Klíčová postava Bilderbergu Henry Kissinger přiznává, že ISIS dostává zbraně z USA

Klíčová postava Bilderbergu Henry Kissinger přiznává, že ISIS dostává zbraně z USA

Člen řídícího výboru kontroverzní skupiny Bilderberg a architekt globalistického pořádku Henry Kissinger, řekl ve středu stanici Fox News, že Spojené státy jsou zodpovědné za vyzbrojování Islámského státu (IS).

Kissinger nicméně neuvedl, že vyzbrojování Islámského státu byl promyšlený proces.

Kásim al-Araji, vedoucí organizace Badr v Iráku, řekl v březnu iráckému parlamentu, že má důkaz, že USA úmyslně vyzbrojují islámskou armádu, podle zprávy zveřejněné arabským informačním kanálem Almasalah.

Henry Kissinger
Henry Kissinger

Infowars.com 5. března uvedl:

Irácká média a další zdroje tvrdí, že alespoň při dvou příležitostech, americká vojenská letadla shodila zbraně v oblastech, které jsou pod kontrolou Islámského státu.

„Irácké zpravodajské zdroje zopakovaly, že americká vojenská letadla shodila několik nákladů podpory pro teroristy Islámského státu, aby jim pomohli odolat obležení před iráckou armádou a před bezpečnostními a lidovými silami,“ uvedla v prosinci irácká zpravodajská služba.

„Nejvíce důležitý je fakt, že Spojené státy posílají tyto zbraně pouze těm, kteří spolupracují s Pentagonem, a to znamená, že USA hrají hlavní roli při vyzbrojování Islámského státu.“

Irácký poslanec Majid al-Ghraoui v lednu uvedl, že americké letouny dodaly zbraně a vybavení Islámskému státu jihovýchodně od Tikrídu, který se nachází v provincii Salahuddin.

Organizace Conflict Armament Research sídlící v Londýně již dříve oznámila, že bojovníci Islámského státu používají „významné množství“ zbraní, včetně útočných pušek M16 s označením „vlastnictví americké armády.“

Aaron Klein, publicista WorldNetDaily, v červnu oznámil, že členové Islámského státu byli v roce 2012 vyškoleni americkými instruktory pracujícími na tajné základně v Jordánsku, podle informovaných jordánských úředníků.

Senátor za Kentucky Rand Paul loni prohlásil, že Islámský stát se byl schopen zmocnit velkých oblastí v Iráku v důsledku převodu zbraní od „umírněných“ povstalců v Sýrii vedoucích proxy válku proti vládě Bašára al-Asada.

„Myslím si, že musíme nejdříve pochopit, jak jsme se tam dostali,“ řekl CNN.

„Myslím, že jedním z důvodů, který Islámský stát povzbudil, je, že jsme podporovali jejich spojence. Byli jsme spojeni s Islámským státem v Sýrii.“

Kissinger s Rand Paulem ohledně otázky Islámského státu nesouhlasí.

Kissinger řekl Fox News, že zásadně nesouhlasí s přístupem Rand Paula k otázce Islámského státu.

Senátor Paul v září uvedl, že intervenční politiky USA je zodpovědná za situaci na Blízkém východě.

Rand Paul bez servítek řekl Senátu, že „v Iráku nebyly nalezené žádné zbraně hromadného ničení a že Husajn, Kaddáfí a Assad nepředstavovali pro Spojené státy žádnou hrozbu. Neznamená to, že byli dobrými vládci, ale nebyli pro USA žádnou hrozbou.“

Americká intervence vytvořila tento chaos,“ dodal. „Pro ty, kteří si přejí neomezené intervence a vojáky v zemích, nezapomeňte na usměvavé pózy politiků kázajících o takzvaných bojovnících za svobodu a hrdinech v Libyi, Sýrii a Iráku. Nezapomeňte, že takzvaní bojovníci za svobodu mohou být spojenci s únosci, vrahy a džihádisty.“

Obama pošle stovky amerických vojáků do Iráku

Kissinger řekl Fox News, že je pro nasazení „vojenské pěchoty “ v Iráku a Sýrii, aby porazili Islámský stát. Uvedl však, že Spojené státy by měly poslat speciální síly, aby pracovaly spolu se skupinami sunnitů, šiítů a Kurdů bojujících proti této teroristické organizaci, a také poskytly zpravodajské informace irácké armádě.

Obama schválil plán vyslat do Iráku dalších 450 amerických vojáků. Kromě toho, Obamova administrativa schválila plán na vytvoření vzdělávací základny v al-Tagaddumu v západním Iráku mezi klíčovými městy Anbar a Ramadi, které jsou v současné době pod kontrolou Islámského státu.

 

InfoWars/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Klíčová postava Bilderbergu Henry Kissinger přiznává, že ISIS dostává zbraně z USA

 • · Edit

  Válečný zločinec Kissinger ze zločineckého spolku Bilderberg už patří dávno za katr, stejně jako celý Bilderberg a spol!

 • Nemusel nic říkat. Tady ten typ lidí je nemocný a sami si už nedokážou pomoct, prodali svědomí, tak jako naši politici ve vládě a všude možně. ČSSD brečí na straně 7 svého dlouhodobého programu, že ještě není čas na Nový světový řád, Kissingerův kolega Soros platil Chartu 77 a dodneška platí všechny vlastizrádce nalevo napravo: vše co smrdí Open Society, Ammesty International, Fond Otakara Motejla, je toho neuvěřitelně hodně… U nás nemusí být válka aby nás obsadili. Žijeme v reálném USA-NATO-EU fašistickém protektorátu, jenom jsme si toho hned nevšimli. Ale všeho do času. Čas už jim skoro vypršel …
  Isa 28:15: Říkáte: „Uzavřeli jsme smlouvu se smrtí, dohodu máme s podsvětím. Zhoubná záplava když se přižene, nám se nic nestane – naším útočištěm je přece lež, ukryli jsme se ve zradě.“
  Ps 58:12: A lidé řeknou: „Tak tedy poctiví dojdou odměny, tak tedy Bůh vskutku soudí zem!“
  Hag 2:18: Všímejte si, jak bude ode dneška dál, jak bude od čtyřiadvacátého dne devátého měsíce – ode dne, kdy byl znovu založen Hospodinův chrám. Všímejte si:
  Hag 2:19: Je už v obilnici zrní? Réva, fíkovník, granátovník ani oliva ještě nerodí? Ode dneška vám požehnám.“
  Hag 2:20: Čtyřiadvacátého dne téhož měsíce dostal Ageus podruhé slovo Hospodinovo:
  Hag 2:21: „Řekni judskému místodržiteli Zerubábelovi: Otřesu nebem i zemí.
  Hag 2:22: Převrhnu královské trůny a sílu pohanských říší zničím. Převrhnu vozy i s vozataji, takže padnou koně a jejich jezdci se navzájem pobijí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*