Jak dlouho ještě budeme poslouchat politické žvanily? Jak dlouho ještě budeme setrvávat v nerovném svazku s EU??

Jak dlouho ještě budeme poslouchat politické žvanily? Jak dlouho ještě budeme setrvávat v nerovném svazku s EU??

Země Visegrádu spojte se a společně předložte národům memorandum o vystoupení z EU. Nemá smysl nadále setrvávat v nerovném svazku, který nás stojí obrovské peníze a přitom je omezována naše státnost a samostatnost. Není důvod, abychom podléhali sebemrskačství a diktátu Bruselu-potažmo Berlína. Německá hydra by ráda požrala opět celý svět a je tedy načase dát ji pořádnou ránu pěstí přesně po vzoru Britů.Nemá smysl poslouchat řeči uplacených a zkorumpovaných politiků, nacistických přisluhovačů a poskoků. To už tady kdysi bylo a desetitisíce lidí to stálo v naší zemi život. Nebo si snad myslíte, že Vám tradiční politické strany a jejich lídři říkají pravdu??? To si myslíte, že s Vámi ODS, TOP, STAN, ČSSD, PIRÁTI,KSČM,KDU-ČSL a další hrají rovnou hru??? Ani omylem. Všechno to je nenažraná pakáž scházející se v politické žvanírně, které honosně říkají parlament a slepě tam schvalují a implementují do našeho právního řádu nesmysly a diktát Bruselu. Vždyť k čemu ten parlament vlastně máme??? Veškeré naše zákony musí být v souladu s Evropským právem a nařízeními z Bruselu. To nám přeci mohou zaslat poštou a kolaborantská ČT to ráda odvysílá aby všichni věděli. Ten náš parlament je úplně zbytečnou institucí kterou musíme platit každý z nás ze svého a musíme živit takové Bendy, Gazdíky, Kalousky, Bartoše a další. Proboha proč??? A to si ještě dovolí říkat, že ten blbej národ do toho nemá co mluvit, že od rozhodování tu jsou oni!!! To Vám nevadí, že si s námi západ s odpuštěním vytírá prdel a naši politici jim v tom přizvukují???

Nedávno jsem napsal, že EU jakožto projekt vychází z cílů nacistického Německa a Adolfa Hitlera při použití jiných prostředků a metod. Ano je to tak. Cíle jsou totožné. Pro jistotu jsem rozložil i mapu Evropy. Je zvláštní, že značný ekonomický boom zažily a zažívají země, které byly za druhé světové války spojencem nacistů. Jedná se o Pobaltské státy – Lotyšsko, Litvu a Estonsko. K nim bezesporu patří i Chorvatsko kam mnozí z nás rádi jezdí na dovolenou. Není to zvláštní, že právě tyto státy rostou rychleji než ty ostatní??? Je to vlastně totožné s vývojem po druhé světové válce, kdy poražené a zdecimované Německo, Japonsko a Itálie rostly nejrychleji. To nebude ani výkonností těchto zemí, ale ani kvalitou jejich vlád. Zde jde o cílený záměr kohosi zvenčí. Ostatní země střední Evropy prakticky jen přežívají. Čím to asi bude. Víte-po oněch převratných devadesátých letech ve střední Evropě se Německu naskytla možnost rozšířit sféru svého vlivu. S ním se svezly zájmy celé západní Evropy a kde se vzal-tu se vzal-projekt EU, který navazoval na dřívější EHS. Je tu však rozdíl v tom,že země střední Evropy se staly prakticky koloniemi, které jsou západem krutě vysávány.

V jednom z dřívějších článků jsem napsal, že každý z nás si živí nějakého toho Němce a je to také pravda. Německo totiž po vzniku EU začalo růst a rozpočet Německa se vymanil z deficitů do čísel vyrovnaných, či plusových, přičemž musí táhnout náklady spojené se sjednocením s údajně zaostalým východním Německem. Jak zvláštní, když ekonomický růst Německa se již 10 let pohybuje v desetinách procenta okolo nuly. Navíc musí živit cca 1,5 mil. uprchlíků. Kde na to berou prostředky??? Já Vám to řeknu. Z vysávané střední Evropy. Země jako je Česko, Polsko, Slovensko, Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko, Slovinsko, Bosna, Srbsko, Černá Hora a Řecko jsou koloniemi západu a jsou odsud vyváděny prostředky z něhož si západ financuje svůj blahobyt. Už slyším paní Němcovou, Gazdíka, či Kalouska jak křičí, že jsme čistým příjemcem prostředků z EU. Jenže takhle to ve skutečnosti není. EU nám vyplácí čistě naše prostředky a ještě více si jich ponechává. Jsme upláceni našimi vlastními penězi. To, co odvedeme jako republika do rozpočtu EU se nám v podstatě vrací a k tomuto máme zatím cca 10% bonus. Musíte však dopočítávat i prostředky, které ze zemí střední Evropy vysají západní firmy jako svůj zisk-tedy i z ČR. Všechny ty banky, Kauflandy, Penny markety, Wolkswageny a další vyvádějí prostředky z naší republiky ven. Prostředky vytvořené naším lidem, naší dělnickou třídou a inteligencí. Bohužel o těchto prostředcích se nikde nemluví /radši/, protože naši politici o tomto vědí a nic nečiní. To jsou pravé důvody, proč máme třetinové mzdy oproti Němcům, proč jsou u nás dražší a horší potraviny než v Německu. Totéž se týká i textilu a dalších komodit. Také právě proto se pořád křičí, že nebude na důchody. Jsme totiž okrádáni o část prostředků vytvořených dělnickou třídou, které by měli zůstávat zde-u nás v republice. Za ty roky jsou to biliony korun.

Kdyby EU byla rovným svazkem zemí, tak nic říkat nebudu, ale ten svazek rovný není a právě proto Britové práskli do bot. Kdyby se země V4 spojili a společně požádali o vystoupení z EU, tak máme šanci všichni a věřím tomu, že by nás Ruská federace a prezident Putin nenechali padnout. Dost možná, že by i Čína podala pomocnou ruku a to i přesto, že rétorika některých našich politiků je vůči Rusku a Číně poněkud pomatená a že jsme si o onu přes držku sami řekli. Tohoto se právě bojí pan Kocáb a proto by V4 nejraději rozpustil, či zakázal. On je totiž pan Kocáb stejný zaprodanec západu jako byl Havel.

Spousta z Vás blábolí o tom, že jsme poklonkovali Sovětskému svazu, ale že jsme nuceni poklonkovat západu a ještě nacistům-to Vám nevadí. Trochu zvláštní rovnováha. Víte vážení-když se v Rusku naserou, tak bez výstřelu potopí celou Evropu-to si uvědomte. Stačí zavřít kohouty s ropou a plynem a i to slavné a vychvalované Německo bude v prdeli i s celou Merkelovou.

Z těchto, ale i dalších tak nějak nezveřejnitelných důvodů zásadně podporuji CZEXIT v kontextu uceleného postupu celé V4.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*