Hutkova píseň přející si smrt Zemana je skutečně moc

Hutkova píseň přející si smrt Zemana je skutečně moc

Zeman lidem v řadě věcí vadí, ale volat po něčí smrti je přes čáru… Podobně mi přijde jako si přát smrt Grebeníčka, Jakeše apod.

Nová ideologie opět zaslepuje.. problém přitom ve skutečnosti lidé nemají s chováním Zemana ale s jeho politikou. Kdyby uspořádal vítací hostinu pro uprchlíky, veřejně kritizoval V4 za nesolidární přístup k imigraci, a udělil osobně vyznamenání Pussy Riot, pak by nikomu jeho alkoholismus nevadil.Nakonec viz. Junker. Ten byl opilý na setkání vůdců EU několikrát a nevšiml jsem si, že bylo v kavárnách nablito.

Nějaký další případ, kdy si Junker trochul drunknul asi. Kdyby Zeman takhle poškrtil Merkelovou se slovy (Reuters(YVES HERMAN))

Posledně jeho chování někteří i vysvětlovali, že měl prý bolesti zad (aka viróza).. každopádně v předchozím případě byl vysmátý, politikům dával jemné facky, líbal je, šaškoval s kravatama, nebo např. když přicházel polský prezident tak zvolal „Diktátor přichází“ a dal mu facičku. Zeman je prohřešky proti bontonu známý a u něj se to řeší roky. Není moc konkrétní kritika jeho politiky, tak se aspoň kritizuje jeho osoba. To, že je tlustej, a není to fešák jako Justin Trudeau (pako co opravuje ženskou, že dnes už se neříká lidstvo nýbrž „člověčenstvo“, aby to bylo více genderově vyvážené, kterou tím dokonce „maninterruptnul“ a „mansplainul“ .. v češtině ji „skočil do řeči“..a „povýšeně vysvětloval“… ženě :D).Nebo Zemanův alkoholismus a někdy sprosté výrazy.Kdo má nakonec lépe reprezentovat ČR? 🙂 Ne – že je někdo tlustej, a má nezdravý životní styl, je stěží důvodem k přání jeho smrti. Nebyl by ani z politických důvodů. To si dokážu představit leda za okupace si přát smrt nejmenovaného německého politika. Těžko v zemi s demokratickými volbami. Zapadá to ale do nového trendu, který se objevil i v souvislostí s Donaldem Trumpem.

Kathy Griffin s maketou uřízlé hlavy amerického prezidenta Donalda Trumpa (Chad O’Connell)

Řada amerických umělců a jiných veřejně známých osob se nechala slyšet, že je potřeba zabít Trumpa. Např. Johnny Depp, Madonna nebo jedna „komička“, která přišla před kamery s maketou uřízlé hlavy Donalda Trumpa. Vnímám to jako prohřešek vůči ideálům humanity. Tak často se ji zaštitují Zemanovi kritici ale jakoby jen na papíře. Hutka si samozřejmě může zpívat, co chce, ale veřejnost má zas právo mu říct, že to přehnal. Horší je, že produkce písně o Smrtce na Zemana se ujala neziskovka financovaná z veřejných prostředků. Prostě po vlajce vylézající z ženské vagíny a znásilňujícím Ježíši tu máme další aféru ideologického umění. Vzpoměňme možná s jakým humorem přistupoval Voskovec a Werich k nacismu.

Píseň Hutky mi naopak přijde jako případ, kdy nenávist zvítězí nad kvalitou. Mohl zazpívat o koupání se na nafukovacím člunu apod. a nějak vtipně s jinotaji okomentovat Zemanovo chování (když už chce být osobní). Ne napsat text „Ať chcípne!“. Na videu je vidět, že ho při zpívání i čte, tak bůh ví, jestli to psal vůbec on. Tak nebo tak mi to přijde dost rychlokvašné. Musím říct, že se některé satiře namířené vůči dnešním Goldsteinům typu Trump nebo Zeman i rád zasměju, když je kvalitní. Bohužel se zdá, že mají levičáci problém se smyslem pro humor, když jim do popředí vstoupí nenávist a ideologie. Začne to být prvoplánové jako komunistické plakáty o pracujícím lidu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*