Macronova rada do života nepomohla: Gangster z fotografie se „vztyčeným prostředníčkem“ byl zatčen za držení drog

Macronova rada do života nepomohla: Gangster z fotografie se „vztyčeným prostředníčkem“ byl zatčen za držení drog

Muž, který s Emmanuelem Macronem pózoval na slavné fotografii se „vztyčeným prostředníčkem“, byl zatčen za držení drog, čímž účinně potlačil rady francouzského prezidenta, aby změnil svůj život.

Reaulf Flemming, známý jako Raul, byl podle místních zpráv zatčen za držení drog a bránil se zadržení, když byl prohledán policií na karibském ostrově Saint-Martin.Setkal se s Macronem během prezidentské výpravy v roce 2017, který se přijel podívat na rekonstrukci ostrova v důsledku hurikánu Irma.

Během návštěvy jednoho z rozestavěných domů byl Macron natočen v rozhovoru s do půl pasu svlečeným Raulem, který přiznal, že byl lupičem a že byl nedávno propuštěn z vězení.

Macron využil příležitosti a poskytl mu nějaké životní rady a řekl mladému muži, že by měl zanechat život se zločineckou minulostí a pomoci zrekonstruovat jeho zemi.

Nicméně, fotografie z jejich setkání, na kterých Raul pózuje s Macronem, se na internetu objevily teprve minulý měsíc. Raulův bratranec je také zachycen na fotografii a on je důvodem, proč se fotografie stala tak neslavná, jelikož na snímku ukazuje vztyčený prostředníček.

Poté, co se fotografie začala šířit v médiích, jeden francouzský deník odhalil, že byl Raul napojen na ozbrojený gang, který provozoval trh s kokainem ze sousední Guyany.

Zpočátku se zdálo, že Raul byl Macronem inspirován. V jednom rozhovoru prohlásil, že mu setkání dalo „velkou motivaci“, aby svůj život změnil a dokonce přemýšlel, že bude pracovat jako instalatér.

Nicméně, po jednom roce, Raulova cesta k vykoupení nebyla podle plánu a policie u něj při prohlídce našla 25 malých sáčků konopí a sedm tablet extáze.

Aby to nebylo málo, pokusil se utéct a byl také obviněn z kladení odporu při zatčení.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*