Izrael zaútočil na Sýrii v blízkosti letiště v Damašku

Izrael zaútočil na Sýrii v blízkosti letiště v Damašku

Izraelská vojenská letadla údajně zaútočila na cíle v blízkosti mezinárodního letiště v syrském hlavním městě Damašku, tvrdí syrská média.

Zprávy uvádí, že k útoku došlo ve středu ráno.

Syrská vláda se k tomu zatím nevyjádřila.

Izraelská armáda v říjnu provedla několik desítek dělostřeleckých útoků proti pozicím syrské armáda na Golanských výšinách.

Izraelské letectvo Foto: AP
Izraelské letectvo Foto: AP

Sýrie tvrdí, že Izrael a jeho západní a regionální spojenci pomáhají militantním skupinám IS působícím uvnitř arabské země.

Syrská armáda se opakovaně zmocnila obrovského množství Izraelem vyrobených zbraní a pokročilé vojenské techniky od Západem podporovaných bojovníků působících uvnitř Sýrie.

Režim Tel Avivu má dlouhou historii v podporování militantních skupin bojujících proti vládě syrského prezidenta Bašára Asada.

Zprávy uvádí, že Izrael zřídil polní nemocnice v okupovaném syrském území na Golanských výšinách, pro léčbu zraněných militantů.

Dříve červnu, místí obyvatelé Golanských výšin údajně zadrželi izraelské vozidlo přepravující dva členy teroristické skupiny Fronta an-Nusra na silnici mezi al-Sheikh Mountain a vesnicí Majdal Shams.

V zahraničí sponzorovaný konflikt v Sýrii, který vypukl v březnu 2011, si dosud vyžádal životy více než 250.000 lidí a zanechal více než milión zraněných, podle Organizace spojených národů.

 

 

PressTV/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

3 Komentáře “Izrael zaútočil na Sýrii v blízkosti letiště v Damašku

 • Takže nenadávejte prosím na Židy a Izrael.Židé a Izrael se stanou(pokud nedejbože bude nastolen NWO) naopak jednou z prvních obětí.Židé byly už předtím jednou z obětí při budování NWO.Izrael byl oklamán.Nedošlo mu,že naopak další vývoj událostí bude jeho konec.Izrael po nastolení NWO(pokud bude nastolen) padne.

 • ONI IZRAEL VE SKUTEČNOSTI NENÁVIDÍ a doufají,že JEJ JEDNOU UVIDÍ ZNIČENÝ. JSOU ILUMINÁTI SPIKNUTÍ ŽIDŮ?ABSOLUTNĚ NE ………….
  VŠICHNI TITO LIDÉ VĚŘÍ,že pracují pro své bohy,ABY ZNIČILI ŽIDOVSKOU RASU. …………
  Čili abych to shrnul, součástí NWO je tedy např : zničení Izraele a vyhlazení Židů (samozřejmě všech kromě Rotschildů,Rockefellerů a jim podobných)
  vyhlazení Slovanů aj. „podřadných národů“
  V NWO zkrátka Izrael a Židé nemají místo.Izrael jen posloužil jako nástroj na rozdmýchání nepokojů a sporů mezi Židy a Araby tj.islámem,který vy eskaluje ve 3.světovou válu,ve které bude smeten a zničen na prach Izrael a Židé s ním(myslím tím všechny Židy na všech kontinentech.Samozřejmě kromě těch pár jedinců,co jsou,jak jsem zmínil, členové Iluminátů)
  dále dávám k dispozici další články : http://www.osud.cz/iluminati-sekta-jez-si-zotrocila-svet
  http://svobodnenoviny.eu/hitler-byl-financovan-kruppem-warburgy-rothschildy-a-dalsimi-mezinarodnimi-bankeri-naciste-a-politicti-sioniste/
  cituji z článku :
  Třetí světová válka mezi Islámem a Sionismem

  Třetí světová válka má být podle plánů Iluminátů rozpoutána s využitím rozporů mezi politickými sionisty a vůdci muslimského světa. Tato válka má být vedena takovým způsobem, že se světy islámu a politického sionismu navzájem zničí……

 • Těm,co nadávají na Židy a Izrael,doporučuji následující články o Iluminátech, kde je řeč o Izraeli a Židech. Níže články : http://svobodnenoviny.eu/prinasime-sokujici-vypoved-byvale-clenky-z-radu-iluminatu-ktera-popisuje-tuto-organizaci-1-cast/
  http://svobodnenoviny.eu/prinasime-sokujici-vypoved-byvale-clenky-z-radu-iluminatu-ktera-popisuje-tuto-organizaci-2-cast/
  http://svobodnenoviny.eu/prinasime-sokujici-vypoved-byvale-clenky-z-radu-iluminatu-ktera-popisuje-tuto-organizaci-3-cast/
  cituji část článku z 3.části,kde přije řeč na Židy a Izrael : Izrael

  SVALI : Konflikt na Středním východě slouží pouze Iluminátům. Oni Izrael ve skutečnosti nenávidí a a doufají, že jej jednou uvidí zničený. Jedna z akcí, kterou přijme OSN, potom co převezmou vládu bude deklarace zabránění války v tomto regionu, což učiní mnoho lidí šťastnými.

  Nicméně v tom stejném čase budou tajně vyzbrojovat obě strany, aby udrželi konflikt. Již v minulosti dostali zbraně ze Sovětského svazu do Palestiny ve jménu podpory přátelství mezi SSSR a Araby. Na druhé straně USA dělá to samé s Izraelem ze stejných důvodů.

  Tito lidé si libují ve sledování světa jako na velké šachovnici. Kontrolují války mezi národy a následně tam zavádějí jejich vlastní pořádek…..

  Jsou Ilumináti spiknutí židů ?

  SVALI : Absolutně ne. Ve skutečnosti byl Hitler a jeho lidé (hlavně Himmler a Gobbels) Ilumináty vysoké úrovně. Ilumináti jsou extrémně rasistická organizace. I já jsem byla jako dítě nucena k „zábavě v koncentračních táborech“ na naši farmě ve Virginii a také v samostatných táborech v Německu.

  V dávných dobách Židi bojovali s okultismem. Podívejte se na Starý Zákon, který popisuje jak chtěl Bůh prostřednictvím Židů očistit zemi od okultistických spolků a pohanů, vyznávajících Baala, Astarte i jiné babylonské idoly. (týká se to samozřejmě pravých Židů a ne potomků Chazarů, kterých je na světě více.)

  Z emailu pro Henryho Makowa : V této skupině jsou velmi mocní Židé. Jako kupříkladu známá rodina Rothschildů, která kontroluje finanční impéria v Evropě (a nepřímo v USA).

  Znala jsem také osobně lidi, jejichž rodiče byli židovskými obchodníky s diamanty, jsou v organizaci velmi vysoko. Ale aby získat vládu mezi Ilumináty, tak je můžou v noci probudit a přinutit je se vzdát své víry a oddat se Luciferovi. Věří, že tímto způsobem získají bohactví a vládu, což se částečně splní, ale za příliš vysokou cenu. (ztráty své nesmrtelné duše.)

  Mimo jiné je idea koncentračních táborů v jejich plánu velmi silná. Hitler, Himmler, Goebels a jiní byli vysoce postaveni Ilumináti (Himmler byl dokonce výš, než oba první) a Mendele byl jejich placená loutka, pracující později jako školitel amerických Iluminátů v době, kdy se v Jižní Americe ukrýval. Všichni tito lidé věří, že pracují pro své bohy, aby zničili židovskou rasu a je mi velice, velice líto z toho zla, které provedli světu a jsem velmi ráda, že jsem je opustila.

  Doufám, že jsem pomohla. Vždy jsem přemýšlela proč jsou vysoce postavení Ilumináti a bankéřské rodiny (baron Rothschild z Francie je jedním ze třinácti evropských lordů, můžete je také nazvat králové, kteří řídí Evropu a zasedají v tajné světové radě), také všichni Židi. Zdá se jednak, že nenávidí vlastní rasu. ……….

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*