Již v roce 2013 jsme věděli, co se bude s imigranty dít dnes, ale koho to zajímalo?

Již v roce 2013 jsme věděli, co se bude s imigranty dít dnes, ale koho to zajímalo?

Již v roce 2013 jsme věděli, co se bude s imigranty dít dnes, ale koho to zajímalo?

Již v roce 2013 bylo i lidem se selským rozumem jasné, že nás čeká vlna imigrantů z Afriky a islámského světa. Ale naši političtí představitelé, společenské elity a odborníci na islámský svět nás přesvědčovali, že jde o nesmysl.

Stále i dnes v roce 2015 jsme svědky toho, že se nás snaží společenské elity přesvědčit, že vše je pod kontrolou a nic nám nehrozí. Mnozí orientalisté (např. Ostřanský či Kropáček) se dále angažují v kampaních proti islamofobii a tvrdí, že přistěhovalectví mas muslimů neznamená žádný problém.

Píši v úvodu o selském rozumu záměrně, protože jsem v roce 2013 byl účastníkem konference Islám a západní kultura na Cevro vysoké škole, kde jsem prezentoval dvě téze.

První tézi bylo, že demografická data a informace odborníku na ekologii nám dávají jasný a zřetelný obraz toho, že je jen otázka času, kdy dojde k zesílení masového přistěhovalectví z Afriky a islámských zemí do Evropy. Data jsou tak průkazná, že nemusíte být profesor, expert či někdo podobný, abyste pochopili, co znamenají.

Druhou tézi bylo, že muslimští uprchlíci/imigranti/přistěhovalci nebo jak jim chcete říkat, nebudou asimilováni do naší společnosti, ale budou postupně usilovat o naši asimilaci do jejich společnosti. Vše jsem uvedl plně s odkazy na samotnou muslimskou doktrínu a osobní zkušenosti, jako bývalý muslim.
Za obě téze jsem byl již přímo na konferenci napaden jedním z akademických obhájců islámu a masové imigrace, jako rasista, xenofob a že můj projev je stejný, jako antisemitské projevy z 30 roků 20 století. Podobné slovní útoky, nadávky a urážky slýchám a čtu již skoro denně, nejen od řadových obhájců islámu a imigrace či multikulturalismu, ale i od takových elitářských postav, jako je profesor Tomáš Halík, politik strany Zelených Šádí Shanaáhá, šéf českých muslimů Muneeb Hasan Alrawi či evangelický farář Mikuláš Vymětal.

Přes to vše jsme rozpracovanou verzi své přednášky z konference Islám a západní kultura, s doplněním o islamizaci České republiky, vydal v současné době knižně v knize s názvem Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? Nevím, jestli budou mít obhájci islámu muslimové a stoupenci masové imigrace odvahu veřejně brojit proti této mé knize, zkušenost s knihou Ježíš Kristus a islám mi ukázala, že na veřejnou kritiku nemají moc odvahu, asi nechtějí zbytečně propagovat knihu s informacemi, které jen těžko mohou vyvrátit.

Co ovšem vím, je fakt, že je třeba výše uvedené dvě téze doplnit tézi třetí, která ovšem není nijak optimistická.

Tou třetí tézi je skutečnost, že čelíme ekologické katastrofě v Africe a islámském světě, která v součinnosti s demografickým růstem v těchto zemích, povede k takovému tlaku na Evropu, že to asi nedokáže žádná zeď a zpřísnění přistěhovalecké politiky zastavit. To si ji vyzkoušeli Číňané v dávné minulosti i jiné civilizace. Prostě řečeno slovy klasika, imigranti nás ubiji čepicemi.

Co ovšem činit v takové situaci?

Opravdu upřímně nevím. Co ovšem vím je, že snít o uzavření hranic a jejich opevnění je chiméra, která problém nevyřeší, jen ho krátce oddálí.

Ovšem také vím, že s tím jak roste bezradnost našich vlád, odborníku a společenské elity, tak roste i jejich nechuť slyšet názory, že věci nemají pod kontrolou a směřuje to k vážné krizi. A rozhodně nestojí tito elitáři o to, slyšet takové informace a závěry od prostých lidí se selským rozumem, jako jsme já.

Proto nejspíše vzroste ještě více urážlivá kampaň proti mé osobě a mé knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? Ale celý život jsem se řídil Orwellovým heslem, které mi sice nadělalo hodně nepřátel, ale zároveň mám díky němu čisté svědomí a klidný spánek: „Říkat pravdu v čase všeobecného klamu je revoluční čin.“

(www.knihcentrum.cz)
(www.knihcentrum.cz)

 

(Ilustrační obrázek Foto: Ilustrační obrázek Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*