Janice Atkinsonová – Toto jsou nejdůležitější volby od roku 1951

Janice Atkinsonová – Toto jsou nejdůležitější volby od roku 1951

Následující volby do Evropského parlamentu jsou nejdůležitější od založení Evropského společenství uhlí a oceli v roce 1951. Nyní je na vás, zda budete hlasovat pro větší integraci, pro ztrátu svých národních států, ztrátu své suverenity a budete hlasovat, abyste se stali bezvýznamnými státy v moci nevolených, nevypočitatelných a nedemokratických sil Evropské unie.

Hlasujte pro Merkelovou, Macrona, Tajaniho, Verhofstadt a jejich spojence u Sociálních demokratů, v Evropské lidové straně, ALDE a u Zelených, ale ne, pokud chcete, aby pokračovat status quo nebo chcete změnu.Pokud se chcete vzdát svých práv jako rodina, odevzdat své osobní svobody a odevzdat své těžce vydělané peníze, pak pro ně hlasujte. Mají již přijaté zákony, takže mohou vybírat vaše kapsy prostřednictvím přímého zdanění, aby mohli financovat své domácí projekty bez dohledu svých vlád. Nebudete mít žádnou kontrolu nad svými financemi. Přijali již zákony na kontrolu internetu, toho co vidíte, co hledáte a co sdílíte.

Pokud se domníváte, že konec světa je blízko kvůli vytvořené „naléhavosti“ globálního oteplování, kterou prodává hluboce zneklidněné dítě ze Švédska, pak hlasujte pro federalismus. Budou vás danit z vašich automobilů, zatímco budou lhát o emisích na ochranu německého automobilového průmyslu.

Nebudete mít žádnou kontrolu nad vzděláváním svých dětí. Pokud se domníváte, že transgender je síla dobra v čtenářském materiálu pro vaše pětileté děti, pak běžte a volte federalismus.

Pokud se domníváte, že imigrace by neměla mít žádné limity a že jste šťastní, že džihádisté proklouzli přes otevřené hranice mezi desítkami tisíc lidí a jste si jistí, že příští bomba nebo útok vás a ani vaši rodinu neovlivní, volte federalisty.

Pokud se domníváte, že milióny migrantů ze Středního východu, indického subkontinentu nebo Afriky jsou vítanou změnou naší křesťanské kultury a že mrzačení ženských pohlavních orgánů, burky, právo šaría a středověké způsoby budou kulturně obohacující, když se stanete menšinou ve vlastních městech, pak volte federalisty.

Pokud jste šťastní, že stoupající vzestup antisemitismu nemá nic společného s importovanými cizími kulturami, pak volte federalisty.

Chápete, odkud jsem?

Existuje další Evropa, Evropa jednotlivých národů a svobod, spolupracující v oblastech nadnárodních zájmů.

Když jsem v roce 2015 vytvořila skupinu Evropa národů a svobody, věděla jsem, že jsme na začátku cesty, která by naše členy dostala do vlády nebo alespoň do opozice. To se stalo. Další etapou je převzetí kontroly nad naším kontinentem, zbavení se imperialismu, který nakazil Brusel, kde vládne ego, obrovské platy, požitky, moc a lobbistická globalizace.

V té době mojí kolegové a já cestovali po zemích EU, budovali vztahy, vzájemně se podporovali ve volbách a směřovali k nové Evropě.

V nedávné době, a ohledem na volby EU, italský Mettao Salvini vybudoval alianci spolupráce mezi národy, která si cení jejich suverenity, identity, vlastního právního státu a silných hranic.

Přátelé Evropané, jsme tak blízko k dosažení této vize.

Máme spojenectví s Maďarskem, Řeckem, Finskem, Dánskem, Estonskem, Českou republikou, Slovenskem, Německem, Bulharskem – to je patnáct národů (včetně současných zemí ENF) a více přijde.

Chcete-li převzít kontrolu nad naším kontinentem a znovu vytvořit Evropu, hlasujte pro země spojené se Salvinim. Nebo můžete sedět na dvou židlích. Ale pamatujte, že tyto židle budou pod vámi odříznuty pro větší federalismus tentokrát s vlastní armádou a přímými daněmi. Vzpomeňte si, kde nás to zavedlo v roce 1939.

 

Janice Atkinsonováposlankyně Evropského parlamentu Foto: Facebook/Janice Atkinson
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*