Itálie: Meningitida zabíjí. Souvislost s imigranty z tzv. Meningokového pásma Afriky?

Itálie: Meningitida zabíjí. Souvislost s imigranty z tzv. Meningokového pásma Afriky?

Nárůst nových případů vyvolal poplach. Hlavní příčinou šíření infekce jsou zdraví nosiči bakterie !!! To, že se meningitida šíří jako lesní požár paralelně s příchodem mladých afrických mužů do daných oblastí je zřejmě náhoda?!?

Afrika: meningokové pásmo (news 24 tg com)
Afrika: meningokové pásmo (news 24 tg com)

http://www.news24tg.com/emergenza-meningite-ora-dilaga-in-tutta-italia-10-nuovi-casi-in-24-ore/
Zatímco středo-levicová politika a noviny dezinformují, oficiální webová stránka Krajského střediska zdravotnictví Toskánsko VYZÝVÁ OBČANY NA OČKOVÁNÍ VAKCÍNOU proti meningokokové meningitidě typu C !!! Tak proč tedy ředitel Odboru infekčních chorob Vyššího Institutu zdravotnictví Gianni Rezza stále opakuje, že nenastala žádná alarmující situace a toto znovu říká i poté, co zemřela další osoba?

Nárůst nových případů od roku 2015 vyvolal poplach. Největší ohnisko nákazy se rozvinulo v Toskánsku.

Situace v Toskánsku, týkající se meningitidy, aktualizovaná k 29.prosinci 2016 :

Od počátku roku 2015 k dnešnímu dni, se vyskytlo v Toskánsku 59 případů meningokokového zánětu mozkových blan typu C: 31 v roce 2015, 28 v roce 2016.

V roce 2015 bylo 38 oznámených případů meningitidy: 31 meningokoková meningitida typu C, 6 typu B, 1 typu W a 1 typ neznámý.

V roce 2016, do dnes bylo oznámeno 37 případů: 28 typu C, 6 typu B, 1 typu W, 1 typu X, 1 neotypovatelný. Mezi těmito vyjmenovanými nejsou uvedeny případy pneumokokové meningitidy, což je onemocnění, které se nemůže dávat do souvislosti s případy typu meningitis B nebo C rozšířených v posledních měsících v Toskánsku.

V roce 2015 zemřelo 7 osob: 6 na typ C a v jednom případě na nákazu typu B.

V roce 2016 zemřelo taktéž 7 lidí: všichni na nákazu typu C.

menin2

Doporučené očkování a mapa endemické oblasti meningitis. (Zdrav.ústav Florencie)

http://www.ilprimatonazionale.it/cronaca/meningite-africana-43054/

Již v roce 2015 Zdravotní ústav z Florencie – odbor prevence vydalo informační letáky na očkování s vytištěnou mapou endemických oblastí pro ty, kteří se do těchto oblastí vydávají …

Jasně se hovoří o meningitidě jako o epidemii , která se vyskytuje v Africe, kde je individuováno takzvané MENINGOKOVÉ PÁSMO, které zahrnuje mnoho afrických zemí, ze kterých k nám přichází nekontrolovaně tisíce nelegálních imigrantů. Je to tedy opravdu jen náhoda, že meningokoková epidemie narůstá především v Toskánsku, kde žije pohromadě nejvíce imigrantů přicházejících z tohoto PÁSMA ?

menin3

Itálie. Infekční nákaza v roce 2016 – oficiální data do 16 listopadu 2016. (nár. epidemiologické centrum)

http://www.iss.it/binary/mabi/cont/Report_MBI_20161116_v11.pdf

Meningitida se šíří po celé Itálii: ukázka některých případů za poslední měsíc, nové případy stále přibívají …

30.listopadu zemřela na meningitidu 24 letá studentka chemie v Miláně (předtím v červenci zemřela jiná studentka ze stejné univerzity).

12.prosince na meningitidu typu C zemřel 59 muž z Chiari (Brescia). v polovině prosince, dva případy na Sicílii a v Marche.

Sicílii byl 18.prosince v nemocnici Chiello v městečku Piazza Armerina (Enna) hospitalizován 33letý muž s virální formou meningitidy. Jeho vážný stav se lepší.

19.prosince byl přivezen na resuscitační oddělení nemocnice Murri ve městě Fermo 35letý muž s pneumokokovou meningitidou.

21.prosince byl přijat 70letý muž na normálním oddělení v nemocnici Sant ́Elia v Caltanisetta, protože na celé Sicílii nebylo žádné volné místo na odděleních infekčních nemocí !!! U tohoto pacienta byla potvrzena nákaza meningokokem, nebezpečnější bakteriální typ C.

Na vánoce byl v nemocnici ve městě Cremona hospitalizován 43letý muž se slabší formou meningitidy … tedy ne typu C, který je naopak velmi agresivní.

Stále na vánoce se 34letá žena původem z Peru, žijící v Chiavari, dostavila na prví pomoc a je stíle ještě ve vážném stavu v nemocnici v Janově .

26.prosince v Římě, v nemocnici Gemelli, zemřela 59letá učitelka matematiky (základní školy) na nemeningokovou meningitidu, příčinou byla bakterie escherichia coli . Než se příčina potvrdila v laboratoři, byl zaslán mail rodičům dětí z její třídy, aby začali brát antibiotika jako prevenci. Naštěstí se po prvotní panice ukázalo, že jde o nepřenosnou formu.

27.prosince byl další případ s méně agresivním typem meningitidy u 69letého muže ve městě Carrara.

28.prosince byl přijat v nemocnici v Sulmona (Aquila) 84letý muž, který je momentálně v komatu kvůli pneumokokové meningitidě.

Neapol: 29.prosince na bakteriální meningitidu typu C zemřel 18letý pacient v nemocnici San Leonardo v Castellammare di Stabia.

29.prosince v Toskánsku zemřelo 22měsíční dítě, hospitalizované v nemocnici Meyer ve Florencii. Příčinou byl agresivní typ meningitidy C.

31.prosince se dostavil na první pomoc v Terni 70letý muž a byl s příznaky meningitidy hospitalizován. Zdá se, že jeho stav se lepší.

Další pacientkou je 20letá dívka z Prato, u které byl 31. prosince diagnostikován a laboratoří Meyer z Florencie potvrzen případ meningokokové meningitidy typu C. Tato dívka se nachází na jednotce intenzivní péče ve fakultní nemocnici Santo Stefano.

U 83letého muže z Venturina u města Livorno byla na nový rok diagnostikována forma B, stav pacienta je vážný.

Dalším pacientem je 55letý muž z Impruneta u něhož se 1.ledna potvrdila také forma B a jehož stav je stabilizován.

Další případ je z Janova, kde je v nemocnici Galliera hospitalizován 67letý muž původem z Indie a nachází se v kritickém stavu.

2.ledna 50letý muž z Alatri u Frosinone na meningitidu v Římě zemřel.

3.ledna hospitalizovaná 14letá dívka v Římě se zlepšila, a tak bude z rescutitačního oddělení převezena na oddělení infekčních chorob. Tato dívka má meningokokovou meningitidu.

3.ledna byla na přivezena do nemocnice San Valentino v Montebelluna na intenzivní péči starší pacientka s pneumokokovou meningitidou.

U všech případů nakažlivé meningitidy rodinní příslušníci a kolegové v práci či spolužáci v případě dětí dostávají okamžitě antibiotika, ale co ti co jeli s těmito lidmi například v autobuse ???

Je zřejmé, že neustále popírání a klamání veřejnosti některými politiky, odborníky a medii bude mít za výsledek to, že se toto onemocnění bude šířit stále více. S nekontrolovaným šířením různých podtypů v důsledku nelegální imigrace z endemického pásma je vakcína méně účinná .

menin4

Meningitida ve světě. (CHU)

http://www3.chu-rouen.fr/Internet/services/sante_voyages/pathologies/meningite/

http://www.regione.toscana.it/-/campagna-contro-il-meningococco-c

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/firenze-bambino-due-anni-morto-meningite-non-era-vaccinato-1346737.html

http://gds.it/ricerca/?f=meningite

http://www.adnkronos.com/queryResult/ricerca
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*