Kdo vytvořil piktogram v obilí u Boskovic?

Kdo vytvořil piktogram v obilí u Boskovic?

Dne 28.6. se v okolí Boskovic objevil v obilném poli obrazec. Majitel pole brzy poté nahlásil policii škodu ve výši 20000Kč. Policie vyhodnotila tento případ jako trestný čin a zahájila pátrání po neznámém pachateli. Ač dodnes nikdo neví kdo je za obrazec odpovědný, tak policie ihned měla jasno. Žádní mimozemšťané, či jiný záhadný jev nemá piktogram na svědomí. Je to dílo lidských vandalů.

Tato jistota je obrazem přihlouplého postoje naší společnosti k paranormálním a jiným obdobným jevům, který se nevyhýbá ani takové vážené instituci, jakou je policie. Přitom by vyšetřujícím policistům stačilo si z mnoha veřejných zdrojů zjistit několik elementárních faktů o obrazcích v obilí, provést příslušné technické expertízy nalezeného obrazce a pak teprve podle jejich výsledku začít hledat vandaly s prkýnky.

Piktogramy v obilí jsou již velice starou záležitosti. Každá publikace, která se fenoménu věnuje rozlišuje dva typy piktogramů:

Prvním typem piktogramů jsou ty, u kterých nedochází k žádnému poškození obilí. Obilní stébla vykazují změnu molekulární struktury, vyvolanou neznámou energii. V piktogramech lze naměřit magnetické anomálie a nepatrně zvýšenou radioaktivitu vůči okolí.

Druhý typ piktogramů žádné anomálie nevykazují. Mimo to jeví obilná stébla i známky poškození a pošlapání.

piktogram

Druhý typ piktogramů, kterých je dnes již většina lze vysvětlit velice snadno, jako dílo šprýmařů s prkýnky. První typ obrazců, takto však rozhodně vysvětlit nelze, stejně jako nelze jejich vznik vysvětlit působením náhodného vzdušného víru. Byly zcela zřejmě vytvořeny nám neznámou technologií. V Anglii byla několikrát zaznamenána tvorba těchto obrazců, dokonce i na film. Na záběrech jsou jasně vidět malé světelné koule, pohybující se nad polem, na kterém se během pouhých několika desítek sekund vytvoří i velice komplikovaný obrazec.

Osobně se domnívám, že za těmito obrazci stojí představitelé mimozemského života, kteří tímto způsobem v podobě symbolů poučují nás lidi. Je to výhodnější způsob než přímá komunikace. Ta by mohla způsobit pro nepřipravené a nevyzrálé lidstvo kulturní šok.

To jestli je obrazec u Boskovic pravý, či je to dílo vtipálků nevím. Nezaznamenal jsem, že by policie provedla příslušné expertízy, které by obrazec zařadily do první či druhé kategorie.

Pokud je piktogram pravý, je zajímavý datem svého vzniku, který spadá do 100-výročí sarajevského atentátu, počátku první světové války. Obrazec připomíná znak NATO. V internetových diskuzích se objevil názor, že piktogram je varováním před imperiální expanzí NATO na Východ.

Boskovický piktogram je jen jeden z mnoha obrazců, které vznikly na obilných polích řady zemí ( nejvíce v Anglii ) v letošním roce. Na internetu jsou dobře zdokumentovány a pravidelně publikovány i v českých blozích.

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://bajnar.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*