Irácký žadatel o azyl obviněn z vícenásobného znásilnění dítěte a vraždy 14leté dívky v Německu

Irácký žadatel o azyl obviněn z vícenásobného znásilnění dítěte a vraždy 14leté dívky v Německu

Odmítnutý irácký žadatel o azyl byl obviněn ze znásilnění dítěte a vraždy po útoku na dvě školačky ve věku 11 a 14 let v západním Německu.          

Ali Bašar utekl z Německa po zmlácení, znásilnění a uškrcení 14leté Susanny Marie Feldmanové v zalesněné oblasti poblíž svého uprchlického centra ve městě Wiesbaden, uvedli prokurátoři.21letý žadatel o azyl také údajně dvakrát znásilnil 11letou dívku – v dubnu 2018 poté, co jí zamkl ve svém pokoji a opět v blízkosti supermarketu v následujícím měsíci.

Bašar se vrátil do severního Iráku, ale po protestu veřejnosti ho německá federální policie odtáhla zpátky do Arbilu, kde byl zatčen místními kurdskými bezpečnostními silami.

Prokurátoři také podali obvinění proti afghánskému mladíkovi Manorovi Q, který žil ve stejném uprchlickém táboře, jelikož také znásilnil stejnou 11letou dívenku.

Bašarův mladší bratr, který by se měl nacházet v Iráku, se také zúčastnil násilného sexuálního útoku proti mladší dívce.

Bašar původně přijel do Německa v roce 2015 spolu s rodiči a pěti sourozenci.

Po prověření jeho žádosti mu byl v prosinci roku 2016 zamítnut azyl, ale získal povolení k přechodnému pobytu až do odvolání.

Během té doby se několikrát dostal do problémů s policií kvůli bitkám, údajným loupežím a nelegálního držení bodné zbraně.

V nadcházejícím soudním řízení také čelí obvinění z loupeže v parku, ve kterém zmlátil, škrtil a vyhrožoval nožem muži, kterému ukradl hodinky, tašku, telefon a bankovní kartu.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*