Islámský stát plánuje konec světa

Islámský stát plánuje konec světa

 

Dokument Islámského státu (IS, ISIL, ISIS) nalezen v Pákistánu odhaluje plány teroristické skupiny Takfiri ke „konci světa“, tím, že sjednotí afghánské a pákistánské teroristy a vyvolá válku v Indii, stojí ve zprávě.

American Media Institut (AMI) získal náborový dokument od pákistánského občana s vazbami na Taliban, který obsahuje podrobné údaje o spiknutí s cílem zaměřit se na americké diplomaty a pákistánské činitele, jakož i americké vojáky při jejich stahování z Afghánistánu, oznámil deník USA Today.

32-stránkový dokument v jazyce Urdu byl přeložen harvardským výzkumníkem a tlumočníkem Mustafou Samdanim, a přezkoumán třemi americkými funkcionáři tajných služeb.

isis konvoy

 

 

Na základě unikátního značení a stylu psaní použitého při popisu vůdců v textu, úředníci věří, že se jedná o autentický dokument Islámského státu.

V nedatovaném dokumentu se IS snaží sjednotit různé frakce pákistánského a afghánského Talibanu do jediné „armády teroru“, píše se ve zprávě.

Dokument také vyzývá Al-Káidu, aby se její bojovníci připojili k IS ve snaze páchat násilí po celém světě.

„Přijměte skutečnost, že tento Chalífát přežije a bude prosperovat, dokud se nezmocní celého světa a nesetne hlavu poslední osobě, která odporuje ideologii Takfiri,“ stojí v dokumentu. „Je to hořká pravda, tak ji přijměte.“

Zpráva citovala dokument, jako odkaz na přípravu k útoku na Indii, který by vyprovokoval „finální bitvu“ se Spojenými státy a jejich spojenci.

Dokument byl také přezkoumán vysloužilým ředitelem Defense Intelligence Agency, generálporučíkem Michaelem Flynnem, který to popsal jako „rudou vlajku“ reprezentující záměry a cíle IS.

 

Měsíce teroru

Teroristická skupina v současné sobě kontroluje části území v Sýrii, Iráku a Libyi, kde provádí ohavné teroristické činy, jako jsou veřejné stínání hlav.

Islámský stát již v Sýrii popravil nejméně 3065 lidí, 170 z nich byli ženy a děti od doby kdy před 13 měsíci zahájil svou násilnou kampaň, uvádí zpráva tzv. Syrské observatoře pro lidská práva (Syrian Observatory of Human Rights).

Podle monitorovací skupiny sídlící ve Velké Británii, jen od 29. června, 22 civilistů, mezi nimi dvě děti a sedm žen, bylo popraveno v syrských provinciích Hamá, Homs, Aleppo, Deir Ezzor a Damašku, zatímco bylo také zabito devět provládních bojovníků bojujících proti IS a sedm syrských vládních vojáků.

 

 PressTV/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Islámský stát plánuje konec světa

 • Izrael je v překladu Boží bojovník 🙂 :
  Toto je k nám 🙂 a dnešku:
  Isa 10:24 : Nuže, toto praví Pán, Hospodin zástupů: „Můj lide, jenž bydlíš na Sionu, neboj se Asyřanů, kteří tě bijí metlou a zvedají na tebe hůl tak jako kdysi Egyptští.
  Isa 37:6 : Izaiáš jim odpověděl: „Vyřiďte svému pánu: Tak praví Hospodin – Neboj se slov, která jsi slyšel, když se proti mně rouhali sluhové asyrského krále.
  Isa 41:10 : Neboj se – já jsem s tebou, nestrachuj se – já jsem tvůj Bůh. Posilním tě a podpořím, podepřu tě svou spravedlivou pravicí.
  Isa 41:14 : Neboj se, červíčku Jákobův, hrstko Izraelova! Já sám ti pomáhám, praví Hospodin, Svatý izraelský, jenž tě vykoupil.
  Isa 43:1 : Teď ale toto praví Hospodin, ten, kdo tě stvořil, Jákobe, ten, kdo tě, Izraeli, zformoval: Neboj se, já jsem tě vykoupil a povolal tě jménem tvým – patříš mi!
  Amen

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*