Je ČSSD vlasteneckou stranou?

Je ČSSD vlasteneckou stranou?

Vláda Bohuslava Sobotky vyslala svého zástupce na Sudetoněmecký krajanský sraz a sám premiér Sobotka se nechal v deníku Právo (21. května 2016) slyšet, že sudetské Němce potřebujeme jako spojence ve sjednocené Evropě. Sudetské Němce, kteří nám rozbili Československou republiku, hrubě uráželi český i slovenský národ a požadovali a mnozí jistě požadují majetky v českém pohraničí? To snad nemůže Bohuslav Sobotka myslet ani vážně! Otvírá to ale otázku, zda je ČSSD vůbec vlasteneckou stranou?

Dlouhodobý program ČSSD má skoro 60 stran, ale není nutné to celé číst, vše se dá shrnout do jediné věty: budeme usilovat o postupnou likvidaci české státnosti a českého národa za účelem vytvoření jednotného celoevropského státu, kde nebudou existovat národy, ale jen beztvará mul multikulturní masa světoobčanů, kteří nebudou mít žádnou národnost, kulturu ani tradice. Nebo se dá tento program vyjádřit pouze jediným slovem a to je zrada na vlastním národu. Ostatně, aby Sobotka tato slova podpořil, ještě pro jistotu dodal, že by rád jednal s umírněnými příznivci islámu. Ostatně, Sobotka dokázal tak dokonale snížit volební potenciál ČSSD, že ho nešetřil ani bývalý člen ČSSD Miloš Zeman.

ČSSD nerespektuje pravomocné rozhodnutí soudu a spoléhá na to, že lidé stejně programy nečtou, miliony voličů se nechají ohlupovat falešnými sliby, nic neříkajícími hesly a masivní volební kampaní za desítky či stovky milionů korun, opět pro ně budou hlasovat odboráři a oni budou moc někdy veřejně, jindy v zákulisí dále vyvíjet svou  činnost proti občanům České republiky. Proto je třeba tento program co nejvíce šířit a seznamovat s ním vaše známé a přátele, kteří by chtěli tuto stranu volit. Pokud nechcete, aby naše vlast zanikla a aby zde jednou místo Čechů žil jakýsi multikulturní pronárod, jak už před sto lety plánoval kníže Coudenhove-Kalergi, pokud chcete aby se v naší zemi za padesát let mluvilo stále česky a ne arabsky nebo německy, pokud nechcete, aby vaše dcery musely chodit zahalené od hlavy až k patě a aby nás pětkrát denně nerušil řev muezzinů, pokud nechcete, aby vaše děti braly drogy, které jim budou prodávat přistěhovalci z Afriky a z Afghánistánu, aby se vedle vás v metru nebo v autobusu odpálil islámský fundamentalista opásaný travinou s hřebíky, pokud nechcete být celou noc zavřeni doma a mít strach vystrčit nos na ulici, kde budou probíhat přestřelky mezi drogovými i jinými mafiemi, pokud nechcete, aby na kraji Prahy i dalších velkých měst vznikla přistěhovalecká ghetta, kam už se neodváží vkročit ani policie, natož pak běžní občané, pokud nechcete aby ženy nemohly chodit po ulici bez doprovodu ze strachu že je nějaký imigrant „znásilní“, pokud nechcete, aby většina peněz, které platíte na sociálním pojištění směřovala na sociální dávky pro statisíce nezaměstnaných azylantů, pokud nechcete, aby se homosexualita stala společenskou normou, nezbývá vám nic jiného, než ČSSD nevolit. ¨

Vzpomeňte si na to prosím před krajskými, senátními i sněmovními volbami. Je zde přece mnoho stran, které nic takového v plánu nemají a naopak se proti tomuto úpadku snaží bojovat.

A na závěr ještě jedna pikantnost, Lidová strana ve Švédsku začala prosazovat legalizaci pedofile, takže proti tomu je výlet ministra kultury zvoleného za lidoveckou stranu na Sudetoněmecký krajanský sraz do Norimberku jako jednu z mnoha mylných epizod české zahraniční politiky.

 

(Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka FOTO: Jan Handrejch, Právo)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Je ČSSD vlasteneckou stranou?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*