Islám; stadiony jen pro muže; nápisy: muslims only, for non muslims

Islám; stadiony jen pro muže; nápisy: muslims only, for non muslims

Nestydatá kampaň proti Izraeli, který je obviněn z apartheidu, přitom židovský stát má podle nejnovějšího sčítání lidu přes 7 262 000 obyvatel, z toho je skoro 80 procent Židů a asi milion lokálních izraelských Arabů, resp. Palestinců. Loni přišlo do Izraele na 20 tisíc olim z více než 100 zemí. Barva pleti, etnikum či národnost nehrají roli. Nejhorší jsou na údajném apartheidu mrtvé děti, zabité izraelskými vojáky.  

Soudní lidé musí být bezradní z toho cynismu, dnes už vědí, že za zabíjení palestinských dětí nemohou Izraelci, ale teroristé Hamasu, pro které je každé zabité dítě skvělým byznysem, který propaguje jejich “svatou válku” a dehonestuje Židy. Čím víc mrtvých dětí, tím líp pro Hamas, jenž využívá této lidské tragédie jako své trumfové eso. Byla by pro něho katastrofa; nebýt jeho raket, sebevražedných atentátů a pašeráckých tunelů, nebylo by jediné zabité dítě.

Brusel je hlavním městem Evropy, pokud tedy uznáváte Lisabonskou smlouvu a klon islam2RVHP zvaný EU. V rámci “Týdne proti izraelskému apartheidu” inscenovali herci, co by si jinak v pořádné dramatizaci ani neštěkli, na hlavní bruselské pěší zóně antisemitskou šou. Jasnou provokaci. Postavili si k tomu vojenské kontrolní stanoviště. Hrali izraelského vojáka v nesmyslné uniformě, střílejícího na arabského chlapce před očima jeho matky. Kdy „herci” zinscenují, jak sebevražedný atentátník zabil v Tel Avivu na diskotéce přes dvacet židovských dětí?

“Herečka” hraje izraelskou vojačku, jež brutálně odtrhující dítě těhotné arabské matce. Nakonec vyzvali herci přihlížející k bojkotu Izraele. Toho Izraele, který má na stovky mešit, státní jazyk hebrejštinu a arabštinu, zatímco v málokteré islámské islam 3zemi je postavena nějaká synagoga… Jakou mají “herci” zkušenost s podobnými tragédiemi Židů v Osvětimi…? Pokud by nedošlo ke vyražďovací válce nacistického Německa proti Židům, žilo by jich v současnosti na světě přes 25 milionů.

Rasismus? V Nigérii se několik tisíc členů kmene Ibo hlásí k pokolení Dan a jsou a cestě do Izraele. Obdobně se děje v Jižní Africe, kde se asi 70 000 členů kmene Lemba hlásí k židovství a zvláště ke kněžskému pokolení Cohenů. Uganda zase tvrdí, že má 600 členů z pokolení, jehož jméno znamená „Žid“ a byli pro svou víru pronásledováni. Etiopie má zase 14 tisíc členů kmene Falašmura, označující se jako „Beta Izrael“ a chtějí též do Izraele. V Indii žije na 7000 potomků z pokolení Manases islam4a byli uznáni za příslušníky judaismu. V Číně, v regionu Kaifeng, je asi tisíc lidí, kteří sice vypadají jako Číňané, ale praktikují příkazy judaismu. Jejich kořeny sahají do 8. století, do Iráku a Persie. Stejně tak je to i v Portugalsku, kde na severu země žije několik desítek tisíc údajných potomků marranů. Snad nejvíc naděje pro demografii Izraele plyne ze Španělska a hlavně z Brazílie.

O co vůbec bojuje “hrdinná Palestina” s živými štíty ze školáků a pacientů nemocnic, která nikdy ve své tisícileté historii neměla svůj stát, svého vůdce, ani svůj jazyk palestinčinu, natož nějakou kulturu. Dnes se ale hrdě hlásí ke kultuře arabské a k islámu, když k oběma se dostali až v sedmém století. Židé, kteří podnes mluví hebrejštinou a měli spoustu islam5králů a vůdců, ale prý vládli tomuto území “jen” 414 roků? Kolik roků na něm vládli lokální Arabové, co si říkají Palestinci? Umělý stát Palestina byl napřed vazalem Římanů, potom Protektorátem Byzantijců, vojsk chalífa Umara II, Osmanů, evropských křižáků a nakonec Britů. Dvě izraelská království měla ve své historii na sto panovníků a vládců i svůj jazyk hebrejštinu, Desatero, Starý zákon, bohatou kulturu i architekturu – dva Chrámy a nejpopulárnějšího člověka světa – Ježíše Krista. A jen tak mimochodem získali vědci židovského původu již 176 Nobelových cen, muslimové pouze sedm, včetně Ärafatovy Nobelovy ceny míru, kterou mu po jeho smrti stejně loupeživí islamisté ukradli…islam6

Přes inzerovaný apertheid by izraelští Arabové svůj židovský stát s 36 tisíc dolarů HDP na obyvatele za nic neměnili. Velvyslanci Izraele ve Finsku a Norsku jsou arabského původu. Arabština je spolu s hebrejštinou uznaná jako státní jazyk Izraele. Ve které arabské zemi je hebrejština státním jazykem a kolik synagog je v Pákistánu, Afghánistánu nebo v Pásmu Gazy…? Proč by byly synagogy v zemích, kde nežijí Židé? A proč tam asi nežijí…? Izrael platil náklady na přistěhovalce z vlastních peněz, zatímco palestinští uprchlíci dostávají po dobu 66 let miliony dolarů ročně od OSN, která od roku 1948 přijala 750 rezolucí o palestinských islam7uprchlících a jejich nárocích, přitom ani jedna rezoluce nebyla o židovských uprchlících, např. z Íránu. EU navíc posílala měsíčně několik desítek milionů USD na administrativu Palestinské autonomie, včetně platů pro úředníky. A rovněž na zbraně, jež byly pašované tunely z Egypta do Pásma Gazy. A na roční důchod Arafatovy ženy Suhy ve výší přes několik milion dolarů.


Ve 120členném Knessetu mají tři arabské strany 10 křesel. Polovina Arabů v Palestinské autonomii má vlastní byt, asi procento bydlí ve vile, zbytek v domcích. Informuje o tom studie Palestinského centrálního úřadu. Přes 40 procent obyvatel v autonomii vlastní auto. 47 procent počítač a 97 procent satelitní přijímač. V 10 islam8procentech domácností žije tři a více osob. Průměrný byt má 3,6 pokojů. Zkrátka, Pásmo Gazy a Západní břeh Jordánu takto žijí pod židovskou “diskriminací”. Na Západním břehu Jordánu vládne Abbás s Fatáhem, v Pásmu Gazy Hanejja s Hamasem. Jak má nový stát vypadat, to ještě nikdo neřekl. Fatáhstan a Hamástan…?

Inu, izraelský apartheid se projevuje i tím, že v izraelské armádě slouží Drúzové, že Miss Izraele je Arabka, mezi studenty vysokých škol jsou muslimky, stejně jako v nemocnicích slouží arabští lékaři, na letištích jsou vítání černí „olim“ z Etiopie, v Mrtvém moři se koupají muslimové vedle Židů, velvyslanci ve Finsku a Norsku mají rovněž arabský původ a kapitán národního islam9mužstva Izraele je další Arab… A prý apartheid, zatímco v Riádu je stadion pouze pro muže, ženám vstup zakázán, na křižovatkách lze číst nápisy: Muslims only – For non muslims a v Gaze lze vidět děti v „plné polní“…

Many of these have been incorporated into a video on YouTube.

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://olser.blog.idnes.cz/
Další komentáře, glosy a ukázky z mých knih na webech olser.cz, bretislav-olser.enface.cz a na mém facebooku

 

islam10

islam11

islam12

islam13

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*