Legenda UFC odsoudila EU a prohlásila: „Nucená vakcinace je válečný zločin“

Legenda UFC odsoudila EU a prohlásila: „Nucená vakcinace je válečný zločin“

Legenda UFC Conor McGregor označil „nucené“ očkování za „válečný zločin“ a odsoudil EU a její „psíčky“ v irské vládě.

McGregor, první souběžně působící mistr světa ve dvou vahách v UFC, učinil prohlášení poté, co se ho Neale Richmond, politik z irské vládní strany Fine Gael, pokusil popichovat svým prohlášením, že je „čas mluvit o odchodu Irska z Evropské unie“.

„Ekonomické partnerství by nemělo znamenat politickou kapitulaci. Byli jsme vykoupeni a zavřeni, a bylo to šikovně provedeno. Lenihanovi vyhrožovali a složili ho. Napadá mě stockholmský syndrom,“ řekl Ir o příznivcích EU ve své zemi a odkázal na nechvalně proslulé Trichetovy dopisy, které odhalily, že Evropská centrální banka (ECB) přiměla silně ozbrojeného tehdejšího ministra financí Briana Lenihana, aby v roce 2010 přijal trestuhodnou finanční výpomoc.„Nucená vakcína je válečný zločin,“ dodal McGregor pro jistotu.

Rozvedl jeden bod za druhým, když tweetoval anonymnímu uživateli, který ho obvinil, že plácá „úplné žvásty“, a řekl mu, aby se „držel MMA“.

„Myslíte si, že nutit lidi, aby si něco píchli do těla, není zločin? Lidé musí mít právo volby,“ trval na svém McGregor.

„Blíží se pokus nařídit očkování, podle hlavy EU. S tím nemohu souhlasit. Vím, že naši psi u moci udělají jen to, co se jim řekne.“

Bývalý mistr světa se pravděpodobně odvolával na nedávná vyjádření předsedkyně Evropské komise, chráněnky Angely Merkelové Ursuly von der Leyenové, když novinářům řekla: „Jak můžeme povzbudit a případně přemýšlet o povinném očkování v rámci Evropské unie, to vyžaduje diskusi.“

Sama Merkelová už uzavřela neočkované a podpořila povinné očkování a prozradila, že německý parlament bude o jeho zavedení v nejbližší době hlasovat. Opatření podporuje i její nastupující nástupce, kandidát na kancléře Olaf Scholz z levicové Sociálnědemokratické strany (SPD).

Sousední Rakousko už přitom zavádí povinné očkování, zatímco Řecko ho zavádí pro lidi nad 60 let. Technicky vzato ti, kdo odmítnou, nebudou „nuceni“ si „něco vstříknout do těla“ – ale budou za nedodržení předpisů vystaveni časově neomezenému zákazu vycházení, pokutám a možnému uvěznění.

McGregor po čase smazal své úvodní tweety proti nucenému očkování a nahradil je poněkud mírnějším prohlášením, že „Nutit někoho, aby si do těla vstříkl něco, co si nepřeje, je odporně špatné. Nejsem proti vakcínám, jsem proti tomu, abychom neměli na výběr. Bůh žehnej těm, kdo si myslí něco jiného.“

Později byl tento tweet také smazán, ale pak sdílel článek ze svého webu, The Mac Life, který citoval mnoho jeho výroků na Twitteru.

Dříve McGregor vysvětloval, že kontroverzní výroky „tweetuje a maže“, protože „nerad nechávám negativitu na mých kanálech“.

„Vždycky řeknu, co potřebuju, nahlásí se to/rozšíří, pak to ze své stránky odstraním. Je po všem,“ řekl.

Nový německý kancléř bude prosazovat povinné očkování pro všechny
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*