Konec svobody projevu – polský politik a publicista Mateusz Piskorski zatčen za šíření pravdy!

Konec svobody projevu – polský politik a publicista Mateusz Piskorski zatčen za šíření pravdy!

Mateusz Piskorski byl zadržen 18 května agenty polské ABW a byl odsouzen k tříměsíčnímu trestu odnětí svobody. Jako oficiální důvod byla uvedena špionáž pro třetí stranu (údajně pro Čínu). Opoziční média však uvádí jako důvod jeho sympatie k Ruské federaci a články neberoucí si servítky se současnou polskou a světovou politickou scénou.

Řekněme si na rovinu, že důvody, které uvádí opozice, budou asi ty pravé, protože, kdyby byla někomu skutečně prokázána špionáž, těžko by ho odsoudili k pouhým třem měsícům trestu!

Spíše to vypadá jako takové malé varování pro někoho, kdo se nebojí mluvit veřejně pravdu a odhalovat lži současné politické elity Polska a Evropské unie!

Tento muž, který je členem polské politické strany Změna, totiž napsal celou řadu kritických, lži a podvody odhalujících článků o Turecku, Ukrajině, Krymu a IS, ve kterých odhalil a logicky vyvrátil celou řadu vykonstruovaných smyšlenek směřovaných proti Ruské federaci, nebo syrskému prezidentovi Asadovi.

Mateusz Piskorski byl také členem mezinárodního politického týmu dohlížejícího na referendum o připojení k Ruské federaci, které proběhlo v roce 2014 na Krymu. Dovolil si poskytnout veřejnosti informace o tom, že drtivá většina Krymských Tatarů volila v referendu připojení k RF a odhalit tak lživou propagandu polofašistické kyjevské vlády!

Jeho zatčení je tedy dle mého názoru jen prvním „klepnutím přes prsty“ a připomenutím toho, kdo má v Polsku v rukou skutečnou výkonnou a politickou moc!

(Mateusz Piskorski Foto: tvn24.pl)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Konec svobody projevu – polský politik a publicista Mateusz Piskorski zatčen za šíření pravdy!

  • Polsko sice odmítá diktát EU, zato šlo cestou USA a jejich nenáviděné politiky Ruska. Polsko je americkým klackem na ruského psa a má zřejmě stupnovat napětí mezi oněmi velmocemi. Polsko i s NATem a Ukrajinou, může i vyvolat Válku s Ruskem, proto je třeba zavést v Polsku protiruskou cenzuru i za možnosti totalitních praktik!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*