Karel Schwarzenberg vyslovil radost nad zánikem Čechů a vznikem euronároda

Karel Schwarzenberg vyslovil radost nad zánikem Čechů a vznikem euronároda

O tom co je cílem podporovatelů imigrace a islamizace nejlépe vypovídá věta, pronesená bývalým českým ministrem zahraničí a předsedou TOP 09 Karelem Schwarzenbergem „pomalu vzniká evropský lid“. 

 Ano, tím, že se zničí současný český národ.

Karel Schwarzenberg doslovně řekl, že „Češi a Němci tu spolubojují za demokracii a pomalu vzniká to, co různí politici u nás popírali. Pomalu vzniká evropský lid, kde není tak zajímavé, kdo je Čech a kdo Němec, ale jaká máme stanoviska“. Tento projev pronesl na demonstraci podporovatelů masové imigrace a přílivu muslimských uprchlíku/imigrantů do Evropy u německo-české hranice v německém městečku Schirnding (více o akci zde).

Tito podporovatelé masové imigrace a islamizace se sešli na demonstraci namířené proti odpůrcům islamizace a masové imigrace, kteří pokojně demonstrovali nedaleko. Byť mohou samozřejmě čeští obhájci Karla Schwarzenberga tvrdit cokoliv, aby ho obhájili, tak jeho vize likvidace našeho národa je děsivá. Pokud někdo organizuje demonstraci proti odpůrcům islamizace a masové imigrace, tak tím dává najevo jediné, že tuto islamizaci a masovou imigraci podporuje. A tak lze jednoznačně chápat, že i Karel Schwarzenberg podporuje tento postoj.

To, že Karel Schwarzenberg nepovažuje odpor k islamizaci a masové imigraci lidí z jiných hodnotových kultur za demokratické a označuje to za projev fašismu, na to už jsem zvyklý. Co jiného čekat od knížete, který má pověst marxistického aristokrata? Není ani první, ani poslední, aristokrat a údajně konzervativní politik, co zastává marxistické postoje.

Mnohem podstatnější je to, že Karel Schwarzenberg jasně vyjádřil to, na co upozorňuji ve své knize Eurábia – mýtus nebo realita budoucnosti? A tím je fakt, že jak neomarxisté, tak někteří konzervativci , podporují masovou imigraci, jako nástroj destrukce národních státu a prostředek, jak skrze zničení evropských národu vybudovat jeden evropský lid, tzv. führernation. (Více zde a zde.)

Karel Schwarzenberg má možná pravdu, že někteří z odpůrců islamizace a masové imigrace, se chovají jako fašisté. Ale on sám se chová jako nacista, jen místo vyvoleného německého národa pracuje na vybudování vyvoleného führernation.

Náš národ chtěli nacisté poněmčit a tak ho vyhladit, a Karel Schwarzenberg ho chce poevropštit a vlastně ho také tak vyhladit ….

Kníže a jeho islámští přátelé

schwarzenberg islam

schwarzenberg islam 2

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Pane Lhoťane, buďte tak laskav a vysvětlete mi, co je na Schwrzenbergovi marxistického a také jak jste „poznal“ (jiný článek), že Rusové chtějí válku.

 • Tak mi jenom vytanuly na mysli slova K.H. Borovského: “ zle, matičko zle, Švarcenberk je zde“. Řečená asi před 160 lety, a,e dnes velmi aktuální

 • Aby nám tohle, prý „noblesní“ monstrum v budoucnu prezidentovalo snad už nehrozí, ale červenokaretníci se ještě nevzdali a shánějí za urozeného dementa adekvátní náhradu aby v příštích volbách dosadili na hrad podobného šaška jako je kníže. Představovali by si jako budoucího prezidenta např. Šimona Pánka. https://www.facebook.com/events/1428883340737998/ https://www.facebook.com/Podhradi.org/ https://www.facebook.com/events/456468211211955/

 • Předmět: Fwd: PŘEPOSÍLEJTE , UDĚLEJTE Z TOHO CELONÁRODNÍ
  REFERENDUM

  Odmítáme veškeré projevy národnostní, náboženské a
  rasové nesnášenlivosti. Přesto zásadně trváme na tom, že
  kdo chce žít, pracovat a jíst v naší zemi, musí ctít
  veškeré naše zákony, zvyky a kulturu. Toto je platné jednak
  pro jednotlivce, ale i pro všechny národní, etnické a
  náboženské menšiny žijící v naší zemi. Nebudeme
  menšinám poskytovat zvláštní výsady nebo se snažit
  změnit naše zákony, aby vyhověly jejich touhám bez ohledu
  na to, jak hlasitě křičí „DISKRIMINACE

 • Češi, Bratři a Sestry.Je mi úzko z pomyšlení ,že tohle Monstrum, mohlo být naším prezidentem. Nejsem velký fanda MZ ,ale na to co by s námi bylo kdyby jsme měli v téhle době v čele tohohle BLBA, nechci ani pomyslet . Děkuji za všechny iniciativy a skupiny které se snaží zastavit příchod Vrahů do naší vlasti. Na shledanou 17.11. v Praze.

 • Jsou tu lidé,co imigranty vítají a pak tací, co je tu nechtějí. Je jen otázka času kdy se to u nás nebo v jiných evropských zemích začne mezi sebou midlit. A takovej božskej klid tu býval pod horou Říp…

 • To nic. Ten starý degener je naprosto mimo realitu a už ani neví co plácá, když se jednou za čas náhodou probudí.

 • Trautenberku, tady je Krakonošovo. Tak nějak by se dalo zareagovat. Český národ nezanikl ani pod Habsburky ani pod Hitlerem …. Češi si svou identitu uvědomovali a uvědomovat si jí budou. Pravdou je, že bude přibývat lidí, kteří neví, čí jsou, jako je pan kníže, ale to nic nezmění na tom, že jsme Češi, Moravané, Slezané.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*