První internetový nezávislý komentář (nemusí se shodovat s autorovým názorem…):

Havloidní duševní mrzáci jsou schopni čehokoliv. Taky naverbovat nějaké Ukrajince, kteří žijí v České republice, vybavit je stany a spacáky a nechat šaškovat někde v Praze na náměstí. Oni vědí jaké to je dělat převraty ve spacácích. Takto například tato svoloč udělala převrat a ukradla Českou televizi všem občanům a udělali si z ní hlásnou troubu a odpornou stoku propagandistických sraček, které denně metají do světa. Že by u toho byl znova i Marek Wolner?

Tato figurka dělající žurnalistice a publicistice pořádnou ostudu místo toho, aby dostala vyhazov, když měl údajně brutálně napadnout ředitele ČT Hodače na toaletě, je dnes hrdinou duševně zaostalých havolidů, kteří chtějí vyhlásit Rusku válku za každou cenu. Řvou jako skoro chromý Švejk Jaroslava Haška: „Na Bělehrad!“ Pardon, dnes řvou: „Na Moskvu!“ Bombardování Bělehradu již pod jejich patronátem a dostatečným zdůvodněním, že jde o humanitární bombardování, proběhlo.

Foto :  Hans Štembera/ Parlamentnilisty.cz
Foto : Hans Štembera/ Parlamentnilisty.cz

Druhý internetový nezávislý komentář (nemusí se shodovat s autorovým názorem…):

Parlamentní listy zveřejnily článek s názvem Ukrajinci v centru metropole zahájili protestní „Pražský Majdan“.V článku se uvádí, že půjde o nepřetržité protesty vytvářející tlak na ráznější sankce proti Rusku a větší „odvahu a vůli“ ze strany premiéra Sobotky v souvislosti s děním na východní Ukrajině. Protest má trvat do 18. listopadu a organizátoři si údajně vyřizují povolení k tomu, aby mohli v místě protestu i nocovat.

Všichni, kteří sledují, jaké strašlivé důsledky měl tzv. Euromajdan a jak po něm vypadá centrum Kyjeva, by se měli upřímně zhrozit. Měli by žádat vysvětlení, jak je možné, že pražští úředníci umožnili zablokování Staroměstského náměstí pro tuto akci až do 18. listopadu. Měli by se zamyslet nad tím, jaký typ lidí bude schopen a ochoten trávit celý podzim ve stanovém táboru a k čemu může celá akce vést. A měli by uvažovat o tom, jak se k celé této iniciativě postavit.

Osobně jsem připraven podle svých sil pomoci všem, kteří se zasadí o to, aby tato akce nebyla využita k dalšímu rozdmýchávání válečné psychózy a nevedla k násilí. Myslím, že je načase, aby dosud „mlčící většina“ jasně vystoupila proti těm, kteří chtějí zneužít naše hlavní město a kteří se už opět pokoušejí zatáhnout Evropu do rozsáhlého válečného konfliktu.

Připadám si jako člověk, který žije na Donbase a v Kyjevě dochází k převratu.

Mám pocit, že něco podobného se dnes děje v Česku. Topácká Praha připravuje předvolební, zatím nenásilné, znásilnění zbytku státu. Agent 09 s čírem to zařídí.

KS dokoktal „slavnostní“ zahájení předvolební niedermaierovské topnuladevácké kampaně a většina republiky se dozvěděla, že Putin je parchant.

Asi znásilnil Blanku…..

Měl bych pro management České televize jeden návrh.

Chtělo by to nově dva vysílací okruhy. Jeden pražský a pak druhý pro zbytek.

My na venkově totiž té pravdě a lásce tak nějak nestíháme porozumět.

A Majdan před barákem v Horní Dolní neakceptujeme. My vypouštíme pejsky….


PS : všem mimopravdoláskařským pražákům Bartoňům, nevěřte jim! Lžou a lžou a píší blogy, kde si z mimopražáků dělají blbou a arogantní legraci! Jsou směšní a 9 milionů lidí jim věřit přece nemůže. Však určitě stál vedle KS, když začínali tu jejich arogantní protičeskou kampaň. Hecují protiruskou agresi a přejí si válku….že Honziku Bartoňů? Partyzáne jeden….

A tak, jak říkal Hudeček, vykašleme se na Brno, Ostavu, Krnov atd. atd. Volby do komunálu jsou jenom o Praze….

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://fojtik.blog.idnes.cz