Hašek: Noční vlci? Aféru vyrábí média. Padlé osvoboditele jsme uctili společně i s ruským konzulem

Hašek: Noční vlci? Aféru vyrábí média. Padlé osvoboditele jsme uctili společně i s ruským konzulem

Michal Hašek, hejtman Jihomoravského kraje za ČSSD k mediálním fabulacím o uctění památky padlých osvoboditelů od nacismu na Ústředním hřibitově v Brně spolu s generálním konzulem Ruska Budaevem, motorkáři a členy Klubu vojenské historie. Autor: Česká televize

 

zdroj: youtube.com
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Hašek: Noční vlci? Aféru vyrábí média. Padlé osvoboditele jsme uctili společně i s ruským konzulem

  • Ten reportér je debil. Zprvu to bylo jen podezření, ale je to tak a měl by se stydět, že za extra prémie dělá takovouhle kašparádu a ze sebe vola a prodejnou děvku.

  • Parlament by měl ČT řešit, nabot ČT a RadaPorČTaRozhlas neplní svá závasky. ČT je zaujátá, haní a pomlouvá našeho přímo voleného prezidenta, propaguje jen zájem určité názorové stranické Sekty a Mafie. A jestliže si to vláda ani parlament neuvědomí, vezmou lidé spravedlnost do svých rukou a bude pak ZLE. ČT né že HANÍ jen prezidenta, jde i proti většině lidí v tomto státě. Je vidět, že vláda tuneláře Sobotky to nechce řešit, nebot Dehonestace prezidenta mu vyhovoje, ale politická morálka a slušnost má své meze!!!! A Autokratovy Sobotkovy řekne NE, ještě před volbami na podzim!!!!!!!

  • Ten redaktor se chová jak hysterik. On místo, aby v klidu vedl rozhovor, tak je popudlivý , skáče do řeči a připadá mi to, že si hraje i na soudce. Je dobře vycvičen, ale tak trapný a nevím zda nedostával do sluchátek pokyn, aby byl drzejší a zcela neslušně skákal do řeči , ale to by ho vůbec neomlouvalo. S panem Haškem souhlasím. Vždyť už to pomalu vidí celý národ to patolízalství k USA v české televizi. Ty moderátoři snad soutěží kdo bude nejdrzejší a nejhysteričtější. Po včerejšku vede onen redaktor v ČT 24, který měl rozhovor s panem Haškem Do konce i s jinými hosty pak znova vytahoval tu fotografii a ještě chtěl nějakou tu špínu na pana Haška hodit. U tohoto redaktora jsem si všimla již dříve, že je tak hystericky aktivní až je radioaktivní. Už ho nechci sledovat a budu vypínat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*