Imám odsouzen. Plánoval útoky a organizoval nábor teroristů !!!

Imám odsouzen. Plánoval útoky a organizoval nábor teroristů !!!

Itálie: Soudkyně Teresina Pepe odsoudila na dva a půl roku ve vězení imáma, původem ze Somálska, který byl dokonce hostem v přijímacím středisku. Chystal atentát v Římě

 Abshir Mohamed Abdullahi somálský aspirant na teroristu, který chtěl odpálit nádraží v Římě. Sledován 2 měsíce před zatčením skrytou kamerou policie (tgcom24.mediaset)
Abshir Mohamed Abdullahi somálský aspirant na teroristu, který chtěl odpálit nádraží v Římě. Sledován 2 měsíce před zatčením skrytou kamerou policie (tgcom24.mediaset)

Ve městě Campobasso, soudkyně Teresina Pepe odsoudila na dva a půl roku vězení imáma, který byl v Itálii hostem v přijímacím středisku Campomarino . Je odpovědný za podněcování k terorismu.

Mladík byl zadržen 9 března, protože reklutoval lidi do svaté války proti nevěřícím. V současné době je ve vazbě se zvýšenou ostrahou v Sassari. V osmnácti stránkách verdiktu, podaného v minulých dnech je vysvětlen důvod nepodmíněného trestu.

Pepe vysvětlila své rozhodnutí s tímto odůvodněním s tím, že shromážděné informace ukazují, že 22 letý Abshir Mohamed Abdulahi byl osobně připraven k provádění útoků v Itálii. Jeho rozhovory neponechávají prostor pro alternativní výklady, a ukázají, že mladík má jasno v tom co je Islámský stát a jaká je jeho ideologie a je si plně vědom toho, že podpora IS je zaměřena na páchání teroristických útoků v západních zemích.

Obvinění potvrzují jisté důkazy, protože mnoho imigrantů, kteří žili s aspirantem na teroristu, několikrát hlásili mužovu propagandu pro Isis a jeho pokusy najímat lidi, aby provedli útok v Římě. Při odposlechu imáma vyšlo také najevo jeho nadšení a jásot po tom co se dozvěděl o útocích v Paříži. Islámský extremista měl vybranou na svůj první útok stanici hlavního města.

Někdo má ještě pochybnosti o tom, že mezi nelegálnámi imigranty přjíždějí nebezpečné osoby , které nám chce někdo přerozdělovat ???

Zdroj:

http://www.tgcom24.mediaset.it/cronaca/molise/progettava-un-attentato-a-roma-imam-somalo-fermato-in-molise_2164257-201602a.shtml

http://www.ilpopulista.it/news/28-Novembre-2016/7517/campobasso-condannato-un-imam-progetta-attentati-e-reclutava-terroristi.html

http://www.ansa.it/molise/notizie/2016/11/25/giudice-imam-era-pronto-ad-attacchi_f83ae860-7446-4882-9b3a-7f85baed2ae7.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*