Kam budou obyvatelé Evropy prchat před muslimy? K Putinovi do Ruska?

Kam budou obyvatelé Evropy prchat před muslimy? K Putinovi do Ruska?

Po pozvánce muslimů do Evropy od Angely Merkelové a představitelů Bruselu došlo k obrovskému nárůstu počtu muslimských migrantů, kteří se valí do Evropy v množství překonávající i ty nejsmělejší odhady.

Vzhledem k tomu, že cílem těchto uprchlíků je Německo a Velká Británie, kde je uprchlíkům zajistěno ubytování a nejvyšší sociální dávky, tak pochybuji, že DRTIVÁ většina muslimských migrantů jsou uprchlíci před válkou.

Nevěřím i přesto, jak se majitelé západních médií předhánějí v líčení hrůz, které uprchlíci zažívají a Evropany vydírají fotkami utopeného malého chlapce, aby působili na naše svědomí. Už jen to, že otec této rodiny nezůstal v nejbližší muslimské zemi, kde mu nehrozilo nebezpečí (v Turecku), ale riskoval plavbu na vratkém člunu do zemí EU, je tedy v první řadě on sám zodpovědný za smrt  svojí rodiny a ne MY, jak nám to podsouvají majitelé západních mainstreamových médií! Před kým vlastně otec této rodiny prchal, když mu v Turecku žádné nebezpečí nehrozilo? Dokonce se o něm píše, že sám patřil k pašerákům uprchlíků…

Prchají k nám v menší míře syrští křesťané a v masové míře muslimští věřící.

Jak je však rozeznat, zvláště když se za křesťany vydávají uprchlíci, kteří odmítají v uprchlických ubytovnách vepřové maso a objednávají si typická muslimská jídla? A jak se zařazují do západní společnosti?

Foto: AP
Foto: AP

Určitě je zajímavé přečíst si tyto články: http://zpravy.tiscali.cz/syrsti-uprchlici-chteji-z-uruguaye-zpet-domu-vlada-jim-nezajistila-slusne-prijmy-266218 Zde je popsáno začleňování muslimských uprchlíků v Uruguay, kde se jim nechce zůstat kvůli nízkým mzdám. Jde tedy jasně o ekonomické uprchlíky.

Další zajímavý článek je zde: http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz/c/476256/polska-farnost-zazila-s-uprchliky-horke-zklamani.html . Autorka popisuje případ „začleňování“ syrských křesťanů v Polsku.

Cituji: „Ze 150 Syřanů, kteří do Polska přicestovali za pomoci Nadace Estera a následně se jich ujaly polské rodiny i diecéze, nejde o první a nejspíš ani o poslední takovou událost. Podle Samera Masriho z nadace Svobodná Sýrie má motivaci získání potřebných dokumentů a následného výjezdu na západ, zejména do Německa, více než polovina Syřanů, kteří do Polska přicestovali. Mnoho tak již učinilo. Ve všech případech se jednalo o syrské křesťany, často s dobrým vzděláním, ale podobně postupují i uprchlíci z afrických zemí…“

Co k tomu dodat?

Angela Merkelová, Brusel a jim spříznění politikové prosazují názor, jak moc tyto muslimské uprchlíky Evropa potřebuje v důsledku vymírání a nedostatku pracovních sil.

V Německu prý je potřeba na 1 milion pracovních sil a tolik je schopno Německo přijmout uprchlíků.

V mainstreamových médiích slyšíme, jak kvalifikovaní tito uprchlíci jsou: lékaři, učitelé, inteligence či řemeslníci. A kdo není kvalifikovaný, tomu Evropa zajistí méně kvalifikovanou práci ve výrobních podnicích.

Já tento optimismus nesdílím.

V naší ČT jsou na tato témata diskuse téměř denně, kde jsou většinou zvaní zastánci přijímání uprchlíků, kteří nám tvrdí, jak vysokým ekonomickým přínosem tito uprchlíci pro Evropu budou. Nedávno však byla diskuse s politologem, který odmítal přijímání uprchlíků do Evropy.

Řekl, že kvalifikaci má jen mizivé procento uprchlíků a upozorňoval, že drtivá většina z nich jsou uprchlíci pracovně nezařaditelní a nazaměstnavatelní, chybí jim jakékoliv základní pracovní návyky. Též řekl, že nelze rozeznat uprchlíka prchajícího před válkou a ekonomického migranta, protože každý z nich bude tvrdit, že prchá před válkou. Dále říkal, že v médiích jsou prezentovaní pouze zastánci migrace muslimů do Evropy, nebo naopak extremisté.

Položil zajímavou otázku: „Proč se nikdo z politiků nezajímá, co si myslí např. německá, mlčící většina?

Ostatně, stačí případ Romů, jejichž začlenění do většinové společnosti se nepodařilo ani za několik set let a nikdo se „mlčící většiny“ na jejich názory neptal.

Když je v případě Romů jakýkoliv problém, objeví se tzv. „ochránci lidských práv“, kteří se okamžitě postaví na stranu nepřizpůsobivých Romů a odstěhovat se musí slušní, pracující lidé, kteří tyto nepřizpůsobivé občany živí.

Případ Matiční ulice se stal precedentem, který se v naší společnosti masově ujal.

Právě z Matiční ulice se museli vystěhovat slušní občané, když nemohli snést obtěžování ze strany nepřizpůsobivých občanů. Načež objekt obývaný nepřizpůsobivými občany byl jimi postupně totálně zdevastován. A výsledek?

Nepřizpůsobivým občanům bylo přiděleno nové bydlení. http://www.denik.cz/z_domova/od-stavby-plotu-v-maticni-ulici-v-usti-uplynulo-.html a Matiční ulice byla „vylidněna“.

Zajímavé, že tzv. „ochránci lidských práv“ (ve skutečnosti největší rasisté vůči majoritnímu obyvatelstvu Evropy) mají takovou moc, že je poslouchají představitelé všech zemí Evropy. V případě Matiční ulice musel ustoupit tehdejší premiér Miloš Zeman, v případě muslimských uprchlíků představitelé Německa a Francie.

Jen smutně podotknu, že takto sebedestruktivně by nepostupovali ani proslulí „Kocourkovští“, protože i ti měli něco jako pud sebezáchovy.

Ale co můžeme čekat od muslimů?

Letos politologové očekávali na 250.000 uprchlíků, což měl být dvojnásobek loňského roku. Skutečnost je však mnohonásobně vyšší…

Nyní je mezi evropskými politiky na jedné straně bezradnost a na druhé straně jakási podivná euforie, jak Evropané vítají muslimské uprchlíky a všemožně jim pomáhají.

Jenže tento stav opadne, přijde realita a příští rok je možný příliv 5 či 10 milionů muslimů do Evropy, když se většina afrického i arabského kontinentu dá do pohybu…

Že tato čísla Evropa nezvládne, je nabíledni.

Nabízí se několik možností:

Buď budou v brzké době řádnými volbami smeteni politikové typu Merkelové, Hollanda či Bruselského Europarlamentu a přijdou k moci reálně uvažující politikové, kteří zarazí okamžitý příliv uprchlíků. Z těch, kteří zde již jsou, přijmou pouze ty, kteří budou respektovat evropské hodnoty, budou řádně pracovat a ti ostatní budou deportováni zpět do svých zemí.

Další možnosti, které se velmi obávám je, že zoufalí obyvatelé Evropy zvolí radikály typu Adolfa Hitlera, neboť se v opačném případě sami stanou uprchlíky, tak jako museli uprchnout před nepřizpůsobivými Romy obyvatelé Matiční ulice.

Ale kam budou prchat Evropané?

Prostoru moc není.

Takže, abychom v brzké době nežebrali v Rusku u současného prezidenta Putina, aby nám poskytl azyl před muslimskými radikály.

Při současném nárůstu počtu muslimských imigrantů do Evropy je tento problém reálný během několika málo let…

 

Jaromír Petřík

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*