Hamáček měl jel prosit do Ruské federace o vakcíny, kauza Vrbětice je vymyšlená

Hamáček měl jel prosit do Ruské federace o vakcíny, kauza Vrbětice je vymyšlená

Českou republikou hýbe další kauza, která zcela zpochybňuje účast agentů ruské zpravodajské služby GRU na výbuchu muničních skladů ve Vrběticích ve Zlínském kraji. Novinář Janek Kroupa (mimochodem pracoval jsem s ním s v TV NOVA v redakci publicistiky) přišel s tím, že ministr vnitra ČR Jan Hamáček chtěl odletět do Moskvy a vyměnit „účast agentů GRU za to, že nám Ruská federace dodá vakcínu Sputnik V a na území ČR se uskuteční summit Putin – Biden. To je pochopitelně nesmysl, jelikož by se jednalo o vydírání, které by si nenechala Ruská federace líbit a Jan Hamáček by musel být duševně chorý, kdyby s něčím takovým přišel. Celá věc se odehrála úplně jinaK!

„Kolega reportér“ Janek Kroupa je vcelku slušný člověk, bohužel žije, promiň Janku (je synem bývalého šéfa ODA Daniela Kroupy) v zajetí konspiračních teorií. Mimochodem, Janek Kroupa nelže, když tvrdí, že Jan Hamáček chtěl skutečně odletět do Moskvy a jednat o koupi Sputniku V za výhodnější cenu, než nám dodává vakcíny Evropská Unie (vakcinace v ČR navíc vázne) a chtěl také dojednat summit Putin – Biden. Mimochodem, podle mě je to obé dobrý nápad. Česká republika potřebuje vakcíny a svět potřebuje klid zbraní. A kdyby Jan Hamáček dojednal summit Ruské federace a USA v České republice, tak bych považoval za velmi dobré, ba přímo vynikající, protože svět potřebuje mír a cesta k němu vede jenom jednáním, nikoliv výkřiky Joe Bidena do prázdnoty, že USA je hegemonem světa, přičemž si právě Spojené státy půjčují od číny přímo „drakonické bilióny“, aby udrželi svou ekonomiku nad vodou.Zavolal jsem Andreji Dankovi, bývalému šéfovi slovenského parlamentu, předsedovi SNS a nyní výbornému právníkovi, který má skutečně blízký vztah s ruskou diplomacií. Ten mi skutečně potvrdil, jako člověku, který se s ním léta zná a jednal s ním jménem českých vlasteneckých stran (navíc jsme oba studovali na UK v Bratislavě, byť on práva a já filozofii), že ho Jan Hamáček skutečně požádal, aby mu „dohodil“ schůzku v Moskvě, že mu jde o přežití ČSSD a té už může pomoci jen zázrak. A tím by velká dodávka Sputniku V a dojednání tak velkého summitu bylo. Tím spíše, že jeho protikandidátem na post předsedy ČSSD je ministr zahraničí Tomáš Petříček, který ve funkci dle slov Jana Hamáčka nedokázal sice nic, ale je notorickým sběratelem funkcí. Přestože ho nikdy nikdo nikam nezvolil, ani ve volbách občanů, ba ani ve volbách stranických, vždy si našel cestu se někam vecpat a dostat funkci, dokonce funkci ministra zahraničí naší země.

Je jistě zajímavé, proč se obrátil Jan Hamáček o pomoc právě na Andreje Danka, bývalého šéfa národovecké SNS a ne na jednu ze dvou sociálně demokratických stran na Slovensku – Pelegriniho HLAS či Ficův Směr, nebo Čarnogurského KDH. Přestože zejména Fico a Čarnogurský mají blízko k lidem okolo Vladimira Putina. Důvod? Českou ČSSD nepovažují politici na Slovensku za relevantní politickou sílu, ale spíše za potápějící se loď, kterou kdysi financovala rodina kolotočářů z rodiny Kočků, a proto s ní nechtějí mít nic společného,

Sjezd ČSSD byl ale rychlejší, než vyjádření Ruské federace v otázce dodávek Sputniku V.  Jan Hamáček, naprosto nekompetentního Tomáše Petříčka na stranickém sjezdu porazil a vyhodil ho i z ministerstva zahraničí, kam si dosadil svého člověka. A bylo nutné vymyslet si nějakou verzi, proč měl či neměl do Moskvy letět. PR manažeři sociální demokracie se inspirovali ve filmu „Vrtěti psem“ a navrhli vyvolat virtuální válku s Ruskem. Ostatně, pokud jste sledovali britský seriál „Jistě, pane ministře“ či „Jistě, pane premiére“ víte, že když britský premiér či ministr něco pokazí, vyhošťují se ruští diplomaté.

A proč s touto hrou souhlasilo Babišovo ANO či prapodivná koalice SPOLU Petra Fialy (ODS, TOP 09 a KDU)?  Babišovi hrozili průšvihy za jeho neoprávněně čerpané dotace, navíc má být začít probírána kauza u soudu s čerpadlářkou Nagyovou – Nečasovou, která jako domina řídila ODS, Petra Nečase a stát a kde nešlo a nejde „jen“ o kabelky za 400 000 Kč, ale také o ukryté a nezdaněné zlato. A pak – Babiš, ODS se dvěma politickými trpaslíky a Piráti s přívažkem STAN podle zprávy BIS (unikla na veřejnost už 2.3.2021 z pera agenta Sedláčka) ztráceli volební preference, které naopak rostly SPD, nečekaně i KSČM, Volnému Bloku a Přísaze Roberta Šlachty. Pak se nedivte, že se Babišovu ANO, Hamáčkově torzu ČSSD, ODS a Pirátů s jeho přívažky. Ruští agenti „Pat a Mat“., které ve Vrběticích neviděly ani kamery, ba ani místní občani, se tak prostě hodili.

A kdo Hamáčka Janku Kroupovi udal? No, to je jasné. Přeci Tomáš Petříček. I mě z počítače jeho otce (lékaře v Rokycanech) přišly stejné informace, jako Janku Kroupovi a asi dalším novinářům, lobbistům a řadě lidí z politiky i byznysu.

Inu, vždyť je to tak typicky české. Když tě nemůžu porazit, tak tě alespoň pomluvím.

Co je tedy pravda?

Jan Hamáček skutečně chtěl v Moskvě jednat o koupi Sputniku V a summitu Putin –Biden

ANO, SPOLU, Pirátům a STANu se hodila kauza Vrbětice

Žádní ruští agenti „Pat a Mat“ ve Vrběticích nikdy nebyli

Muniční sklady ve Vrběticích vybuchly díky nepořádkům, navíc hlídaným českým vojenským útvarem
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Hamáček měl jel prosit do Ruské federace o vakcíny, kauza Vrbětice je vymyšlená

  • Hamáček má problém se svou naivitou a s tím, že rychleji mluví než myslí. Vzpomeňme, jak bezelstně před rokem přiznal veřejně, že vláda potřebuje nouzový stav, aby mohli nakupovat bez výběrových řízení. Když se pak do něčeho zamotá, místo aby mlčel, zase mluví. To v ČR politik nemůže. Hned se toho někdo chytí.
    „Kauza“ Vrbětice vznikla rychle na pokyn šéfů pana Koudelky v CIA, aby se zabránilo zlepšení vztahů ČR s Ruskem. Šlo o Sputnik a Dukovany. BIS dostala za úkol rychle jednat a zničit vztahy, které se zejména Zeman snažil udržovat a zlepšit. Hamáček byl ochoten Zemanovi v tom pomoci a to by znamenalo, že se zhorší pozice USA v Evropě. Tak si našli Kroupu a nakukali mu bludy. Reakce pak byla v režii CIA. Mosty jsou spálené a nyní klidně může vyjít pravda najevo.
    Není to poprvé, kdy pomocí vymyšleného příběhu dojdou vztahy zemí na pokraj války nebo dokonce v horkou válku.
    USA touží po tom, aby Evropa válčila s Ruskem a dělají pro to vše.

  • No on ten Hamacek mel jet do Ruska za nakupem Sputnik V vakcin. Nakonec byl rad, ze tam nemusel. Asi vedel proc.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*