Italská vláda zabírá silou osobní majetek na ubytování nelegálních imigrantů

Italská vláda zabírá silou osobní majetek na ubytování nelegálních imigrantů

Itálie,Veneto: Ve Ficarolo u města Rovigo se zabarikádoval majitel hotelu, který se tak snaží zabránit příjezdu nelegálních imigrantů, které mu posílá NUCENĚ prefekt !!! To je jako za vlády CCCP !!!

 Majitel hotelu se snaží zabránit vstupu imigrantů o které nikdy nežádal. (Serviziopubblico)
Majitel hotelu se snaží zabránit vstupu imigrantů o které nikdy nežádal. (Serviziopubblico)

Ve Ficarolo u města Rovigo se zabarikádoval majitel hotelu, který se tak snaží zabránit příjezdu nelegálních imigrantů, které mu posílá na vyžírku a povalečství za naše peníze prefekt !!! Majitel hotelu staršího věku křičí na doprovod afričanů co mu nuceně stěhují do vlastního hotelu, že nikoho nepustí, že se začíná cítit špatně a že to bude jejich vina jestli ho odvezou do nemocnice. Ve vstupní hale pokračuje s tím, že klíče nevydá … ať si zavolají policii, hasiče … koho chtějí.

Ficarolo říká Ne (Facebook)
Ficarolo říká Ne (Facebook)

V současné době jsou v akci výbory občanů manifestujících za práva osobního vlastnictví a jeho nedodknutelnosti (viz.foto).

Jako za vlády CCCP kdy byl osobní majetek znárodněn !!!

Italská vláda zabírá osobní majetek občanů na ubytování nelegálních imigrantů.

Tak to bude všude. Týká se to všech !

Video zde v odkaze !!!

http://www.serviziopubblico.it/2016/11/ficarolo-migranti-albergatore/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Italská vláda zabírá silou osobní majetek na ubytování nelegálních imigrantů

  • Islamizace a fašizace naruby pokračuje rychlým tempem, naši Neomarxisté se mají od koho zřejmě učit. Pokud se místní vláda nezmění směrem k lidu, hold Italové budou mít smůlu. Možná že Trump s Putinem se dohodnou, to by byla další naděje, jak pro Itálii, tak pro Evropu !

  • Většina národů ve světě by toto nepřipustila. Ale Evropa díky penězuchtivým jedincům tuto migraci podporují, protože jsou placeni z neziskovek , které dotují také američtí milioniáři např samozvolený bůh Soros. A tito šílenci mají plán globalizace a myslí si, že svět bude skákat podle jejich plánu. I zde máme Sorosovu neziskovku „Nadace otevřené společnosti“. Hrají s námi betla a mnozí z nás jim ještě pomáhají a nesou prapor odporu proti vlastní zemi a vlastnímu kontinentu a kvůli svému nenažranství Evropu pohřbívají a neuvědomují si, že jsou jen poskoci , kteří až nebudou třeba tak to také schytají.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*