Kauza OKD: Tak jsem jim přinesl důkazy přímo do Poslanecké sněmovny!

Kauza OKD: Tak jsem jim přinesl důkazy přímo do Poslanecké sněmovny!

Policie nám takřka denně hlásí ,,vyšetřování začalo, nemůžeme vám více sdělit“ atd., ale prakticky nikdy žádné konkrétní, pozitivní výsledky, zvláště u velkých kauz, zasahujících do nejvyšších pater a vedoucích k potrestání.

Bylo by zajímavé vědět kolik toho policie řeší, kolik má na vyšetřování zejména korupce velkých kauz skutečných odborníků a jakou úspěšnost. Půjde-li to takto dále, tak bude mít policie síly brzy jen na oznámení o začátku a konce vyšetřování se standardním sdělením z předtištěných formulářů „pro nedostatek důkazů odloženo, vina neprokázána“ atd. Kolik je schopných policistů, kteří masově a zklamaně od policie odešli a odcházejí, protože nemohou konat, jak by chtěli a jak od nich očekávají občané, se nedozvíme.Nepotřebujeme to vědět. Výsledky paralyzované a frustrované policie jsou nepřehlédnutelné. Neslouží zemi a občanům ale „slouží a chrání“ mocné a jejich mafiánské struktury. Jako varování připomínám osud skutečného policisty Michala – „KDYBY MĚ ZABILI…“ 55 minut pravdy o České republice!, který byl pro kvalitu své práce likvidován nadřízenými – ohrožoval tzv. „vyšší zájmy“.

Níže můj přípis ke 48 stránkovému dokumentu o OKD, který jsem předal podatelně PSP ČR.

POSLANECKÉ KOMISI PRO VYŠETŘOVÁNÍ OKD

Tímto Vám předávám důkazy, které dlouhá léta údajně nelze dohledat. Dne 25. července 2003 česká vláda obdržela oficiální výroční závěrku OKD za rok 2002 na základě hodnocení společnosti Ernst & Young. Ta odhadla majetek OKD v hodnotě 47,832 miliard korun. Podle dokumentu z 25. července 2003 podepsaného firmou Ernst & Young ( i manažery OKD ) tato společnost oceňuje majetek OKD rok před privatizací na 47,832 miliardy. Státní podíl 45,88% pak na 21,9 miliardy. Vláda přitom prodala státní podíl OKD dne 15. září 2004 za ubohých 4,1 miliardy! Ani tehdejší vláda, ale ani Zdeněk Bakala, Viktor Koláček, nebo Petr Otava se nemohou vymlouvat, že kupovali podíl OKD spolu s byty ( a dalším příslušenstvím, vč. nemovitostí, v hodnotě dalších 35 miliard ) v dobré víře, protože všechny zainteresované osoby musely prokazatelně tyto dokumenty ze zákona znát dopředu, před uskutečněním prodeje, a vědět, že celá privatizace byl plánovaný kolosální podvod.

Všichni, kdo pracují na kauze OKD a tvrdí ve svých oficiálních prohlášeních a zprávách, že neexistují materiály prokazující toto zločinné spolčení, lžou. Je vizitkou struktur současného ,,stínového režimu“, že ,,elitní“ vyšetřovatelé, vrchní státní zástupci, celé vyšetřovací týmy, vč. poslanecké komise, hrají takové trapné divadlo! Jak dlouho v tom budete pokračovat? Důkazy, nyní opatřené razítkem Vaší podatelny, Vám leží na stole a jsou dokonce volně dostupné na internetu! Budete stále tvrdit, že ,,nejlepší profesionálové“ v zemi, při všem ,,nasazení“ je nemohou dohledat? Když už máte odpor k právu i morálce, tak se styďte alespoň z důvodů praktických: děláte ze sebe stále větší pitomce!

S pozdravem Daniel Novák

Níže přikládám čtenáři k posouzení fotokopie 4 zásadních stran z dokumentu spol.

Ernst & Young ( 1. strana =  podpisy manažerů Karbon Investu – koncernu tehdy vlastnícího podíl OKD, 2. strana = podpisy posuzujících ze spol. Ernst & Young, 3. strana = vyčíslení aktiv OKD na 47,832 miliardy – v dok. uvedeno v tisících, 4. /24. v dok./  strana = dlouhodobý majetek OKD 35 miliard )

DANIEL NOVÁK
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*