„Já bych z vás měl spíše strach.” Pražský primátor Hřib již sám očkuje v autobusu

„Já bych z vás měl spíše strach.” Pražský primátor Hřib již sám očkuje v autobusu

Šéf pražské radnice Zdeněk Hřib ze stanu Pirátů ve snaze o získání co nejvíce voličů si u příležitosti nadcházejících parlamentních voleb vzpomněl, že je povoláním lékař.

Na sociální síti Hřib zveřejnil fotografii, na níž vidíme, jak sám provádí očkování. Ke snímku dodal i obsahový komentář.

„Jakožto vystudovaný lékař jsem osobně přiložil ruku k dílu a podpořil tým našeho očkobusu při jeho zastávce v Letňanech. Tímto pak posílám pozdrav panu Babišovi, který z pozice premiéra opět v televizi lhal, když tvrdil, že opozice nikdy nevyzvala veřejnost k očkování,“ uvedl na začátek pražský primátor a předhodil kritiku předsedovi vlády Andreji Babišovi.Tímto výrokem se však Hřib neomezil.

„Takže pane Babiši, uveďme si to na pravou míru. V Praze jsme k očkování vyzývali neustále a udělali pro podporu očkování naprosté maximum. A to často daleko víc než vaše vláda!“ zdůraznil pirátský politik.

Následně jmenoval konkrétně své aktivity spojené s vakcinací.

„Jako první v zemi jsme v Praze začali očkovat ohrožené seniory. Když vládě ležely nepoužité vakcíny na skladech, rozváželi jsme je praktikům v dodávkách Rohlíku po městě, aby nevznikaly v očkování zbytečné průtahy. Sami bez pomoci vlády jsme tady vybudovali druhé nejvýkonnější očkovací centrum ve městě a čtvrté nejvýkonnější očkovací centrum v zemi. Vypravili jsme osvětový a očkovací autobus, abychom možnost očkování lidem přiblížili a ulehčili,“ podotkl pražský primátor.

Zmínil i dvě velké očkovací kampaně, přičemž ta první byla spuštěna v době, kdy podle Hřiba vláda ještě ani nepřišla s ničím vlastním.

„Očkování v Praze jsme pak řídili a vyhodnocovali přesně podle dat na základě datových analýz naší platformy Golemio,“ doplnil Hřib.

Pod příspěvkem se objevily početné komentáře, které svědčí o tom, že Hřibova prezentace jako zdravotníka zapůsobila zdaleka ne na všechny.

„Já bych z vás měl spíše strach,“ uvedl František Černý.

„Trapné,“ lakonicky se vyslovil Lubomír Šolc.

„Tím jste u mě skončil,“ konstatoval uživatel s nickem Bambus Bambusovič.

„Nebrečte pořád pane Hřib, že Babiš tohle a tohle….Vypadá to tady jak u blbejch…. Pořád dokola na někoho ukazovat prstem,“ stojí v poznámce Pe Pins.

„To je snad trestné, když očkuje člověk, který po studiu nikdy neprováděl lékařskou praxi. Co je ochoten udělat kvůli dalšímu PR selfičku…,“ upozornil Karel Marek.

„SKVĚLÉ!! ALE nedělejte si z toho srandu, že ‚nevíte, neznáte‘, fakt, že z tzv. opo-zice brojí proti očkování a běhají vám tam po Praze ta opo-zice. Jste LÉKAŘ a od vás jsem se nějaké JEN TAK podpory nikde nedobral…. až teď Fotečka …což Pánbožko zaplať a jsem rád, že nejste opo-nent očkování,“ uvedl Kansan Petr.

 

Převzato z https://cz.sputniknews.com Foto : Facebook / Zdeněk Hřib – primátor Prahy
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “„Já bych z vás měl spíše strach.” Pražský primátor Hřib již sám očkuje v autobusu

  • Nečisté rysy jsou nemorálnost, neetické, neslušné, zákeřné, nečisté vychloubání, chamtivé, útočné, zneužitelné jednání atd.atd.. Proč se diskvalifikoval když útočil na Jágra kvůli imunitě. Tím se odepsal v očích a vědomí mnoha poctivých sportovců, lékařů a lidí. Kde je Hipokratova přísaha a odpovědnost chránit, která se zaměřila úmyslně za informační ticho? Ta je jedna, ale někteří si zveřejňují svou představu na svých stránkách podle svých finančních tužeb v neprospěch druhých a vyhledávače je za poplatek zveřejňují.. Zde: http://www.clkuo.cz/dokumenty/prolekare/hippokratova_prisaha.htm https://www.zbynekmlcoch.cz/medicina/administrativa/hipokratova-prisaha-kompletni-text Zneužití svědomí a odpovědnost tak padá na ty, co neakceptují za zády červenou linii a připravují si tak budoucí život výměnou těch, kterým ublížili. Takový lidé bojují proti sobě a v zájmu jiným bez práva na svobodný život a svobodné rozhodnutí dle zákona lidských práv, akceptovaných jen skutečnými lidmi. Zvláště mladá horda nových neinformovaných, výchovou neznalých lékařů akceptuje pouze své smíšené ego a zájem o přežití tak mění. Starší odcházejí, nebot je blokují zákony které tuto přísahu obcházejí. Skrývat se za bordel masku je zcela neo(u)věřitelné. Obléknout si ze starého hřebíku oprášený plášt je možné pouze ve válce.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*