Lživé číslo 525, které se brzy zvýší. Zapojte se s peticí

Lživé číslo 525, které se brzy zvýší. Zapojte se s peticí

Celý český mediální proud vydal zprávu o kvótě pro uprchlíky, kterou navrhla EU. Buďme opatrní, než jim začneme věřit.

Číslo 525. To je prý počet imigrantů, které dostaneme v rámci povinných kvót pro údajné uprchlíky. Ano, pro ty válkou zubožené mladé muže v plné síle, oblečené v kvalitním oblečení a čistých teniskách. Ano, jsou ti to imigranti, jejich 80% nyní žijících v EU nepracuje a nechává se dotovat sociálními dávkami. A ano, jsou to ti, kteří do hostitelské země přinesou islám, kulturu, která jim káže přizpůsobit hostitelskou zemi sami sobě.

A myslíte si, že číslo 525 není tak hrozné? Možná máte pravdu. Ale to, co média těžko budou nějak zmiňovat, je budoucí plán EU. Podle výpočtů kvót dostane Česká republika 3% ZE VŠECH uprchlíků, kteří dorazí na území unie. Jen loni přijelo na břehy EU přes 650 000 imigrantů. Česko by tak v takovém poměru mělo povinně přijímat přes 20 000 lidí! Jsou to lidé, kteří sem přivedou ten nejzarputilejší islám. Jsou to lidé, jejichž množení je zhruba pětkrát rychlejší než naše. A také je potřeba zdůraznit, že počet imigrantů se každou chvíli zvyšuje a že kvóty budou trvalé!

uprchlici 5

 

Celkově za pět let Česko může povinně přijmout i 200 000 lidí, ze kterých se během následujících dvaceti let stane rovný milion! Pořád vám to přijde přijatelné?
Jestli ne, zúčastněte se petiční kampaně organizace Islám v České republice nechceme. Petiční arch je ke stažení zde. Stáhněte, bez úprav vytiskněte, nasbírejte podpisy, pak pošlete na adresu:

Jiří Barták,
U Trojice 6,
370 04,
České Budějo
vice

Je potřeba říct, že nechceme za dvacet let, aby zde bylo přes 10% islámu, protože jak se praví v koránu: „dvacet vytrvalých mužů porazí 200“, čili 10% a útok!

Sdílejte krom téhle, jakoukoliv výzvu k akci. Je potřeba říct, že nechceme kulturní převrat. Chceme Česko zachovat pro další pokolení. Tohle je naprosto zásadní. Pokud nastanou kvóty, Česko se během pár let může ocitnout někde na úrovni „Charlie Hebdo“. Chceme to? Opravdu?

Online petice ZDE  

 

Blog autora http://kubasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Lživé číslo 525, které se brzy zvýší. Zapojte se s peticí

  • · Edit

    Jsem proti imigrantům do Čech,už teď aby se člověk bál vyjít na ulici a co až by tu byli oni? Bát se celý život člověk tak nějak nemusel,ale teď nejen má strach o sebe ale i o děti a rodinu.

  • Muslimští imigranti cestou do Evropy naházeli do vody a nechali utopit křesťany, kteří byli na lodi. Evropa je přijala a bude je tu hýčkat. Jejich víra přikazuje pomstít smrtí jakýkoliv „útok“ na islám. Budou nás tu podřezávat jako husy. Chaos a bída v muslimských zemích je součástí plánu USA na likvidaci Evropy. Proto USA iniciovaly války v těchto zemích. Pokud toto Evropa nepochopí, bude to její konec.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*