Imigrant souzen v Bangladéši za sexuální činy . Volný v Itálii a s invalidním důchodem!!!

Imigrant souzen v Bangladéši za sexuální činy . Volný v Itálii a s invalidním důchodem!!!

ITÁLIE: Imigrant byl v Bangladéši, v jeho zemi, souzen za sexuální trestné činy. V Itálii coby DUŠEVNĚ CHORÝ dostává invalidní důchod a to téměř 300 euro měsíčně. Volně se pohybuje ve společnosti

TREVISO: Imigrant byl souzen v rodném Bangladéši za trestné činy sexuálního násilí, ale v Itálii je veden jako duševně nemocný.

V tomto případě se tedy tento sexuální násilník může v Itálii nekontrolovaně a volně pohybovat a je zde dokonce držitelem invalidního důchodu od státu, což je 279 eur měsíčně .

Ilustrační obrázek z originál článku. (ilGiornale)
Ilustrační obrázek z originál článku. (ilGiornale)

Zcela legálně, protože ten člověk je, v žargonu, kód 044. To je kód pro lidi trpící psychózou .

Stalo se to ve městě Treviso. Tento opravdu extrémní případ vynáší na povrch n – tou podivnost národního zdravotního systému. Bengálec přijel do Itálie z podnětu svého bratra, který je v Itálii již několik let a zažádal o sjednocení rodiny.

Pravidla pro sloučení rodiny zajišťují zdarma nejenom operace a léčbu od 65 let rodičům nových italů (tedy těm, kteří získali občanství) a navíc umožňují, za stejních podmínek, poskytnutí invalidního důchodu. Jelikož mu ještě není nad 65 let, bratr pro něho musí za zdravotnickou péči platit roční poplatek ve výši 385 eur …

http://www.ilgazzettino.it/nordest/treviso/molestatore_patria_italia_vitalizio_libero_treviso-2304671.html

http://www.ilgiornale.it/news/bengalese-vitalizio-stupro-1372952.html

Poznámka : Nemůžeme dnešním imigrantům v žádném případě pomoci tím, že si s nimi rozdělíme jejich bídu … až na tom budeme stejně, kdo pak pomůže nám?

Je třeba si uvědomit, že všichni imigranti (ekonomičtí či nelegální) co zde zůstanou, protože se někdo postará o to aby se zlegalizovali, budou mít dříve nebo později právo požádat o sloučení všech přímých členů rodiny: to jsou rodiče, děti, manžel či manželka a také sourozenci … Dnes vám řeknou přijmeme jich např. pouze 6.000, ale ve skutečnosti je toto číslo minimálně pětkrát vyšší a s jejich porodností se to ještě dále násobí … každý ze sourozenců má pak svoji rodinu a tak se žádost rozšiřuje a tento fenomén se bude rozpínat do nekonečna. Povede to jenom k dalšímu zatěžování, již tak chatrného, zdravotního a sociálního systému a k všeobecnému nárůstu bídy. Nehledě na to, že tito lidé nemají stejné sociální návyky a jsou neintegrovatelní !
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*