Kradou? Randsdorf 9,5 miliardy a Sobotka 64? A Kalousek a Řebíček a další?

Kradou? Randsdorf 9,5 miliardy a Sobotka 64? A Kalousek a Řebíček a další?

V studené parádě kožených křesel, kožených křesel, kožených křesel, sešli se k poradě výrobci hesel, výrobci hesel, výrobci hesel, mnohé, co hrozilo, pozbylo punce, ….

zpíval před lety nadčasově Karel Kryl. Rušení poplatků u lékaře, „transformace“ nemocnic do bezplatných hotelů a vývařoven, pastelkovné, rozdávání koblih, to vyhrálo politickým stranám volby. Ale nejen to. Zejména masivní mediální masírka, přes PR agentury, biolbordy za hubičku a sport. To vše financovaly „spřátelené“ firmy, které před a po volebních kampaních platily za bilbordy a kampaně několikanásobek toho, co politické strany. Čirou náhodou si ty firmy objednaly reklamu u těch samých PR agentur, jako některé politické srany. Čirou náhodou tyto rozkrádačky stáního rozpočtu přes ČEZ, PR agentury, sport a rekultivace vysílá ČT a další televize ve svých seriálech, na které se ale pánové Ištván se Šlachtou zřejmě nedívají.

Pokud si otevřete server justice.cz a podíváte se na sbírku listin a podíváte se na i na výroční správy třeba polostátní firmy ČEZ, zjistíte, kolik miliard vydává na PR a tedy na reklamu. Zcela a čistě náhodou ty samé PR agentury, jež (pro mne nepochopitelně) dělají reklamní kampaň pro ČEZ (mohu si snad vybrat výrobce elektřiny) ji dělají pro nejmenované politické strany a politiky za hubičku. Jenže, na rozdíl od ČEZ za směšné ceny. Zhruba před rokem jsem byl v (poslanci a senátory) oblíbené restauraci na Malostranském náměstí a zaslechl jsem, jak si člověk, velmi podobný předsedovi dlouhodobě opoziční strany spolustolovníkům stěžoval, že se bere za přiklepnutí vládní zakázky 15% předem a opozice dostává „jen“ 5%..

Foto: ATEO
Foto: ATEO

V tu chvíli mne karlovarský knedlíček ke gulášku za lidovku 250,- Kč téměř zadusil. No, ale dnes jsem se v mediích dočetl, že „pomatený“ opoziční poslanec Ransdorf chtěl s několika bílejma koníkama vybrat ve Švýcarsku 350 milonů EURo… takový drobný. No lidi neblbněte. Když opozice kasíruje 5% z vejvaru, aniž by se jakkoli podílela na vymejšlení IT zakázek, rekultivacích, (ne)výměn kabelů, očištění stáních lesů, zbrojních zakázkách … no tak je logické, že musí něco přihodit do společného rozpočtu, ne? Lidi neblbněte, nedramatizujte to, jde jen o pitomých cca 7 miliard Kč. Tedy, o stejnou částku, o jakou si po „intervenci ČNB“ polepšl Kellner. Vždyť to jsou drobný, ne? Bohužel, nejsou peníze a proto je policie podfinancovaná. Díky tomu bohužel pánové Šlachta a Ištvan, nemají přístup na internet a tak neví vše. Pak se nedivte, že stíhají trafiky a kabelky a nemohou postihovat tyto věci. Vždyť se o nich nemají jak odzvědět. I když to vysílá ČT a Nova ve svých seriálech.

Jedině nezdaněné kabelky paní Nagyopvé/Nečasové ohrožují tuto zemi, nic jiného!!! . Lump soudní odhadce, díky jehož „chybnému“ odhadu ceny OKD musí přiíjít ze zákona o tři měsíční platy, neb poškodil stát o cca 64 miliard. Na druhou stranu, kabely na tunelu Blanka byly vyměněny oproti prognostikovaným 14 měsícům za měsíce tři. No, že je nenaleznete v žádné sběrně surovin? Neva. Vždyť žijeme v zemi, kdy zítra znamená již včera. To, že jsou politické stany a tedy zřejmě i jejich představitelé financovány zřejmě z rozkrádaček státního, ale i krajských rozpočtů veřejně pod eskortou naznačil i MUDr. Ráth, aniž bych se jej jakkoli zastával. A jestli se komunista Randsdorf „omylem“ či vědimě pokusil vytunelovat sedm či osm miliard? Směšné, vždyť se jich každoročně tuneluje sto a jen blbci, co jsou neschopní, či na indexu, jsou chyceni.

Tento stát alibisticky zrušil akcie na držitele. Díky tomu zbohatli stovky právníků politiků a kmotrů, na které jsou dnes ty akcie napsány. Až ti politici s tou poílitikou skončí, pak ty firmy „oficielně“ koupí a budou bohatnout stejně křišťálově čistě, jako Grossové, Topolánkové, Řebíčkové a další. A polostátní fimy dál polejou miliardy do PR agentur, zastupujících politické strany. A Janoušek bude v pohodě dál řídit naše zdravotnictví z krymu a když půjdeme na procházku centrem Prahy, můžeme sí říkat: toto je Janouškovo, toto Rittigovo, toto ….. lokality, kde se vybírá výpalné. KAŽDÝ, kdo je v centru, je platí a nikdo to v obavě o vlastní život nepřizná. BIS to ví, monitoruje, ale nezasahuje, aby tu strukturu nerozbila.  Zkuste si v centru Prahy otevřít obchd, bar, restauraci. Bez výpalného 15-20 % nemáte šanci. Před pěti lety si o nej říkala mafča s přízvukem, dnes čistou češtinou. (Janouškovo, Rittigovo….?)

Chcete vládní zakázku? Musíte zaplatit 15% předem. Chcete se prosadit na trhu? Musíte zaplatit to samé. Televize natáčí víceméně stupidní seriály, ve kterých ale zobrazuje fakta. Seriály, ve kterých státní záístupce nechá utéct Krejčíře, ve kterých exekutoři ovládají vše, seriály, ve kterých je inspekce zkorumpovaná a vraždí poctivé policisty a prezident si užívá s letuškama a řídí nácky. Mnohé z toho je zřejmě pravda. Jenže, platy policistů a státních zástupců jsou zřejmě tak mizezné, že namají ani na internet, ani na televizní poplatky a tak se nedozví to, co ví tento národ, co ví scénarista, co národ hltá s úmyslně vyvolaným pocitem, že se „něco děje“..

Pokud si na google vypíšete „citlivé“ kauzy MUS, OKD, gripeny, pandury, IT zakázky, rekultivace, Capsh mýtné, tunel Blanka a jiné, dojdete k závěru, že by minimálně 20 vrcholných oolitiků mělo sedět. Jenže, to je krajně nespravedivé, protože vy jste díky neexsitenci EETv balíku, okrádáte stát a tak máte přístup na internet. Což, na rozdíl od vás, pánové Šlachta s Ištvanem ale i paní Bradáčovou díky omezeným rozpočtům nemají a tak jsou v nevýhodě. Proto, uvítejme EET, aby státní rozpočet umožnil dostatek informací těmto lidem. Před posledními volbami jsem od mnoha policistů slyšel, že na Kalouska, Sobotku, Řebíčka je toho tolik, že půjdou do tepláků. Že je to tak průkazné, že si i státní zastupitelsrtví přimlouvalo, aby to bylo spuštěno až po volbách, aby to nebylo bráno, jako jejich ovlivnění. No a co se stalo? Nic, Jen to, že ti policisté, co o tom hovořili, jsou dnes v civilu. Na „vlastní žádost“

ANO, bude líp. Andrej Babiš prosadí EET a každý kmotr dostane registrační pokladnu a bude odvádět daně z rozkradeného rozpočtu.

Jsem pro své názory blokován na homepage a tak „zatím“ mé blogy můžete číst jen na mém soukromém profilu. Až ten profiil zmizí, na nic nečekejte. Emigrujte. S ohledem na islám a terorismus, doporučuji Kubu.. Bude tam bezpečněji a svobodněji než u nás, bohužel. A navíc, dáte si tam namísto koblih a vodňanského komárovskoého humusu krevety. A ty jsou fakt fajn.

 

 

Michal Malý

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Kradou? Randsdorf 9,5 miliardy a Sobotka 64? A Kalousek a Řebíček a další?

  • Tak tohle tu bylo dycky. Otázka je, co s tím. Vymyslet funkční řešení je téměř nemožné. Jakýkoli kontrolní orgán lze obejít, tudy cesta nikdy nepovede. Jediné možná funkční řešení co mě napadá, je posilovat pocit sounáležitosti, aby jsme „my“ nechápali jako sebe a pár kamarádíčků, ale jako šírší společnost.
    Korupce jako tato je přičinou pádu mnoha říší. Energie se využívá na boj o koryta, místo na budování hodnot.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*