Kdo záměrně šťourá do vosího hnízda, ten ať se stará a nese následky!

Kdo záměrně šťourá do vosího hnízda, ten ať se stará a nese následky!

Tak dlouho USA šťourají do vosího hnízda pod záminkou jakési jejich „jediné a pravdivé“ demokracie, až za pomoci jejich podřízených vlezdořitníků a vlastizrádců, jejich prodejných loutek, kolabuje Evropa…

To chceme dopustit? Nebo se loutky konečně vzchopí a pojmenují nebojácně skutečný stav věcí a realitu? Začnou tyto loutky a to loutky naše z České republiky, tak i ty výše postavené loutky loutek našich, pociťovat pud sebezáchovy a použijí logiku?…Nechají nadále a velmi nebezpečně plenit tradice a srážet na kolena vlastní obyvatele za zákeřného jednání svých skutečných loutkovodičů? Je nutné si takto již na hraně únosnosti zahrávat s ohněm?…

Do vosího hnízda neustále šťourají Američani. Na této planetě mají přes sedmset vojenských základen, další budují, naposledy se proslýchá Polsko…Rusko má dvě vojenské základny, ale prý Rusko je agresor a zkáza světa.

puppet master

Jste normální, pokud tomuto žvástu a neskutečné lži věříte?!…

Vosy se rozlétnou a chtějí si opět najít nové teritorium. Budou stále víc agresivní.. To je pochopitelné i když ne v případě dobře oblečených, s penězi v kapsách a s nejnovějšími technologiemi tamtéž, nabušených černých mladíků…

Dovede si někdo z Vás představit, že chudý a vystrašený člověk z bombardované vlasti poputuje tisíce kilometrů, riskuje života, takto zabezpečen? A navíc, odhazuje své dokumenty? Je to normální? Pokud budu takto vystrašená a hladová s dětmi utíkat za pomocí, tak přeci neodhodím na hranicích své rodné dokumenty a nepopřu tak svou vlastní identitu!!! Budu vděčná za kus žvance a nebudu jídlo ještě vybírat a kritizovat! Žádat, vyhrožovat…Jde mi přeci o život….

Kdo šťoural, ten ať se stará!! Co na tom Merkel a spol nechápou?! Chtějí z mapy světa vymazat nejen své koloniální satelity v podobě chudých států, jakými jsme i my, oni chtějí zlikvidovat celou Evropu! Její tradice, její národní zvyklosti. Proč? Protože to začalo nerovností států EU. EU nemá stabilní a poctivé základy, kdy jednotlivé státy spolupracují a to skutečně spolupracují, jsou sounáležité a sobě si rovné. Velmoci na nás jen parazitují, takže teď už jim ani sounáležitost nejde praktikovat, nechtějí se dát směrem spolupráce, popřeli by sami sebe, sami svou chybnou filozofii, cestu zmaru, která jim evidentně nevyšla. Oni dobře chápou, ale mají strach.

My jsme zde měli tzv. okupanty dvacet let. Oni, Němci je tam mají od války a to je ticho po pěšině?….

Uvažujte a nenechte si věšet bulíky na nos. Merkel se bojí svých okupantů, mají ji jako užitečnou loutku. Jí na občanech Německa a EU opravdu nezáleží. Myslím si, že si tak definitivně pod sebou podťala životadárnou větev. Dějiny o ní a o všech aktérech, kteří toto záměrné stěhování svalnatých mladých „běženců“ podporují, budou psát jako o vlastizrádných sketách a to plným právem.

Přeloženo z angličtiny, platné i u nás:

„Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání
ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení,
máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty.“
Já jen dodám, že nebezpečnými idioty, pravda, pro jistou velmoc i užitečnými idioty…

Hlavní slovo nyní máme my, občané. Nenechme se již podvádět a zatahovat ke zmaru toho, co naši předci zde budovali po staletí.

 

 

Blog autorky http://milenapolakova.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Kdo záměrně šťourá do vosího hnízda, ten ať se stará a nese následky!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*