Konopný olej vyléčil rakovinu u 3letého pacienta, poté co selhala veškerá konvenční léčba

Konopný olej vyléčil rakovinu u 3letého pacienta, poté co selhala veškerá konvenční léčba

3letý chlapec z Utahu s diagnózou leukémie a předpovědi lékařů, že mu zbývá jen několik dní života, je nyní živ a zdráv, ne proto, že by pokračoval v léčbě chemoterapií, ale proto, že dostal léčbu za pomocí konopného oleje.

Jeho rodina, znechucena faktem, že jediná léčba, kterou mu lékaři mohli doporučit, byla chemoterapie- dokonce i poté, co malý chlapec Landon Riddle stále zvracel mnohokrát denně, a odmítal jíst po dvou měsících chemoterapie- vyhledala léčbu za pomocí konopného oleje. Poté, co si o této léčbě rodina pročetla mnoho informací na internetu a prozkoumala podrobnosti, odcestovali do Colorada, kde je tato léčba legální.„Celá jeho hruď byla plná nádorů, což zapříčiňovalo, že mohl jen stěží dýchat,“ uvedla jeho matka Sierra. „Začali u něho s chemoterapií, ale řekli nám, že to pravděpodobně nezvládne. Prodiskutovali jsme všechny naše obavy s lékařským týmem v Utahu, a sledovali Landona, jak po této léčbě nadále trpí a chřadne. Ale než abychom se smířili s jeho smrtí a spoléhali se jen na doporučení konvenční léčby, začali jsme Landona léčit za pomocí konopného oleje. Výsledky byly neuvěřitelné.“

Během několika dnů od začátku léčby, Landon vykazoval známky zlepšení. Místo umírání, jeho chuť k jídlu vzrostla a snížily se i počty zvracení. Landon se nakonec uzdravil, a jak vysvětluje video od CNN, je i několik měsíců poté stále bez rakoviny.

cannabis-cure-kid-1024x545

 

Hrozba soudu odebrat nemocné dítě rodině

Rodina se přesto potýká se závažnými problémy, včetně obav, že může být Landon odebrán z její péče. Video, které můžete vidět v článku zde, vysvětluje, že rodina původně dostala ultimátum: pokračovat v dlouholeté chemoterapii a léčbě za pomocí léků, nebo odmítnout a tím může být London odebrán z jejich péče.

A tak konopná léčba pokračuje, i když je třeba poznamenat, že s chemoterapií úplně nepřestal. Stále přijímá procedury, ale jenom jednou měsíčně na rozdíl od dřívějších častějších dávek. Sierra se zoufale snaží najít onkologa, který by jej umožnil léčit pouze konopnou procedurou, ale dosud nenalezla nikoho, kdo by byl ochoten toto podstoupit.

Všichni víme, proč. V případě, že by se do lékařské profese dostala léčba za pomocí konopného oleje a jiných přírodních látek, velké farmaceutické korporace by přišly o své miliardy dolarů. Byl by to obrovský průmyslový otřes, pracovní místa farmaceutických konglomerátů by byly přesunuty na vedlejší kolej, ztratily by obrovské sumy peněz a jejich reputace by byla zpochybněna.

 

http://www.blacklistednews.com

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Konopný olej vyléčil rakovinu u 3letého pacienta, poté co selhala veškerá konvenční léčba

  • · Edit

    Jsem Rose Gunter z Německa, před 6 měsíci jsem byl diagnostikován s rakovinou plic, měl jsem strach o nalezení léku. Kontaktoval jsem Rick Simpsons e-mailem na adrese Ricksimpsonmedicaloil@outlook.com Koupil jsem 60 gramů konopného oleje, o 3 dny později byl olej dodán na mou adresu. Vzal jsem ji na dávku, kterou předepsal Rick Simpson. Během 7 dní jsem si všiml některých změn a znovu jsem ho kontaktoval. Doporučil mi, abych pokračoval po dobu 8 týdnů, když předepsal, to jsem udělal, asi 7 týdnů. Později jsem se obrátil na svého lékaře, abych zjistil, že jsem byl překvapen, můj dcctor. řekni, že teď jsem bez rakoviny. Děkuji Bohu a Rickovi Simpsonovi za léčbu rakoviny plic s léčivým konopným olejem.

    Pozdravy,
    Rose Gunter

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*