Italové v referendu volili NE. Premiér Renzi podává demisi

Italové v referendu volili NE. Premiér Renzi podává demisi

ITÁLIE: 4 PROSINCE ITALOVÉ VZALI ROZUM DO HRSTI A VOLILI VE VĚTŠÍ MÍŘE V ÚSTAVNÍM REFERENDU NE. Premiér Renzi prohlásil, že podává demisi … musí jí přijmout prezident.

renzi-referendumItalský premiér Renzi je poražen v ústavním referendu (Krancic)

ITÁLIE: 4 PROSINCE ITALOVÉ VZALI ROZUM DO HRSTI A VOLILI VE VĚTŠÍ MÍŘE V ÚSTAVNÍM REFERENDU NE !!!

O čem v ústavním referendu šlo a proč bylo tak důležité jsem již psala . Přikládám odkaz pro ty, kteří to ještě nečetli.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Peclive-tajena-premierova-finta-Toto-se-o-italskem-referendu-prilis-nepise-465574

Tentokrát byla účast v referendu ukázková:

68,48 % voličů v Itálii

27,23 % voličů žijících v cizině

http://elezioni.interno.it/referendum/votanti/20161204/FI01votanti.htm

http://elezioni.interno.it/referendum/votanti/20161204/FE01votanti.htm

italie-referendum

Výsledky voleb v ústavním referendu … chybí ještě několik součtů, ale výsledek toho, že vyhraje NE to nemůže ovlivnit (ministerointerni)

italie-referendum-2

Výsledky voleb v ústavním referendu italů žijících v zahraničí … chybí ještě několik součtů, ale výsledek toho, že vyhraje NE to nemůže ovlivnit (ministerointerno)

Zde u těchto výsledků ze zahraničí vydíme jak zapůsobila Renziho podvodná akce se 4 miliony dopisy s reklamou na volbu ANO. Je to mimo jiné také příklad toho, že volba ze zahraničí většinou neodpovídá přáním občanů žijících v tom daném státě.

Volba ANO – SI je jistě většinou volbou starousedlíků, kteří nemají žádnou reálnou představu jak se ted ́ momentálně v itálii žije. Kdežto volba NE – NO bude většinou volbou občanů, kteří museli emigrovat za prací právě kvůli Renzimu.

italie-referendum-3

Celkové ýsledky voleb v ústavním referendu … chybí ještě několik součtů, ale výsledek toho, že vyhraje NE to nemůže ovlivnit (ministerointerno)

Celkové výsledky … „NE“ VYHRÁVÁ !!!

Premiér Renzi při oficiálním projevu v paláci Chigi prohlásil, že prohrál a řekl: „Odpoledne svolám ministerskou radu a pak půjdu do paláce Quirinale odevzdat do rukou prezidenta republiky moji demisi“.

http://www.ansa.it/sito/notizie/speciali/referendum/2016/12/03/referendum-4-dicembre_f833e5f1-bbe6-465d-9160-748056e59991.html

Je to výhra lidu nad velmocemi. Je otázkou jak dlouho bude trvat, než nastanou nové volby. Jisté je, že přívrženci táboru NE by chtěli k volbám co nejdříve. Dokud se situace nestabilizuje tak bude italská politická krize pokračovat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Italové v referendu volili NE. Premiér Renzi podává demisi

  • Zas o jednoho gaunera, ktery je pro fasistickou EU mene! Gratuluji Italum.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*