JFK byl zavražděn jen několik dnů poté, co požadoval od CIA odpovědi o UFO

JFK byl zavražděn jen několik dnů poté, co požadoval od CIA odpovědi o UFO

 

V odtajněných dokumentech získaných a zveřejněných Scottem C Waringem, redaktorem UFO Sightings Daily, John F. Kennedy napsal dopis šéfovi CIA požadujíc odtajnění jejich výzkumu mimozemského života a UFO, jen několik dní před jeho smrtí.

Memorandum je autentické a je to potvrzený odtajněný dokument vydaný CIA.

JFK napsal dopis CIA dne 12. listopadu 1963, a byl zabit 22. Listopadu 1963.

Téhož dne napsal JFK samostatný dopis NASA a žádal o „spolupráci s bývalým Sovětským svazem o vzájemných činnostech v kosmickém prostoru.“

Situace samozřejmě vzbudila velké obavy o JFK, protože jen o čtyři dny později JFK navštívil NASA na mysu Canaveral na Floridě, ačkoli podrobnosti o důvodech jeho návštěvy jsou neznámé.

jfk v aute

Jimmy Carter slíbil během své kampaně, že pokud bude zvolen, tak podpoří vládní zprávu o „každém kusu informací“ týkající se UFO a mimozemského života. Shodou okolností, během Carterova vládnutí došlo k pokusu o jeho zabití.

Nedávné odhalení o zájmu JFK o UFO se dokonce setkalo s okamžitou odpovědí od kandidátky na prezidentský úřad Hillary Clintonové, které slíbila, že odtajní informace o UFO, pokud bude zvolena.

„Myslím, že jsme již byli navštíveni. Nevíme to jistě,“ uvedla Clintonová v nedávném rozhovoru.

Nicméně, expert na UFO Scott c Waring tvrdí, že Clintonová je úplně mimo mísu.

„Prezidentská kandidátka Hillary Clintonová to ještě neví, ale ona nemá pravomoc ke zveřejnění těchto informací. CIA ji zabije dříve, než tak bude moci učinit, stejně jako to udělali s JFK. Hillary bude mít příliš velký strach ze CIA, aby zveřejnila takové informace,“ uvedl Waring.

jfk odtajneny dokument

 

zdroj: http://www.express.co.uk, http://www.dailymail.co.uk,http://www.politico.com

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “JFK byl zavražděn jen několik dnů poté, co požadoval od CIA odpovědi o UFO

 • K prispevku od Forever: Duvodu k zabiti JFK bylo nekolik. A kazdy byl podle tamnejsich vladcu v pozadi a CIA pro neho likvidacni.
  – Rozpraseni CIA, popripade reorganizace a zruseni jeji moci, protoze je nekontrolovatenym faktorem rizeni.
  – Zruseni FEDu a zavedni $ na ekvivalentu stribra. FED je soukroma banka, ridici financni politiku USA.
  – Spoluprace mirova s Ruskem. Ta je stale v nedohlednu diky puci na Ukrajine, ktery financovala a organizovala CIA.

  Vsechno jsou ukoly, ktere k ozdraveni USA i dnes jsou naprosto nutne. Jeho zavrazdenim v r. 1968 se odsunuly a vedly k vytvoreni Deep State. Tento stav vedl k ponerizaci ridicich struktur USA, t.j. k vlade kriminalne silenych psychopatu. Temto se podarilo ovladnout Evropu a znicit vsechny staty, ktere se jim nechtely podridit az na Cinu a Rusko. Zaroven ovladly politiky a media a primely vlady, aby podporovaly jejich zlocinnou politiku agresivnich valek spolu s NATO. Hledaji neustale konflikt s Cinou a Ruskem protoze jsou presvedceni, ze ho vyhraji i za cenu zniceni Evropy i castecneho zniceni USA. Evropa je tak ve smrtelnem nebezpeci kvuli raketovym zakladnam NATO vsude podel hranic Ruska. V pripade konfliktu budou zniceny nejenom tyto zakladny, ale i zeme, kde se nalezaji. Tyto veci Evropane nevedi, protoze jsou vsude v Evrope v zajeti medii, rizenych americkym prolhanym mainstreamem.

 • · Edit

  Tohle nebyl skutečný důvod zavraždění Johna Fitzgeralda Kennedyho.
  Už to mnohokrát zaznělo a já to zopakuji, a to, že prezident Kennedy byl zavražděn kvůli svému rozhodnutí sebrat moc žido-iluminátským-zednářským bankéřům z FEDu.
  Nebyl první, před ním to byl Abraham Lincoln, co bojoval proti tomu, aby americké peníze kontrolovali soukromé banky. A také, stejně jako Kennedy, za to zaplatil svým životem. Čest jeho památce!!!!!!!
  Když se vrátím k panu prezidentu Kennedymu, tak také byl zároveň překážkou pro plány na nastolení NWO. Byl jeden z mála, co pochopil, o co jde ve skutečnosti a postavil se NWO na odpor. Sám před tímto spiknutím uskupeních, které chtějí NWO nastolit, několikrát varoval. Byl velkým nebezpečím pro alianci USA-FED-Vatikánu, protože byl nezávislý politik, co se odvážil postavit mocným elitám, řídící svět, na odpor. Za tuto svojí velkou odvahu zaplatil svým životem.
  Je zajímavé, že současná masmédia o prezidentovi Johnu Kennedyovi moc nemluví. Proč asi?! A současnými historiky je Kennedy označován za „mírně nadprůměrného“ prezidenta. A současné mládeži (mám na mysli např. americkou veřejnost) jsou ve školách vymývány mozky Ronaldem Reaganem, který byl věrným přisluhovačem NWO a agentem sionisticko-vatikánské aliance. Náhoda? Já myslím, že ne! Mocné elity se snaží odkaz Johna Fitzgeralda Kennedyho zlikvidovat.
  Západní elity se totiž bojí toho, aby náhodou někdo nezačal uvažovat jako on.
  A také takoví se nakonec, i přes snahu sionisticko-vatikánské aliance, našli.
  Vladimír Putin, Miloš Zeman, Viktor Orbán, Hugo Chávez, Bašár Asad, Nigel Farage, Marine Le Pen, Robert Fico a řada dalších! Sláva těmto velkým mužům!!!!!!!!! 🙂

  Vrátím se k Johnu Fitzgeraldu Kennedyovi.
  Chtěl bych poděkovat dějinám, že nám daly takového významného a odvážného muže, člověka, který se nebál postavit mocným na odpor a bránit svůj lid a svou vlast před těmito mocnými elitami. Člověka, co dokázal být sám sebou, nezávislým politikem, co dokázal hájit zájmy svého lidu a své vlasti a nenechal si diktovat nějakými „nadřazenými“ vládnoucími elitami.
  To je ten velký odkaz amerického prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Být sám sebou a nebát se těch „mocných“. Važme si tohoto muže (i přes některé jeho chyby)!!!
  Jeho žena Jaqueline měla nepochybně pravdu, když ho označila za největšího muže oné doby. A měla pravdu také v tom, že jejího manžela zabily vládnoucí elity z USA. Řekla před svou smrtí, že je o tom přesvědčená. V jejích slovech byla velká pravda.
  Čest její památce!!!!!!!!!!! 🙂
  Tímto vzdávám hold všem nezávislým politikům tohoto světa, co se nebáli postavit mocným na odpor a hájit zájmy svého lidu a své vlasti.
  Nechť je americký prezident John Fitzgerald Kennedy mementem všech politiků, co neměli strach být sami sebou a nechyběla jim odvaha a síla se postavit mocným elitám tohoto světa na odpor. Děkujeme za tyto politiky.

  Díky Bohu za prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Čest jeho památce!!!!!!!!!!!!
  Děkujeme vám pane prezidente Kennedy!!!!!!!! 🙂

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*