Jak Johanna Budwig neuvěřitelně léčila rakovinu přírodní cestou

Jak Johanna Budwig neuvěřitelně léčila rakovinu přírodní cestou

Naše statistická pravděpodobnost, že dostaneme tuto nemoc je astronomicky vysoká. Současné statistiky uvádějí, že 1 z 2 mužů a 1 ze 3 žen budou v jejich životě diagnostikováni s nějakou formou rakoviny. Více než 1 milión Američanů dostanou rakovinu každý rok, a to číslo nezahrnuje všechny formy rakoviny.

Johanna Budwig byla geniální vědkyně, která skutečně vytvořila protokol, který léčí  rakovinu.

Problém s jejím protokolem je ten, že v něm nejsou žádné finance.

Johanna Budwig

Ženeme se za lékem, věnujeme více než miliardu ročně na American Cancer Society k hledání léku, ale stále není žáden nalezen. Neexistuje žádná injekce, žádná magická pilulka, žádný elixír, který rakovinu zničí. No, vlastně nějaký existovat může. Pořád slyšíme  o zázračném léku z konopného oleje, který ale není k dispozici pro milióny lidí, kteří budou letos na rakovinu diagnostikováni. Velké farmaceutické korporace dosud nepřišly na to, jak by tento lék mohli zabalit a prodat, aniž by decimovali jejich lukrativní příjem z léčby rakoviny. Takže rakovinný průmysl si vydělá na zdravotní péči pro léčbu rakoviny okolo 125 miliard ročně. Velmi velký byznys. Díky této konvenční léčbě, zemře v hrozné a bolestivé smrti s jejich orgány zpustošenými touto „léčbou“ mnoho lidí. A proč? Protože neexistuje na rakovinu žáden lék?

Johanna Budwig

Mám odpověď na léčení rakoviny, ale američtí lékaři mě nebudou poslouchat. Přicházejí sem a sledují mé metody a jsou ohromeni. Pak chtějí uzavřít zvláštní dohodu, aby si to mohli odnést domů a vydělat na tom spoustu peněz. Neudělám to, tudíž jsem zavržena v každé zemi.“ Toto jsou slova Johanny Budwig. Ne, ona není žáden šarlatán, nebo mastičkář. Johanna Budwig byla německou vědkyní, šestkrát nominovaná na Nobelovu cenu, která má dva doktoráty, jeden z medicíny a druhý z farmaceutické chemie. Studovala také biochemii, fyziku a psychologii. Johanna Budwig našla lék na rakovinu v roce 1951.

Budwig byla pověřena její vládou, aby vedla výzkum v procesu tuhnutí oleje do pevných látek- jinými slovy, jak se dělá margarín. Díky této práci, byla první, kdo objevil, že trans-mastné kyseliny (hydrogenované oleje) jsou škodlivé pro zdraví. Ve stejné době objevila jak léčit rakovinu, spolu s dalšími chorobami, včetně diabetes, jaterní dysfunkce, kardiovaskulárních problémů a artritidy.

Budwig zjistila, že rakovinné buňky jsou buňky, které prostě neměly živiny potřebné na molekulární úrovni (se správnými protony a neutrony), aby korektně vyzrály. Také zjistila, že na rozdíl od červených krvinek zdravých lidí, červené krevní buňky pacientů s rakovinou neobsahovaly mastnou vrstvu. Tento objev vedl k jejímu vyléčení s 90 % úspěšností. (Je dobré si uvědomit, že omnoho jejich pacientů s rakovinou bylo ve stádiu 4 a byli k ní posláni po neúspěšném chirurgickém zákroku a ozařování. Člověk si nemůže pomoct, ale bylo by zajímavé zjistit, jestli by bylo dosaženo míry úspěšnosti 100 % s předčasným zjištěním rakoviny, nebo dokonce s pozdním zjištěním stavu, ale bez dřívější konvenční léčby.)

Budwig léčila rakovinu prostřednictvím stravy a výživy. Její strava je nutričně hutná, bez aditiv, strava bez živočišných produktů s výjimkou tvarohu, který je smíchán se lněným olejem. Tato směs oleje a proteinu dává tělu potřebnou výživu k léčbě na molekulární úrovni. Rakovinné buňky se vyloučí, nebo vstřebají a tělo se obnoví ve lhůtě tří měsíců.


Budwig napsala a vydala šest knih a mnoho článků. Nepochybně by přispěla ještě více, kdyby nemusela strávit mnoho vyčerpávajících let soudními spory s margarínovými společnostmi a nebyla omezena soudními zákazy, v době po zveřejnění.

Pro detaily ohledně jejího protokolu se podívejte na stránky Budwig Cancer Cure. Také se podívejte na léčbu rakoviny přirozeně. Podívejte se na dva různé zdoje, pro různé potraviny o kterých je známo, že můžou zabít rakovinu.

zdroj : http://www.naturalnews.com

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*