Kdo je lepší cenzor? Dientsbier, nebo HateFree?

Kdo je lepší cenzor? Dientsbier, nebo HateFree?

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.

Facebook odmítl nabídku ministra pro lidská práva pana Dientsbiera, který byl ochoten dosadit vlastního placeného cenzora s odůvodněním, že

„Sociální síť Facebook odmítla přistoupit na to, že by osoba placená z externích/národních zdrojů administrovala nevhodné příspěvky na Facebooku (závadný obsah zaměstnanci Facebooku v současnosti aktivně nevyhledávají, čekají na nahlášení),“ stojí v prohlášení z loňského zasedání výboru pro média.

zde

Z druhé strany se ale setkání se zástupci firmy účastnil jak ministr Dienstbier, tak iniciativa HateFree či Romea.

Zástupci firmy ale jeho plán odmítli a začali spolupracovat s českými neziskovými organizacemi. Ty se v budoucnu budou podílet na korigování nevhodného obsahu.

Je to trošku zvláštní – placeného cenzora ze strany vlády Facebook odmítne a raději přizve pro změnu spolek placený tou samou vládou.

Tak tomu nějak nerozumím …. :(.

V každém případě je tu zajímavá otázka.

„Kdo bude vlastně tvrdší cenzor?“

Mám vážnou obavu, že po cenzurování spolkem HateFree zůstanou na Facebooku zřejmě jen prázdné stránky.

Ale nechme se překvapit …

přeji krásný den
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Kdo je lepší cenzor? Dientsbier, nebo HateFree?

  • Výstižný předvolební slogan ČSSD by byl: „Řekněte co chcete, my vám to slíbíme“. Sobotka je křivý jak turecká šavle a na volební sliby kašle. Dokonce ignoruje usnesení Poslanecké sněmovny a vyjednává to, za co dostane asi zaplaceno. Dientsbier má se svým otcem společné jen jméno. Zatímco jeho otce bychom si měli vážit, rozmazleného synáčka bychom měli vyhnat.
    Nezapomeňte, že ČSSD nás žene do větší závislosti na eurobyrokratech, cpe nám do našich domovů islamisty a teroristy, rozdává z našich daní tam, kde by se peníze vůbec neměly dávat … Sobotka se spolu s Chovancem zmocnili ČSSD špinavým vnitrostranickým pučem. Pod vedením těchto osob je ČSSD pro rozumného člověka nevolitelná.
    Dokud budou ve vedení ČSSD lidé, kteří jen parazitují na penězích daňových poplatníků a snaží se z nás tahat víc a víc, nevolte tuto stranu. Obyčejný člověk má povinnosti, ČSSD ne. My dluhy platit musíme, ČSSD nemusí. Překrucují právo a zneužívají veřejné rozpočty a moc ve svůj osobní prospěch. NEVOLIT.

  • Americký Bier je Genderista, jenž má k nám přinést americkou ne-kultůru, jenž rozvrací vše na čem je stavěna rodina a lidská civilizace. Je to práce servilního Sobotky vůči USA a EU. Nevím, kdo je lepší cenzor, možná je to jedno, nebot‘ oba pochází tam, kde morálka a zdravý rozum schází!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*