Je Obamova administrativa nadále plně funkční?

Je Obamova administrativa nadále plně funkční?

Je neuvěřitelné, jak se zdá, a je nyní široce publikováno, že Barack Obama nikdy neodešel. Ano, čtete správně. Obama je zaparkován ve Washingtonu D.C a řídí operaci plně věnovanou sabotování prezidenta Donalda Trumpa, jako kdyby nestačil současný stav sabotování Trumpa „hlubokým státem“. Samozřejmě, je pošetilé se domnívat, že by jedna strana snažící se jej sabotovat nebyla nijak nezávislá na straně druhé. Nikdo by neměl být tak naivní.

Američané si musí uvědomit, že jsme na prahu něčeho. Někteří tvrdí, že občanské války, mainstreamová média to označují za „chaos“, hledači pravdy za „inscenovaný chaos“, navržen tak, aby vyvolal určitý druh „pořádku“. Avšak jiní říkají, že se blíží stanné právo a někteří dokonce stanné právo schvalují, myslíc si, že bude „dočasné“. Myslím, že vzorec pro stanné právo zahrnuje způsobení velkého chaosu, a pak mohou vládci představit stanné právo jako „řešení“. Osobně jsem naprosto proti výjimečnému stavu, protože je protiústavní a existuje rovněž více způsobů, jak mohou místní samosprávy řešit hromadný chaos.

Jedním ze způsobů, jak se začít vyrovnávat s řízeným chaosem je v prvé řadě zadržet a potrestat ty, kteří jej zinscenovali. Nedává to smysl? Podívejte se na Barryho Soetoro alias Baracka Husseina Obamu, nejspornějšího, nejklamavějšího a nejvíce destruktivního prezidenta v historii USA.

Už to říkám dlouhou dobu, že Obama nebyl jen špatný prezident, on je i kouzelník. Jinými slovy, on je velmi dobrý v podvádění a říkání lží v masovém měřítku, i když ví, že tato lež způsobí velké škody ostatním lidem a tlačí lidstvo špatným směrem. Ve skutečnosti je v tom Obama mistr. Ale taková je povaha patologických lhářů.

Takže by neměl být nikdo překvapen tím, co nyní slyšíme, jak uvádí deník NY Post. Obama teď překonal sám sebe tím, že prohlásil, že povede armádu více než 30.000 civilistů, kteří budou bojovat a sabotovat Trumpa na každém jeho kroku. Není to jen velice bezprecedentní, aby něco takového bývalý prezident dělal, ale v některých ohledech by to nemělo nikoho překvapit, kdo věnuje pozornost tomu, co víme o Obamově nyní osvědčeném podvodném „rodném listu“, zveřejněném na stránkách Whitehouse.gov téměř před šesti roky. To je jen jeden problém, pro který existuje 100% důkaz o spáchání trestného činu. Myslíte, že ten chlap neví, že by mohl čelit vězení nebo mnohem hůře? Poté by neměl nikoho překvapit nedávný vývoj souvislostí.

Otázkou tedy je, zda scénář „masového odporu“, kterého jsme svědky se chystal po celé měsíce před plánovanou dobou „naděje a změny“, nebo se tyto pohotovostní plány pro současné pokusy o převrat rozběhly nedávno?

Ve svém nejnovějším videu níže chci demonstrovat mnoho klíčových příběhů za posledních 8 let, které směřují směrem k dobře plánovanému převratu, který byl ve hře po celou dobu.

 

(Activistpost/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*