Je zřejmé, že chtějí na východní Ukrajině použít biologické zbraně

Je zřejmé, že chtějí na východní Ukrajině použít biologické zbraně

Odstřelování Slavyanska během posledních dní, noční útoky s použitím bílého fosforu, to vše se děje z čistého zoufalství.

Kyjev vůbec neví, co má s oblasti Nová Rus podniknout. Už i poslední Haličan začíná chápat, že ve Slovjansku, Doněcku, Lugansku se hanebné a proklínané jednotné Ukrajině nepostavila jen „ hrstka separatistů“, ale celý národ. Kyjev proto obyvatele Nové Rusi srdečně nenávidí a jsou rádi ze smrti každého nevinného člověka.

Jak hovořil jeden velmi inteligentní člověk, nenávist ukrajinských patriotů vůči Nové Rusi připomíná nenávist prostitutky závislé na drogách, kterou pociťuje vůči slušné ženě.

Virus Ebola Foto : macleans.ca
Virus Ebola Foto : macleans.ca

A proto prezident Porošenko odsouhlasil použití bakteriologických zbraní.

V současnosti se v Kyjevě zvažují varianty patogenních původců chorob.

Během uzavřeného setkání, bývalý šéf majdanu Parubij, navrhl použít ebolu. Experti mu ale vysvětlili, že to není možné. Ebola je na Ukrajině příliš exotická nemoc a ihned by bylo jasné, kdo ji rozšířil. Neexistuje přirozený rezervoár, zvířata, které by mohly infikovat lidi. Cesty přenosu nákazy jsou omezené, nepřenáší se aerosoly, jen kontaktem, prostřednictvím ran, škrábanci, nebo přes sliznici. A co je nejdůležitější a to Kyjev zajisté nechce, každý kmen se dá lehce typizovat, určit jeho RNA a porovnat s už známými typy. To umožňuje více méně přesně určit, jak dlouho obíhá v přírodě, jak daleko se nachází od svého přirozeného zdroje, kdo zveřejnil jeho genom.

Takže Porošenko a jeho krvelačná banda díky bohu upustili od použití eboly.

Od moru mimochodem taktéž, experti jim vysvětlili, že epidemii by nedokázali zadržet a infekci by měli za měsíc ve Lvově. Abych byla upřímná, při posuzování zpráv, které jsem dostala z Kyjeva, se nemůžu ubránit myšlence, že tam prakticky už není nikdo, kdo by neměl vážné psychické úchylky. Zdá se, že zahraniční vlastníci vyvíjejí na Porošenka velký tlak.

S cholerou nemají žáden problém. Už vybrali i vhodný kmen, není to žádná přirozená a méně nebezpečná varianta, která se na Ukrajině vyskytuje už delší dobu, je to zesílená verze, která byla americkým vojenským transportérem dopravena z Gruzie. Aby Kyjev zakryl vyvolanou epidemii cholery v Nové Rusi, dělostřelectvo ukrajinské armády ničí vodárenské a kanalizační zařízení.


Krom toho dohodli bohužel i něco jiného. Experti ze zámoří, poradili použít nový koronavirus MERS-COV, jedná se o blízkého příbuzného virusu SARS a hned jej i přinesli. Byl objeven před dvěma roky a není moc prozkoumaný, patří do kategorie znovu a znovu se vracejících chorob, takže každé její propuknutí je možno hodnotit, jako nedostatečné prozkoumání viru. Začal se šířit v Saudské Arábii a první případy úmrtí jsou známé už i v Evropě, několik případů úmrtí byly už i v USA a Anglii. Oficiálně jde o kmen, který podstatně stěžuje specifickou identifikaci. Je možně jej lehce vyrobit v libovolném množství. Šíří se vzduchem, počet nakažených je relativně odhadnutelný. Úmrtnost dosahuje 25 až 30 procent v závislosti od věku a doprovodných onemocnění. V souvislosti s tím by stačily i ojedinělé případy nákazy, i bez následného úmrtí, aby byla na území uvalena celoplošná karanténa. S přizváním expertů z WHO. A přesně toho se snaží Kyjev dosáhnout.

Natalia Levina
zdroj : https://www.facebook.com/notes/tekknik-loopcore/bericht-aus-kiew-offensichtlich-entscheidung-%C3%BCber-einsatz-bakteriologischer-waff/247642205432261

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*