Jak může být Daniel Herman synovcem Jiřího Bradyho?

Jak může být Daniel Herman synovcem Jiřího Bradyho?

Jiří Brady se narodil do židovské rodiny Markéty a Karla Bradyových. Měl o tři roky mladší sestru Hanu (1931–1944). Mgr. Daniel Herman (* 28. dubna 1963 České Budějovice) je český politik a laicizovaný katolický kněz,…

Vysvětlí mě někdo, prosím, jak může být Brady strýcem Hermana? „Vážení“ pražští kavárníci a pohůnci americké ambasády, hned na začátku je v tom lež jako věž! Pro vás tak příznačná!

Kdo tedy porodil Hermana? Jediná sestra p. Bradyho bohužel zemřela v koncentračním táboře, bylo jí třináct let.. Pan Brady se narodil v r. 1928, jeho sestra 1931. Měl tedy p. Brady ještě jednu sestru, která mohla rodit v r. 1963? Kdyby matka p.Bradyho poprvé rodila ve 20ti letech, byl by rok jejího narození 1908.

Další, v pořadí druhá sestra nebo bratr, by se museli narodit kolem roku 1943 -44. Kde v té
době byli rodiče p. Bradyho, když první dvě děti byly v Terezíně?
Snad by to vysvětlil nějaký genealog….
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Jak může být Daniel Herman synovcem Jiřího Bradyho?

  • Tak jsem shlédnul pořad Jana Krause. Ten komediant si myslí, že zahájil v divadle novou revoluci. Je až neuvěřitelné, kolik známých osobností tam přišlo exhibovat. Bohužel takto pochroumaní lidé mají vliv v médiích a budou škodit intenzivněji. Demokratickou cestou se už k lízu nedostanou, tak to zkusí jinak. Zanechme si zdravý rozum a nenechme se oklamat těmito fanatiky.

  • Asi si všichni u nich doma říkali strýčku a tetičko i když se nejednalo o příbuzné. Ten člověk by se měl léčit. Viděl, že to přehnal se sudeťáky, tak to chtěl napravit vyznamenáním žida, který přežil koncentráky.

  • že je Herman prolhaný to vidí snad každý člověk a nemusí být psycholog. A toto individuum když se brání tak se zaklíná demokracií. Myslím, že ani neví co to je ale má to jako mantru. že se nebojí karmy, kterou mu teda nezávidím.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*