Itálie : Podnikatel nabízí zdarma pohostinnost italům? „Rasista !“

Itálie : Podnikatel nabízí zdarma pohostinnost italům? „Rasista !“

Podnikatel chce pomoci 30 krajanům zasažených zemětřesením: je zavalen urážkami od nesnášenlivých lidumilů a Fb cenzuruje jeho profil. V Itálii dominuje ”politicky korektní“, nikdo nemá právo se samostatně rozhodnout komu pomoci

 Nabídka na ubytování italů zdarma - Agriclub di Venaus (Torino) (ilpopulista)
Nabídka na ubytování italů zdarma – Agriclub di Venaus (Torino) (ilpopulista)

Agate Gorni Gaspare říká, že je připraven přijmout 30 krajanů zasažených zemětřesením.

Je zavalen urážkami od nesnášenlivých lidumilů a Facebook cenzuruje jeho profil. V Itálii, kde dominuje ”politicky korektní pozice“ nikdo nemá právo se samostatně rozhodnout komu pomoci !

Pomoc Italům, zdarma nabízet podporu pro krajany v obtížích, se stává stigmatem. V Itálii, kde dominuje” politicky korektní “ nikdo nemá právo se samostatně rozhodnout, komu pomoci. Pokud je solidarita zaměřená na cizince nebo údajné uprchlíky, navíc ještě za použití peněz daňových poplatníků, je hodna veřejné a institucionální chvály. Pokud je solidarita určena občanům narozeným ve vaší zemi a dokonce zdarma, to si zaslouží urážky všeho druhu. Zastánci tolerance a svobody z vás udělají minimálně rasistu.

Stalo se, že majitel Agriclubu Venaus (Turín) nabídl přes Facebook k dispozici svůj objekt a to pro vysílené Italské občany, zasažené zemětřesením a zasypané sněhem. Takto zněla jeho nabídka: „Agriclub poskytne zdarma ubytování a stravu 25-30 obětem zemětřesení, těm kteří jsou v zoufalé situaci, alespoň dokud nepřejde zima. Když se vláda rozhodla pomáhat pouze cizincům, musíme si pomoci sami. Díky, sdílejte prosím“. Příspěvek během pár hodin činil desítky tisíc ocenění a sdílení.

Posléze se Facebook rozhodl cenzurovat toto “solidární gesto” a uznal za vhodné uzavřít profil. Jistě tímto facebook vyhověl požadavku nějakého „tolerantního demokrata“, který zaplavil urážkami autora iniciativy. „Nenacházím slov, cítím vztek a hořkost. Příspěvek dosáhl 25 tisíc sdílení. Proč byl uzavřen profil? Nemám žádný provokativní záměr, jen chci pomoci zadarmo,“ říká podnikatel Agate Gorni Gaspare.

V přízemí se nachází klub, nahoře jisté množství volných pokojů, které by daly dočasné útočiště a úlevu pro ty, kteří museli opustit své domy. „Chápu , že nikdo z nás by v takové situaci nechtěl odejít příliš daleko od svých poničených domů, ale moje představa je dát šanci těm, kteří by chtěli zůstat tady ten týden nebo dva a přečkat mrazivé počasí těchto dní. Nejlépe rodiny nebo i jeden rodič se svými dětmi. Budou mít k dispozici teplá jídla a teplé místnosti „ a s pokrčením ramen tváří v tvář před slovním útokem lidumilů Agate Gaspare Gorni dodává:“ Nějaký ten idiot se najde vždycky , já se o ně nestarám. Rozdíl v zacházení mezi nově příchozími cizinci a Italy v utrpení se mi zdá zřejmé. Nicméně pro mě je důležité vědět, jestli mě někdo potřebuje, jsem zde připraven pomoci. Tímto vyzývám zájemce, aby mě kontaktovali. “

Tak to teď funguje. Pokud se rozhodnete hostit údajného uprchlíka co přijel do Itálie nelegálně a tím financoval zločinecké organizace, uděláte něco dobrého, spravedlivého a ještě se ziskem. Pokud se rozhodnete pohostit itala postiženúho zemětřesením a dokonce zadarmo, jste populisté, troglodyti, vyvrhelové a nelidové …

Agriclub di Venaus (Torino) (ilPopulista)
Agriclub di Venaus (Torino) (ilPopulista)

http://www.ilpopulista.it/news/21-Gennaio-2017/9793/imprenditore-offre-ospitalita-ai-terremotati-italiani-razzista.htmlReklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Itálie : Podnikatel nabízí zdarma pohostinnost italům? „Rasista !“

  • Nechme stranou uprchlíky a zavzpomínejme, jak současní politici vytvořili barieru mezi Romy a Čechy. Před rokem 1989 jsme s Romy (tehdy nebylo slovo ROM známo ani v jednom jeho významu), neměli problém. Bylo to proto, že měli stejná práva a povinnosti jako ostatní. Po roce 1989 se jako houby po dešti rozmnožily různé organizace, které dostávaly dotace na řešení romské otázky, Romům se dávají dávky všeho druhu automaticky, zatímco ostatní na ně nedosáhnou tak snadno. Čím víc se Romům dává zadarmo, tím větší zeď se mezi Romy a ostatními staví.
    A teď k těm uprchlíkům. Jde o dramatickou náboženskou a kulturní odlišnost. A když občan, který celý život pracuje zjistí, že uprchlík je zde hoštěn jako významný host a nemusí proto nic udělat, vzniká propast. Většina důchodců nikdy nebude mít důchod, jako má uprchlík „kapesné“. Starejme se o naše lidi, kteří vytvářeli a vytváří hodnoty a pak teprve o „potřebné“ z cizích zemí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*