Kagame a průmysl holokaustu

Kagame a průmysl holokaustu

Rwandy Paul Kagame

Koncem září se do USA vydal genocidní vůdce Rwandy Paul Kagame, který je zodpovědný za 100 tisíc mrtvých ve Rwandě a 6 milionů v sousedním Kongu, na seminář o genocidě. Sponzorem této akce byl židovská organizace Jweish Values Network a její ortodoxní rabín Shmuley Borteach. Mezi diskutéry v panelu se také objevil držitel Nobelovy ceny míru Elie Wiesel a pravicový miliardář Sheldon Aldeson. Aldeson je dobrým přítelem izraelského premiéra Benjamina Netanyahua.

Dlouho se spekulovalo o napojení Paula Kagameho na průmysl holokaustu. Kagame sám změnil historii rwandské války a zavedl zákony pro zadržení těch, kteří tvrdí, že genocidu ve Rwandě v roce 1994 spustili Tutsiové. Některým výzkumníkům dokonce zakázal vstoupit do země. Průmysl holokaustu ale Kagameho vnímá jako revolučního lídra a oběť. Ve skutečnosti je to ale bezcitný vrah, který v roce 1994 nechal sestřelit letadlo s rwandským prezidentem a vydal se do nevybíravého vraždění Hutů. Za pravdu tomu dávají i dvě zprávy OSN.

Wisel, Aldeson a Borteach Kagameho chválili za “zásah pro zastavení genocidy.” Vítěz Nobelovy ceny míru se ale akorát tak ztrapnil, sám pak nebyl schopen odpovědět na otázku, jak by se dali ochránit Palestinci. Tato ostudná konference byla zachycena RealNews.

Pokud má někdo pořád pochyby, může se podívat na tento dokument od vyšetřovatelů rwandské genocidy. Titulky CC.

zdroj : wertyzreport.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*