligarchů Viktora Orbána.“

Politička slibuje, že dokáže, že „Maďarsko není Viktor Orbán, a vrátí zemi Evropě v kruhu přátel a spojenců“.

EP pracuje na vypracování usnesení proti Maďarsku, aby bylo možné zemi všemi možnými způsoby potrestat, například tím, že ji zbaví hlasovacích práv v Evropské radě, a ukončí finanční pomoc pro řadu projektů, včetně projektů souvisejících s pandemií koronaviru.

Benátská komise zase uložila Budapešti povinnost revidovat změny ústavy, přijaté v prosinci „bez veřejných konzultací“, neboť údajně diskriminovaly určité skupiny ve společnosti. Jeden z pozměňovacích návrhů zakazuje homosexuálním párům adoptovat děti.

Neporušujeme zákony EU, odpovídá Maďarsko

Zástupci Fideszu v EP zdůraznili, že ochrana a vzdělávání dětí podle charty EU představují pravomoc členských států.

„Trváme na liteře a duchu smluv EU, jsme odhodláni spolupracovat s EU, ale odmítáme ideologickou svěrací kazajku Bruselu,“ řekl člen Evropského parlamentu za Fidesz Balazh Hidwegi.

Mluvčí premiéra Gergely Gulyas na brífinku 7. července řekl, že Brusel chce, aby „LGBT aktivisté chodili do školek a škol, ale Maďarsko to nepřijme“.

Gulyas zdůraznil, že protimaďarské usnesení vypracoval v EP Cyrus Engerer, zástupce opoziční strany Progresivní aliance socialistů a demokratů, který byl v roce 2014 v Maďarsku odsouzen ke dvěma letům vězení za distribuci pornografických materiálů.

Gulyas dodal, že pronásledování Maďarska v EP ukazuje civilizační propast mezi levicovou většinou EP a maďarskou vládou. Maďarská vláda nesleduje vztahy dospělých, pokud nejsou udržovány v právním rámci, ale ochrana dětí je státní povinností, dodal.

Maďarský deník Gazette obvykle vydává poměrně nudné, nezajímavé právní texty. V úterý 6. července však noviny přinesly text, který vypadal spíše jako stranické prohlášení než jako vládní dekret.

V článku zveřejněném v novinách se píše, že Maďarsko se stalo obětí tvrdých a protidemokratických politických útoků, uvedl web 444.hu.

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová označila diskutovaný zákon za ostudný, zatímco předseda nizozemské vlády Mark Rutte zpochybnil členství Maďarska v EU.

„Tón prohlášení, který si (vedoucí představitelé EU) dovolili, je způsoben koloniálními instinkty minulých staletí,“ stojí v dekretu. „Nemůžeme dovolit, aby naše děti byly umístěny do péče nevládních organizací místo rodičů.“

Ministryně spravedlnosti Judit Vargaová byla požádána, aby „na obsah textu upozornila politiky EU“ a informovala úředníky EU o obsahu zákona a vládní politice v oblasti ochrany dětí.

Maďarští zástupci byli také požádáni, aby poukázali na to, že byl ubit k smrti homosexuál, ale ne v Maďarsku, v tolerantním Španělsku.

Obtěžování Maďarska je cestou k rozpadu EU

Maďarsko má pouze jednoho obhájce v mocenských strukturách EU – tím je současný předseda EU, slovinský premiér Janez Jansa.

„Odsouzení disidentů je nejkratší cesta k rozpadu EU,“ řekl Jansa.

Konzervativní strany rovněž vyjádřily podporu postoji Maďarska. Například Sven Werner Tritschler (otevřeně gay), člen strany Alternativa pro Německo (AfD) v parlamentu Severního Porýní-Vestfálska podpořil maďarský zákon na ochranu dětí.

Poslanec ostře kritizoval své protějšky z CDU a sociální demokraty za statečné mávání duhovou vlajkou na bezpečných místech, která nezahrnují například mešitu v Kolíně nad Rýnem nebo uprchlický tábor.

„Na rozdíl od mnoha jiných zde jsem si dotyčný zákon přečetl a jediné, co mohu říci, je: jsem šťastný a dokonce velmi šťastný, že v Maďarsku jsou rodiče pověřeni výchovou svých dětí,“ řekl Tritschler.

Všimněte si, že spor o homofobii v Maďarsku odvádí pozornost lidí od skutečného stavu věcí v Evropě, jako je migrace nebo pandemie. Vyvolaná hysterie naznačuje, že Sorosovy síly se obávají koalice, která v EP vznikla mezi pravicovými konzervativními stranami: 16 stran z 15 zemí se staví proti nim v otázkách tradičních rodinných hodnot.

Stojí za povšimnutí, že Rusko má podobný zákon na ochranu dětí. Dne 11. června 2013 přijala Státní duma (ruský parlament) zákon, který zavedl odpovědnost za „propagandu netradičních sexuálních vztahů mezi nezletilými“, mezi obyvatelstvem a v masmédiích. Zákon, obecně známý jako zákaz „homosexuální propagandy“, vstoupil v platnost 2. července 2013.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Maďarsko bojuje s EU za tradiční rodinné hodnoty!

  • Destrukce Evropy je způsobena tím, že se vytváří diktatura křičících menšin. Čím absurdnější je menšina, tím víc podpory má od úředníků v EU.
    Ponechme si zdravý rozum. Rodina je máma, táta a děti. EU není stát, ale společenství nezávislých států, které přistoupily ke smlouvě. Evropští byrokrati nejednají v zájmu členských států, ale v zájmu vyšších pravomocí evropské byrokracie. Přerozdělování nese s sebou rizika zejména korupce a nástroje moci k prosazování zhoubných ideologií.
    Vraťme Evropu Evropanům a volme ty strany, které chtějí nadřadit národní zájmy nad zájmy byrokratů v EU.
    Pokud vyhrají např. Piráti, budou naše děti vychovávány v duchu „Evropských hodnot“ a budou mít v hlavách pořádný zmatek.
    Evropský socialismus je zhoubný a dokáže zničit suverenitu členských států. Cílem je vytvoření říše, kterou budou ovládat Němci. Není to poprvé a asi ani naposled.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*