Imigranti z Afriky: Žadatelé o azyl mají učit na střední škole v Itálii !!!

Imigranti z Afriky: Žadatelé o azyl mají učit na střední škole v Itálii !!!

ITÁLIE, Veneto : Dva žadatelé o azyl z Gambie a Senegalu mají vyučovat na střední škole v Monselice angličtinu, francoužštinu a AFRICKOU KULTURU !!! Oba prchají z války a zoufalství. Senegal a Gambie vyhlásili válečný stav ???

 Tamsir z Gambie a Karamba ze Senegalu, imigranti co mají vyučovat na střední škole. (ilMattino)
Tamsir z Gambie a Karamba ze Senegalu, imigranti co mají vyučovat na střední škole. (ilMattino)

A je tu další novinka: „Uprchlíci“ jako učitelé Africké Kultury, anglického a francouzského jazyka na střední škole v Monselice v okresu Padova. Africká kultura!

Místnímu tištěnému deníku il Mattino bylo řečeno, že Tamsir Njie , který pochází z Gambie, má titul z matematiky a anglického jazyka na „prestižní “ Univerzitě sociálních věd z Gambie , ale jak sám říká ve videu, má problém se domluvit v italštině, zatímco Karamba Diouf , který se dorozumí italsky, má univerzitní titul z anglické a francouzké literatury na „prestižní Univerzitě Chech Diop (Dakar, Senegal).

Byli zapojeni do projektu „INTERCULTURA“ ,který byl nadšeně přivítán ředitelem školy Nicola Soloni a financován z Fondu solidarity Cariparo (80%) a (Charita$) Caritas Monselice (20%).

Deníku il Mattino bylo řečeno, že oba prchají z války a zoufalství. Senegal a Gambie vyhlásili válečný stav ???

http://mattinopadova.gelocal.it/padova/cronaca/2017/01/29/news/due-rifugiati-in-cattedra-al-liceo-cattaneo-1.14791031

Video v níže položeném odkaze:

http://video.gelocal.it/mattinopadova/locale/due-rifugiati-in-cattedra-a-monselice/68517/68925

Server Voxnews.info k tomuto případu nakonec píše: Nyní, řekněme, že „chceme věřit “ jejich vysokoškolským diplomům, ale jelikož učitelé angličtiny a francouzštiny na těchto školách již jsou, proč by tedy dva „žadatelé o azyl“ měli v italských školách vyučovat „africkou kulturu“- kteří se pak mimochodem stanou nelegálními imigranty vzhledem k tomu, že pocházejí ze zemí, které nejsou ve válečném stavu ???

 Senátorka Valeria Fedeli - Ministryně Vzdělání, Univerzity, Výzkumu v nové sestavě premiéra Gentiloni, nemá ani maturitní diplom. (Panorama)
Senátorka Valeria Fedeli – Ministryně Vzdělání, Univerzity, Výzkumu v nové sestavě premiéra Gentiloni, nemá ani maturitní diplom. (Panorama)

No jasně, vždyť i na ministerstvu je již jedna osoba s tzv. „africkým vysokoškolským diplomem“, senátorka Valeria Fedeli – Ministryně Vzdělání, Univerzity, Výzkumu v nové sestavě premiéra Gentiloni … Paní Fedeli totiž nemá ani maturitní diplom ( má 3letou střední pedagogickou školu pro učitele v mateřské škole ) i když tvrdila ve svém životopisu, že má vysokoškolský diplom právě ze Sociálních věd.

http://voxnews.info/2017/01/29/profughi-assunti-come-professori-insegneranno-cultura-africana-e-inglese/

http://www.repubblica.it/politica/2016/12/15/news/fedeli_laurea_diploma-154193147/

 Zástupce Ligy severu ( Lega Nord) v Monselice, Emanuele Rosina a leader Ligy severu Matteo Salvini při návštěvě hotelu, který se stal ubytovnou pro imigranty. (ilmattino)
Zástupce Ligy severu ( Lega Nord) v Monselice, Emanuele Rosina a leader Ligy severu Matteo Salvini při návštěvě hotelu, který se stal ubytovnou pro imigranty. (ilmattino)

Dále se k tomuto případu vyjádřil zástupce Ligy severu Monselice, Emanuele Rosina s otázkou, kterou si kladou skoro všichni: mají opravdu tito uprchlíci potřebnou kvalifikaci? Jsou jejich vysokoškolské diplomy reálné a rovnocenné nebo jsou to pouze čestné prohlášení o dosažené kvalifikaci? Ředitel nedokázal najít na pracovním trhu absolventy vysoké školy , kteří by byli schopni zastat funkci v požadovaném kurzu? A nebo jako obvykle se dává přednost podívané „na rozličnost“ a prohloubení kultur, které s námi nemají nic společného?!?

http://mattinopadova.gelocal.it/padova/cronaca/2017/01/30/news/due-rifugiati-prof-al-liceo-la-lega-fuori-i-loro-veri-titoli-1.14798148?ref=search

 Ubytovaní imigranti ve Venetian Hostel, zrestaurovaný objekt , patřící původem Aristokratské rodiněTassello - 16 století . (ilMattino)
Ubytovaní imigranti ve Venetian Hostel, zrestaurovaný objekt , patřící původem Aristokratské rodiněTassello – 16 století . (ilMattino)

Ve městečku Monselice, které má přibližně 18 tisíc obyvatel, bezmocně sledujeme asi 120 nelegálních imigrantů, kteří jsou zde ubytovaní v hotelu a flákají se nám tu po okolí, žebrají a často končí s penězmi daňových poplatníků u výherních automatů ! Několik jich bylo také odsunuto jinam kvůli obtěžování žen v parku … jindy zase drželi rukojmí ve středisku … pardon v hotelu pro žadatele o azyl … atd … tato situace již trvá přes 2 roky – od prosince 2014 !!!

Venetian Hostel mimo jiné celou dobu nabízí ubytování pro nic netušící turisty a to bez jakékoliv zmínky, že je v objektu také ubytovna pro imigranty z Afriky !!! V případě recenze se klientka Barbara rozhořčeně vyjadřuje o tom, že se ocitla prakticky v ubytovně pro imigranty a že tato historická a nádherná budova, která by měla fungovat jako čtyřhvězdičkový hotel není absolutně vhodná k ubytování imigrantů.

 Klientka Barbara se ocitla jako turista v ubytovně nacházející se v historickém sídle. (booking)
Klientka Barbara se ocitla jako turista v ubytovně nacházející se v historickém sídle. (booking)

http://mattinopadova.gelocal.it/padova/foto-e-video/2015/03/14/fotogalleria/profughi-salvini-nell-ostello-a-monselice-1.11044264?ref=search#1

http://mattinopadova.gelocal.it/padova/cronaca/2015/05/07/news/molestie-al-parco-profughi-sotto-accusa-1.11376526?ref=search

http://www.ilgiornale.it/news/trentaquattro-immigrati-sequestrano-dirigente-centro-accogli-1200946.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*