Je Maďarsko dalším cílem na změnu režimu?

Je Maďarsko dalším cílem na změnu režimu?

Další den, příprava další změny režimu. Maďarský demokraticky zvolený premiér Viktor Orbán se stal nyní terčem taktiky EU a USA ke změně režimu, jelikož se nadále odmítá poklonit a políbit prsten západním elitním vládcům.

Pokud vzdorujete EU nebo USA, tak se stanete terčem pro okamžitou změnu režimu. Možná barevná revoluce, možná rychlý výlet Johna McCaina, nebo telefonát Vicorie Nulandové.

viktor orban

V každém případě, vůdce země, který se zaměřuje na suverenitu a sebeurčení, je nebezpečný vůdce v očích vězeňské planety, kterou nazýváme sférou západního vlivu.

Maďarský demokraticky zvolený premiér Viktor Orbán je nyní tímto cílem.

Proč? Vzhledem k tomu, že udělal velkou chybu tím, že dal zelenou plynovodu South Stream z Ruska, který dá jeho národu levnou a spolehlivou energii a odstraní hloupou tranzitní linku z Ukrajiny. A protože Orbán hledí na nejlepší zájmy své země a ne na bankovní účty bruselských a washingtonských oligarchů, jeho vláda je zaměřena na likvidaci.

Očekávejte další protesty, pochody a západní mediální démonizaci Maďarska.

Orbán bude popisován jako diktátor, komunista, Hitler, Stalin atd.. Dokud nedojde k nějaké silné násilné reakci, kterou bude západní mainstream propagovat jako boj za „lidskou demokracii.“

Mediální papoušek EU, EuroNews uvedly:

Tisíce Maďarů pochodovalo ulicemi hlavního města Budapešť, kde protestovali proti údajné korupci a daňovým úřadům v zemi.

Demonstranti zejména vyzývají k rezignaci maďarské daňové šéfky poté, co přiznala, že několik vládních úředníků dostalo zákaz vstupu do USA na základě obvinění z korupce.

Mnoho demonstrantů směřuje svůj hněv na premiéra Viktora Orbána:

„Vsadím se, že alespoň polovina lidí, kteří jsou zde dnes, hlasovali dříve pro vládu Fidesze ,ale teď toho litují, ale Orbán si myslí, že může dělat cokoliv a jednat, jako bychom byli hloupí,“řekl jeden demonstrant.

„Myslím, že bude v zemi více protestů, vedení by mělo odstoupit, měla by přijít změna, vláda by se měla určitě změnit,“ stěžoval si jiný demonstrant.

V poslední době masivní pouliční protesty přinutily Orbána, aby přehodnotil plány na zavedení kontroverzní daně za používání internetu. Byl to dramatický obrat pro vůdce, který vládne s velkou parlamentní většinou.

„Protestující doufají, že za pomocí demonstrace mohou opakovat úspěch, který měli s internetovou daní. Pokud se tak nestane, organizátoři tvrdí, že budou znovu protestovat 17. listopadu.“


Vzorec změny režimu je nyní dobře známý a je stále běžnou praxí.

Jedinou zárukou jaká země má, aby si udržela jakoukoli úroveň nezávislosti, identity a svrchovanosti, je odstranění západem podporovaných nevládních organizací (každou která má něco se jménem Soros) a také odstranit velvyslanectví států, které skrytě pracují v zákulisí, aby vytvořili jiskry nespokojenosti.

Pro maďarské občany by bylo rozumné, aby neuvěřili slibům bohatství, které vždy Washington a Brusel používají, a že se jednoduše podívají na Libyi, Sýrii, Ukrajinu a dokonce i Řecko a Kypr.

Nezapomeňte, že skuteční zločinci sedí v Bruselu ve svých věžích ze slonoviny.

zdroj : http://redpilltimes.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články