Hvězdy NBA se nebudou muset očkovat – stejně jako členové Kongresu a jejich zaměstnanci

Hvězdy NBA se nebudou muset očkovat – stejně jako členové Kongresu a jejich zaměstnanci

Ve Spojených státech existuje privilegovaná vrstva „elit“, které prohlásily, že jsou osvobozeny od veškerého povinného očkování proti Covidu-19. Jedním z nich je Kongres a dalším NBA.

Podle zpráv nebudou profesionální basketbalisté nuceni podstoupit injekci „Operation Warp Speed“, protože jsou výjimečnější než všichni ostatní.

ESPN tvrdí, že NBA odmítá ustoupit ze svého požadavku, aby hráči nemuseli dostávat Fauciho injekce. Liga při jednáních o rozpočtu prohlásila, že jakýkoli pokus o povinné očkování je „nepodstatný“ a nebude přijat.

Zatímco většině rozhodčích a zaměstnanců NBA se říká, že si musí vyhrnout rukávy kvůli genetické modifikaci, samotní hráči jsou nad tím vším a odmítají se podřídit.Mluvčí ligy tvrdil, že 85 procent hráčů NBA je již očkováno, ale zbylých 15 procent nechce vyhovět. Těchto neočkovaných 15 procent nesmí jíst ani létat ve stejných letadlech jako očkovaní, uvádějí zprávy.

Některé týmy, včetně New York Knicks, Brooklyn Nets a Golden State Warriors, všechny pocházejí z oblastí, kde místní vláda rozhodla, že každý potřebuje očkování, pokud nepředloží platnou lékařskou nebo náboženskou výjimku.

Pro tyto týmy, NBA říká, že členové týmu budou nuceni dostat vakcínu. U všech ostatních hráči týmu říkají, že nechtějí být pod bodáni a bojují proti fašismu.

Kongres: už je osvobozen od Obamacare, nyní je osvobozen od vynuceného očkování

Pokud jde o hady v americkém Kongresu, ti se postarali o to, aby se plně osvobodili od Bidenova příkazu k očkování.

Všichni členové Kongresu, včetně jejich zaměstnanců, stejně jako soudců federálních soudů a jejich zaměstnanců, mají speciální sadu „elitních“ pravidel, která platí jen pro ně samotné, a ne pro vás, kteří se jen pokoušíte žít v klidu.

Podle kariérní kriminálnice Nancy Pelosiové musí být Kongres osvobozen od povinného očkování proti covidu, zatímco nepolitici osvobozeni nejsou, protože zákonodárci si zaslouží zvláštní „soukromí“, které nikomu jinému není dopřáno.

Skupina demokratů však tuto zvláštní výjimku zpochybňuje tím, že vyzývá doktora Briana Monahana, ošetřujícího lékaře Kongresu, aby donutil všechna kongresová zvířátka buď se nechat naočkovat jako všichni ostatní, nebo se podrobit dvakrát týdně testům na čínský virus.

Biden zatím vyhrožuje, že Američany, které má Kongres zastupovat za totalitního lékařského fašismu, podmaní tím, že všechny firmy se 100 a více zaměstnanci přinutí, aby své zaměstnance nechali očkovat, jinak budou potrestáni.

Firmám, které odmítnou příkaz dementího Joea, by za nedodržení mohla hrozit pokuta až 14 tisíc dolarů. Republikáni tento příkaz přinejmenším označují za protiústavní, což je, ale zda se něco udělá legislativně, aby se to pokusilo zastavit, se teprve uvidí.

„Ti z vládnoucí třídy kontrolují všechno, co dělá občanstvo, ale žádné z jejich pravidel se netýká jich samotných. Žádné překvapení,“ napsal jeden komentátor Fox News.

„Kongres byl osvobozen od Obama-care; bude osvobozen od zvýšení daní, aby mohl financovat své kamarády a dárce.“

Další napsal něco podobného a zdůraznil skutečnost, že pokud jde o Kongres, sportovní hvězdy a další „elitáře“, jde vždy o systém „pravidel pro tebe, ale ne pro mě“.

„Pokud Kongres získá soukromí, každý americký občan si zaslouží stejné soukromí a svobodu volby.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*