Italská zákonodárkyně požaduje, aby byl Bill Gates zatčen za „zločiny proti lidskosti“

Italská zákonodárkyně požaduje, aby byl Bill Gates zatčen za „zločiny proti lidskosti“

Italská zákonodárkyně uplatnila své parlamentní privilegium k útoku na Billa Gatese, kterého označila za „očkovacího zločince“ a nástroj globalizmu.

Bill Gates a jeho nejnovější snahy proti koronaviru se staly středem nejdivočejších teorií, které zkoumají možné zlověstné motivy za aktivitami miliardáře. Zřejmě nejznámější odpor z minulého týdne přednesla italská poslankyně za Řím Sara Cunialová.

 

Ve svém bouřlivém projevu, Cunialová vyzvala kolegy zákonodárce, aby se vzdali jakýchkoli plánů na povinné očkování proti Covid-19. Takové snahy nám nutí zkorumpované elity – Deep state – prohlásila a ukázala prstem na Billa Gatese jako jednoho z hlavních viníků za očkovacím tlakem, ne-li za samotnou pandemií.Po celá desetiletí se Gates věnuje politice vylidňování a plánům diktátorské kontroly globální politiky, jejímž cílem je získat nadřazenost v oblasti zemědělství, technologie a energie.

Jako známá aktivistka proti očkování, Cunialová označila Gatese jako ničemu především kvůli vakcinačním kampaním, které jeho nadace vede už léta v méně rozvinutých zemích. Ale přestože odvážně obvinila miliardáře ze sterilizace miliónů žen v Africe a paralyzování stovky tisíc dětí v Indii, přidala také špetku hříchů geneticky modifikovaných organismů a technologie 5G.

Italská politička také tvrdě kritizovala opatření proti koronaviru, které její země mezí prvními zavedla. Podle Cunialové izolace slouží také globalizační agendě, zatímco Italové byli podrobeni „svaté inkvizici falešné vědy“.

Skutečným cílem toho všeho je úplná kontrola. Absolutní nadvláda nad lidskými bytostmi, přeměněné na morčata a otroky, s narušením suverenity a svobodné vůle.

Když se jí pokoušeli přerušit, předseda komory musel zasáhnout – protože ve „svobodném parlamentu má kdokoli právo vyjádřit svůj názor“ – což sklidilo potlesk.

Cunialová, které bylo povoleno dokončit svůj projev, zašla ještě dále a poprosila italského premiéra, aby Gatese podrobil mezinárodní spravedlnosti – pokud samozřejmě sám Giuseppe Conte není součástí globálního spiknutí Deep State.

Až příště obdržíte telefonní hovor od filantropa Billa Gatese, předejte to přímo Mezinárodnímu trestnímu soudu za zločiny proti lidskosti.

Zatímco Bill Gates byl v minulosti často terčem nejrůznějších konspiračních teorií, pokračující pandemie koronaviru zvýšila zájem o jeho osobnost. Jeho pátrání po vakcíně proti Covid-19 a také nedávný patent Microsoftu nejasně popisující zařízení, které sleduje „tělesnou aktivitu“, vyvolalo spoustu rozruchu.

Navzdory skutečnosti, že Bill Gates technicky odstoupil ze správní rady společnosti Microsoft a již s korporací nespolupracuje, zatímco „zlověstný“ patent WO / 2020/060606 nikdy nezmínil žádné implantáty, někteří z toho usuzují, že miliardář plánuje tajně mikročipovat lidstvo pod rouškou očkování proti koronaviru.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*