Grilování Jourové

Grilování Jourové

Agentuře Wild Duck [WD] se podařilo zajistit a přeložit přímý zápis „grilování“ naší EU občanky Jourové před jmenováním do své nové funkce hlídače pravdy, spravedlnosti a lásky.

Grilující: Tak Vás tady pěkně vítáme soudružko.. ehmmm pardon,… paní Jourová. Tady si čtu, že jste z toho východu a ráda by jste na jeden z nejdůležitějších postů… tak to budeme muset vzít důkladně. To víte, xenofobové, Putinova úderka a jiné nekalé živly, torpédující zářnou budoucnost EU, jsou neustále akční, nepřejícní a velmi vynalézaví.První otázka tedy bude – Jaký je Váš názor na právo sebeurčení v kontextu dění v Katalánsku, Kosovu a na Krymu…

Jourová Dobrý den, nejprve děkuji za možnost ucházet se o tak důležitý post pro rozvinutí té jediné správné EU demokracie.

K Vaší otázce – právo na sebeurčení je velmi důležité právo, ovšem pozor!!, může být nekalými a podvratnými živly i zneužito. V případě Kosova bylo naprosto správně, že jsme poskytli internacionální pomoc a odpůrce sebeurčení a umístění základny NATO na kosovském území, humanitárně bombardovali. Naproti tomu zdánlivě stejný princip vidí Putinova úderka i v případě Krymu a Katalánska. Ovšem tito odpůrci, podrývači a rozrývači naší šťastné budoucnosti jen překrucují fakta k obrazu svému. Faktem totiž je, že nejvyšší stupeň svobody a demokracie je v naších zemích pod ochranou NATO. A jak chcete vylepšovat něco, co je již nejlepší?? V případě Katalánska tedy v žádném případě nemohlo jít o právo sebeurčení Katalánců, ale jen a jen o rozvrat nejvyššího stupně rozvinuté EU demokracie a svobody. Navíc, náš pornohorec Janda tvrdí, že Putinovi agenti se všude vetřeli až do nejvyšších politických míst. V Katalánsku tedy určitě oni demagogicky nalákali Katalánce, které agresivně vyzbrojili hlasovacími lístky, k pseudovolbám – ovšem šlo jim jen o to, aby nevinné ženy a naivní a nepoučení staří lidé byli nahnáni proti policistům dohlížejícím na klidný průběh nepovolené akce, přičemž následně vyprovokovali střety. Cílem tedy bylo poškozování a nebojím se říct, přímo podrývání a rozvrat naší EU společnosti. Je tedy naprosto správné, že tamní organizátoři, přesněji – odhaleni Putinovi agenti a nepřátelé EU myšlenky, sedí v ťurmě… a nic na tom nemění fakt, že byli omylem a nedopatřením opět zvoleni ve volbách. Nejsou to tedy političtí vězni, ale podvratné živly, ba přímo nejtěžší ideo-zločinci.

No a co se týče Krymu – nepřátelé EU myšlenky často poukazují na tzv. dvojí metr. Ovšem opět fakta hovoří něco jiného. V případě Kosova jsme odpůrce základny NATO na tamním území humanitárně bombardovali. V případě Krymu, bohužel, nemůžeme odpůrce základny NATO v Sevastopolu bombardovat, proto jsou na místě ty nejpřísnější ekonomické sankce, kdy EU na svá bedra bere větší díl, aby náš ochránce USA, resp. jeho firmy, mohly aspoň částečně obsadit námi uvolněný trh.

Grilující: Správně, správně… EU občanko Jourová. Je vidět, že máte správný politický rozhled a přehled.

K další otázce – jaký je Váš názor na zločinné spolčení tzv. žlutých vest ve Francii a demonstrace za svobodu v Moskvě?

Jourová I ten nejmenší EU občánek přece ví, že za vším jsou východní agenti, přesněji Putin a jeho nohsledi. V případě údajných demonstrací žlutých vest ve Francii tedy nejde ve skutečnosti o nic jiného, než o špatně zrežírovanou akci nepřátel EU myšlenky, kdy účelem je narušit přátelství a nerozbornou jednotu uvnitř EU. A jako budoucí místopředsedkyně EK musím všem nepřátelům se vší naléhavostí vzkázat: „Naši EU společnost si rozvracet nenecháme!!“ Je tedy proto naprosto správně nešetřit francouzskými obušky, slzným plynem a gumovými projektily. Lidově řečeno – škoda každé rány, která padne vedle. Jsem si jistá, že pokud by tzv. žluté vesty požádaly o povolení demonstrace na podporu světlých EU zítřků, pak by policie ráda dohlížela na klidný průběh akce, demonstrující naší jednotu a ostatně i já osobně bych byla maximálně nápomocna, abychom tak společně překazili plány všem revanšistům a ztroskotancům.

Na druhou stranu rozhodně odsuzuji používání násilí na nevinných mírumilovných ruských občanech trpících pod putinovými okovy. Tady násilí není vůbec namístě a je to jen projev zahnívajícího putinovského režimu, jehož místo je na smetišti dějin. Demonstranti správně chápou, že místo RF je v západním bloku ihned poté, co odevzdají své nerostné bohatství, jen ten mizera Putin a jeho klika bohužel nikoliv.

Grilující: … výborně, výborně! Máme tady jednu záludnou otázku, tak jsme zvědavi na Vaši odpověď. Otázka zní – rádi bychom znali Vaše stanovisko k situaci s lidskými právy na Blízkém východě v kontextu migrace.

Jourová Ano … domnívám se, že napřed je nutno vyvrátit jeden fejk, kdy naší nepřátelé opět hovoří o dvojím metru EU v přístupu k lidským právům. Mám na mysli ten politování hodný přestupek na ambasádě SA v Turecku a následné údajné nepotrestání ze strany EU. Je správné, že EU zaujala v této věci tvrdý postoj a jako přísné potrestání uzavřela princi MbS, resp. jeho soukromému tryskáči, na celé tři dny vzdušný prostor EU. Dále, princ MbS musel při svitu měsíce slíbit, že už žádného novináře nenechá rozřezat (ani na SVÉ ambasádě), nepřestane ve velkém odebírat a včas přeplácet zbraně USA a nebude ani uvažovat o přechodu plateb za svou ropu z USD na jinou měnu. Jak tedy vidíte žádný dvojí metr, ale okamžitá tvrdá reakce EU a velmi přísný trest.

A dále, co se týče lidských práv, mám za to, že je správné, když na věc dohlíží náš přítel nejvěrnější – USA. Je sice pravda, že je občas trošku zaneprázdněn, když dodává munici a bomby a koordinuje bombardování nepřátel v Jemenu nebo odvrací nactiutrhačné fejk news, že je v Sýrii nelegálně jako okupant. S povděkem pak kvituji, že o to více svým spravedlivým orlím okem dohlíží na stav LP v Číně a zlém Rusku v době, kdy nejsou výše uvedeným zaneprázdněny.

A k tématu nelegální migrace? Už samo slovo „nelegální“ je silně zavádějící … Hrdinná kapitánka Racketeová má můj obdiv, když bez zaváhání najela na zlou, xenofobní loď pobřežní stráže, aby zajistila pohodlí svým pasažérům z daní EU občanů. Na druhou stranu, ten náš kamioňácký ňouma převážel migranty tajně, žádný policejní vůz netaranoval a proto po právu sedí v base … zbabělec jeden!

* * *

Výše uvedené je samozřejmě fikce, ale dotčené události fikcí nejsou. Z reakcí EU na ně pak vyplývá jediné – nejvyššími hodnotami EU jsou farizejství, lež a dvojí metr. Bolševici musí jen němě a závistivě hledět s vytřeštěnýma očima, kam až lze zajít.

Za této situace může o náplň postu Jourové usilovat jen prodejná d.vka nebo jedinec s jednotkou názorové pružnosti min. 1 kalousek.

Namístě je slavná věta z filmu ….. zase se mi chce zvracet.

 

Převzato z http://www.zvedavec.org/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Grilování Jourové

  • V letech 1938 – 1975 v USA působil Výbor pro neamerickou činnost. Ten mohl kohokoliv zlikvidovat, kdy se mu zachtělo. EU má obdobu a Jourová se v něm angažuje.
    Je někde definice „Evropských hodnot“? Nebo je to jen ideologický blábol?
    EU je nebezpečná jen tím, jak ideologicky zasahuje do nejběžnějšího života občanů členských zemí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*