ISLÁM s.r.o.

ISLÁM s.r.o.

LIES! (Čti!)

je pouliční DAWA , neboli muslimská výzva k nevěřícím Evropanům k přijetí islámu, (probíhající v německých městech od roku 2011!! ) jejímž cílem je získat propagováním tištěného Koránu v němčině 25 milionů „nových“ muslimů v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Propagandistická DAWA je podle Spolkového kriminálního úřadu financována z profitu firem řízených salafisty (islámští fundamentalisté), finančními dary z Kuvajtu, Saudské Arábie, Kataru a SAE.

Bez těchto položek by vousatí dobrovolníci stěží rozdávali u svých pouličních stánků milony výtisků Koránu zdarma, pod rouškou „moderní popkultury“.

Nejpilnější verbíři si odnesou za odměnu 24 plechovek Halal coly.

Spolkový kriminální úřad řadí akci LIES! k účinnému verbování rekrutů militantního islamismu.

V současnosti se na islámské scéně v Německu pohybuje více než 80 tisíc lidí.

Tajné služby hodnotí situaci jako „dynamický pohyb na extrémistické scéně se striktní hierarchií a ofenzívním misionářstvím.

Peníze nejsou problém.

Při rozplétání finančního hnízda salafistického podnikání, sponzorů, spolků, realitních transakcí, benefičních akcí, islámských seminářů atd., stojí za zmínku vzvétající trh halal produktů; jen na německém trhu s ročním obratem cca 5 miliard eur.

Hitem je Halal Cola.

Začala se vyrábět ve Vídni pod názvem SULTAN Drink. Firma byla založena salafisty před 3 lety a dnes exportuje drinky do 20ti zemí světa včetně Izraele (produkty jsou složením vegan a košer).

V Německu probíhá distribuce pod dohledem fy Aqua Black-seed BV se sídlem v Holandsku.

O pohrdání zákonem svědčí První mezinárodní halal veletrh v Kolíně nad Rýnem (8.11.2015), kde bylo logo Sultan Drink užíváno bez povolení německých úřadů. Nic se nestalo. Vždyt obchodní ředitel fy Gruppe von Ansaar Imken je známý osobními kontakty se salafisty. Aktivně se profiluje na sociálních sítích jako společnost podporující postižené válkou v Sýrii atd..

Dalším významným finančním zdrojem salafistů  je realitní projekt EMC Reality v německém Felsbachu, zafinancovaný Kuvajtem. Nejde o startovací bydlení pro uprchlíky, ale nemovitosti půjdou na evropský trh.

Šéfem firmy je známý salafista Salwat, imám malé mešity a policie je přesvědčená, že jeho další „mírumilovné projekty“ pod názvem Sanitky pro Sýrii nebo Medical Herz jsou jen krytím pro financování teroristických buněk a center, která hecují proti nevěřícím psům.

Hospodářské zázemí tvoří salafistům i neprůhledné spolky jako Pomoc v nouzi, Al-Rahma a romanticky znějící Blue Springs Ltd), kde se na žebrotě o peníze podílejí celé rodinné klany.

Další peníze na muslimskou propagandu plynou z darů v mešitách, výpalného z arabských kaváren, obchodů a restaurací.

Všechny uvedené spolky si přišly za poslední 3 roky na desítky milionů eur. Nikdo neví, kde peníze skončily.

Salafisté provozují i E-shopy, kde nabízejí hity jako Pohádky na dobrou noc z Koránu, modlitební čapky a hojivé prostředky dle receptu proroka Mohameda.

Muslimky nezůstávají v „podnikání“ pozadu

Spolek muslimských žen je profesionálně organizovaný. Muslimky zvou německé kamarádky k „pohodovému posezení“ s domácími arabskými sladkostmi, tetování hennou nebo dvoudenním kurzům DAWA prací a benficím.

Jedním ze salafistických spolků je Achawat fi al-Din – Sestry víry. Komunikují přes Facebook a podle policie mají kontakty na džihádistické prostředí pod rouškou organizací pomoci uprchlíkům v nouzi.

Vzkvétající trh halal produktů nabízí extremistům šanci vydělat velké peníze pro další příliv migrantů a investice bohatých šejků jsou zřetelným přemístěním jejich majetků do Evropy.

Seriózní podnikatelé by se měli od těchto aktivit distancovat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “ISLÁM s.r.o.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*