KVÓTY-KVÓTY-KVÓTY

KVÓTY-KVÓTY-KVÓTY

Stále jsou ve hře kvóty na běžence. Sranda je v tom, že když bychom měli nějaké přijmout, tak první co bude – označí přidělený byt za kravín a pak si najmou řidiče a zdrhnou do Německa. A je naprosto jedno, jestli to je muslim nebo křesťan, oni nezdrhají ze svých zemí kvůli strachu z války, oni chtějí jen peníze a luxusní život, většinou bez práce, protože pochybuji, že alespoň třetina jejich žen má nějakou profesi nebo školu, alespoň více, než jen základní vzdělání (v případě, že je vůbec má) + rození dětí. To umějí tak, jak naše nejmenovaná menšina.

To jsou ti „rádoby slušňáci“. Teď co s tím zbytkem, s negramoty, s těmi, co prodávají drogy a znásilňují, kradou či jsou vysláni jako bojovníci za Islám. Co s nimi – tady zůstat nebudou chtít ani oni. Co by si tu počali – oni přeci cílí na Anglii, Belgii, Francii a Německo. To je jako budeme uvazovat na provaz, aby zase nevyužili jenom prachy našich daňových poplatníků a debilitu neziskových nadací a tradá do Raichu? Teda ne „MY, xenofóbové“, ale přiblblí sluníčkářští aktivisté. Oni, ti utečenci, vám na to zvysoka kašlou.

Nebo je vláda a naivní humanisti – třeba i násilím – protože kvóty jsou kvóty – přesvědčí, že v ČR dostanou práci a dobrý plat a byty a budou tu v bezpečí a milováni? Opět: oni vám na to kašlou. Zvysoka.

Kdyby chtěli zdrhat ze svých zemí do bezpečnějších míst, zastaví a usadí se v Řecku, Turecku, Maďarsku. Tam se neválčí, je tam klid a svoboda a i tolerance k Islámské víře. Jenže To by museli pracovat. Kdo by jim tak štědře všechno platil jako ČR, Německo, Francie, Belgie? To se jim samozřejmě nelíbí. A o Rumunsko se ani neotřou.

Samotné „třídění“ utečenců je divné. Co mezi nimi dělají Afghánci – ti mají přeci ve své zemi Amíky, co se starají o jejich bezpečnost, co mezi nimi dělají Albánci – potřebují nová území k výrobě a šíření drog, gangy vyděračů, zlodějů a pasáků potřebují nová místa s mladým a evropským masem na prodej. Co Pákistánci, mají ve své zemi bordel, tak ať si ho tam uklidí, dělají jen peklo v každé zemi.

http://www.novinky.cz/domaci/401387-politolog-robejsek-k-migraci-doufam-ze-se-vlada-bude-chovat-tak-jak-si-preje-vetsina-ceske-verejnosti.html

No, aby zde byli negramoti, teroristé, násilníci v pohodě, brácha Islamisty připravuje bič na obyčejné lidi, aby se zavděčil – komu asi?

http://www.novinky.cz/domaci/401402-pelikan-obhajoval-novelu-trestniho-radu-ktera-ma-kriminalizovat-hanobeni-tridy.html

Je zajímavé, jak se ještě občas ozývají hlasy (hlavně sopláků, co to nikdy nezažili), jak byla totalita v česku strašná, jak tu lidi žili ve strachu, a nebyla svoboda a nikdo neměl na nic právo. A lidi houfně zavírali a trestali…

No, tak to teprve uvidíte, cucáčkové, co se bude dít.  To teprve zažijete totalitní režim, udavače, cenzuru, zákazy a příkazy, svoboda slova – žádná, mafiáni z policie i soudu si na vás posvítí – takový Rychecký je tvárný, kam vítr, tam plášť, ten si poradí za každého režimu. A takových Rycheckých ještě soudí, tsss, budete koukat.

No, na zklidnění jeden vtípek. Vtípek? Nebo realita?

 

Pravdoláskaři při návštěvě Čínského prezidenta

Dotaz:

„Můžu na akademické půdě pronést politický projev“?

Odpověď:

„Jistěže ne, akademická půda je apolitická!“

Dotaz:

„A když budu chválit Tibet a Evropskou Unii a nadávat Zemanovi?“

Odpověď:

„Správný názor můžeš vyslovit vždycky…“

 

(Ilustační obrázek Foto: REUTERS/Marko Djurica)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “KVÓTY-KVÓTY-KVÓTY

  • Jestli chceme ,mít tady bojiště, což asi vyhovuje některým zbrojařům, tak nemysleme a nechme si nabulíkovat od lidí, kteří jsou na velkém byznysu s utečenci zainteresováni (neziskovky a pod.), že děláme šlechetný čin. Ale proč tyto šlechetné činy nečiní ti, kteří se podíleli na vývozu své demokracie a vše tím začalo. A my máme neslučitelné slučovat. Vždyť imigranti jsou většinou nepokorní a budou žádat výhody chtít zde zavádět svá práva. Pro náš kontinent by to bylo víc než tragedie nechceme tu žádné no go zony a žádné právo šaria. Cožpak nám nestačí příklady z ostatních evropských zemí. Cožpak naši politici nemají takovou odvahu jako pan Orbán ? Mysleme.

  • Pani Miturová má samozřejmě pravdu. Zatím to vypadá tak, že spějeme k sebezničení, pokud něco neuděláme, pokud se nezbavíme těch namyšlených arogantních tupých vůdců v Bruselu!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*