Imigrant z Ghany zneuctil čtyři kostely v Římě: panika mezi katolíky !!!

Imigrant z Ghany zneuctil čtyři kostely v Římě: panika mezi katolíky !!!

PŘIPOMÍNKA PRO TY, KTEŘÍ SE O TOM JEŠTĚ NEDOZVĚDĚLI. Stalo se to v Římě, 30.9.2016 – 1.10.2016. Farář: „Myslel jsem, že je to Isis“ … Imigrant z Ghany zdemoloval umělecké předměty 4 kostelů – naše kulturní dědictví.

První zprávu dostali dne 30.09.2016 na policejní stanici od faráře kostela San Martino ai Monti. Kněz hovořil o muži, který poškodil sochu a pak rychle utekl. Další hlášení přišlo o pár minut později: tentokrát od faráře baziliky Santa Prassede, nedaleko od Santa Maria Maggiore. Zde imigrant poškodil několik soch a pak beze stopy zmizel. Druhý den ráno, kolem 10 hodiny, nové hlášení: stejný akt vandalismu v kostele San Vitale v ulici – Via Nazionale (viz video) a po několika minutách, další z kostela San Giovanni nacházející se na náměstí – piazza dell’Oro.

Svědectví Otce Pedra Savelliho, rektora baziliky Santa Prassede …

Imigrant z Ghany vstoupil do baziliky Santa Prassede a surově zdemoloval sochy, které zachycují svatou Prassede a svatého Antonína, načež svrhl svícny a relikviáře. Otec Pedro Savelli, rektor baziliky Santa Prassede ho chytil za nohu dříve, než se dostal k oltáři, aby zničil krucifix: “ Alespoň, že jsem byl schopen ho zastavit.Ten člověk vyslovil jen jednu větu – řekl rektor – Použití těchto obrazů není dobré … nebo něco takového …“ Myslel tím obrazy a sochy svatých … Mezitím v bazilice plné poutníků explodovala panika. Lidé utíkali kudy to šlo. V prvním okamžiku jsme si mysleli, že je to útok extremistické Isis, nějaký atentát. „Nevím, jestli to byl terorista – řekl nakonec otec Pedro – určitě to byl obrovský nedostatek respektu k náboženství, velmi vážný čin“.

Hon trvající 24 hodin: viníkem je 39 letý ghanský imigrant s již dlouhým rejstříkem trestů.

Vandalismus ghanského imigranta v Římě. (ilGiornale)
Vandalismus ghanského imigranta v Římě. (ilGiornale)

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/raid-contro-i-cattolici-roma-ghanese-sfregia-quattro-chiese-1313197.html

http://roma.repubblica.it/cronaca/2016/10/01/news/vandalo-148894806/#gallery-slider=148866414
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Politička Mogeriny , která je silná globalistka to asi nevidí v takové hrůze. Jen nesahat na uprchlíky, kterým se klaní i papež. Myslím, že tato politička je co se týče služby NWO na jedné lodi s Angelou a taky je tak nesympatická , ale důležitá.

 • Je to niceni kulturniho dedictvi a umeleckych pamatek barbary, kterym pomahame, aby je nekdo nezabil. Jejich odmena zde je niceni naseho sveta, nasich tradic. Tenhle zatim nicil jenom sochy. Je to odpoved na to, co s temito lidmi. Vzhledem k nejistote, zda je nekdo vrah, ci vandal je nutne, aby tito lide nebyli do zeme vubec vpousteni! Nasi prioritou musi byt ochrana vlastniho obyvatelstva a nasich hodnot moralnich i materialnich. Pomoc jim by se mela udelit tam v muslimskych zemi, odkud pochazeji a jsou zvykli tam zit. Ve stredoveku, kde se citi dobre a maji teplo jak jsou zvykli.

 • Mi 5:12: Vymýtím mezi vámi ty modly a sloupy, abyste se vlastnímu dílu klanět přestali.

 • Ez 6:6: Kdekoli teď bydlíte, zůstanou zpustošená města a opuštěné výšiny. Z vašich oltářů zbudou ostudné sutiny, vaše hnusné modly skončí jako trosky, kadidlové oltáříky budou skáceny a vaše výtvory budou smeteny.

 • Media pisi, ze Amnesty Internationl obvinuje Assada z nelegalnich poprav tisicu lidi. Upozornuji na to, ze tato organizace je infiltrovana a ovladana CIA a plni i ukoly dezinformacni, slouzici pak k odstraneni osob, nepratelskych k USA. Je nutne mineni verejnosti nejdrive namasirovat, ze uvedena osoba je nebezpecny padouch, ktery si nezaslouzi zit. Pak se zlikviduje. Hrdlorezu k tomu maji dostatek…
  Vzpomente jak pomlouvali a lhali o Saddamovi, Gaddafim, Assadovi, Milosevicovi a ted Putinovi. A tato Amnesty International ma k tomu dodat verohodnost. Pravdu o valce v Srbsku a Kosovu se dozvite na

  https://mail.google.com/mail/u/0/#sent/15a13826c5f2e534?projector=1

  Bohuzel v nemcine.

  Ostatni zlocinne valky USA se zacinaji vysetrovat mirovymi organizacemi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*