Lékař z Alabamy říká, že nebude léčit neočkované lidi!

Lékař z Alabamy říká, že nebude léčit neočkované lidi!

Lékař v Alabamě tento týden vyvolal polemiku, když se zavázal, že nebude léčit pacienty, kteří nebyli očkováni proti koronaviru.

Doktor Jason Valentine, lékař z Diagnostické a lékařské kliniky Mobile’s Infirmary Health, umístil na svou facebookovou stránku fotografii, na níž pózuje vedle cedule s nápisem ‚1. října 2021, doktor Valentine už nebude léčit pacienty, kteří nejsou očkováni proti COVID-19′,“ uvedl The Birmingham News.Příspěvek byl od té doby přesunut do soukromé sekce  a doktor Valentine neodpověděl, když se na něj a jeho zástupce novináři obrátili s žádostí o komentář. Valentine napsal dopis pro své pacienty, který dal na internet.

„Zatím nemáme žádnou skvělou léčbu závažných onemocnění, ale máme skvělou prevenci pomocí vakcín. Bohužel mnozí si odmítli vakcínu vzít a někteří skončili těžce nemocní nebo mrtví,“ uvedl v dopise podle portálu.

„Nemohu a nebudu nikoho nutit, aby si vzal vakcínu, ale také nemohu nadále sledovat, jak moji pacienti trpí a umírají na nemoc, které se dá předejít.“

„Žádné konspirační teorie, žádné výmluvy. Kam se jen podějí,“ dodal.

„Proto od 1. října 2021 již nebudu vídat pacienty, kteří nebyli očkováni proti COVIDu-19.“

„Pokud si mě chcete nechat jako svého lékaře, postačí dokumentace vašeho očkování. Pokud si budete chtít vybrat jiného lékaře, rádi vám vaše záznamy převedeme.“

Valentine řekl, že po jeho příspěvku tři neočkovaní pacienti vyjádřili přání nechat se očkovat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Lékař z Alabamy říká, že nebude léčit neočkované lidi!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*